Şimdi Ara

. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
3
Favori
22.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Youtube da kimi izlesem bu fitness beslenmesi ile ilgili hepsi tavuğun yanına basıyor yeşilliği özellikle brokoli siz tüketmiyormusunuz yeşillik ?
  • O kadar işlenmiş tozu alırsan vücuda olacağı bu xd sebze de tüketmiyorsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

kimyasal ürün kullanırsan normaldir. ve de ayı gibi şişmenin ne faydası var? iğrenç bir vücudun var.

omuzların genişlese , göğsün kabarsa yeter. eğer profesyonel olmayacaksan neden şişiyorsun?

beslenmeme dikkat etmem. gene de oldukça fitim. sporumu da yapıyorum şişmek gibi derdim de yok.

omuz: 122
    göğüs: 104
    kol: 36

boy : 181
    kilo : 72-74

ölçülerim bazen düşüyor mesela en son göğüs 100 olmuştu.
    2 seneye yaklaşıyor salona gitmiyorum. Ölçsek 36'dan fazla çıkar kolum ki diyetteyim su yok

Herkesin istediği ve hedefleri farklıdır. Neden omzun genişlese, göğsün kabarsa falan diyorsun anlamadım. Arkadaşın gayette güzel vücudu var

• Yaşım 25, 17 yaşından berı body yapıyorum. Artık sıkıldım o yuzden bıraz saldım, yanı spora devam ama oyle oturup kalorı hesabı fılan yapmıyorum. Yıne de yedıklerıme dıkkat edıyorum ama gram gram ölçemem yedıklerımı bayıyor.
  • bobrekler elden gidiyor kan süzme degerlerin dusmus kandaki zararlilar artmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jordan Belfort

Markette satılan tavukların zararlı oldugu kesın bılgı yanlıs yok
    değil
  • Kilo basina 2 gr protein mi kaldi ya yillardir aynı muhabbet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Forumda herkes doktor olmuş değerlere bakarken referans değerler ile karşılaştırılır örnek ekleyeyim

TSH sonucu 5.0 görünüyor referans aralığı 0.27 ile 4.2 yani buna göre 5.0 yüksek bir sonuç sizin değerleriniz baktığıma göre normal değerler (mobilden giriyorum eve geçince tam olarak bakacağım) kısaca bir sorununuz yok forumda her söylenene kulak asmayın protein tozu sizi öldürmez
    Sen doktorsun herhalde, sen de şuan ahkam kesiyorsun çünkü.Yalnız bu değerler normal değil. Sana tavsiyem anlamadığın konular hakkında yorum yapma. Öyle referans değerlere bakmakla olmuyor bu işler.

• Gram gram yiyecek kadar kendinle zorun ne hocam, kas olunca ne olacak, bu hayat mı şimdi? İşkence gibi geldi bana bu durum, üzüldüm adınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 16 Ağustos 2018; 17:4:1 >
  • Ben de kesinlikle saglikli bir spor olduguna inanmiyorum.Kaslari dogalindan fazla zorluyor zaten saglikli bir spor olsaydi insaat amelelerinin hepsinin deli gibi atletik fizigi olurdu.Yuzme,kurek,atletizm ve benzeri tum vucudu calistiran sporlar kesinlikledaha faydali ve goruntu olarak siskin degil atletik oluyorsun bunun yaninda muthis bir dayanikliligin oluyor.Minibuste hic tutunmadan dengede kalabiliyorsun, body building biraz hantallastiriyor vucudu.

Ben de gidiyorum haftada 3-4 gun ama gitmemin teknedeni kolay bir spor olmasi 1 saatyapip 30 dkda dusumu aliyorum.Ama yuzme yapmaya vaktim olsaydi hic dusunmeden her gun giderdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bamya Avcisi

Ben de kesinlikle saglikli bir spor olduguna inanmiyorum.Kaslari dogalindan fazla zorluyor zaten saglikli bir spor olsaydi insaat amelelerinin hepsinin deli gibi atletik fizigi olurdu.Yuzme,kurek,atletizm ve benzeri tum vucudu calistiran sporlar kesinlikledaha faydali ve goruntu olarak siskin degil atletik oluyorsun bunun yaninda muthis bir dayanikliligin oluyor.Minibuste hic tutunmadan dengede kalabiliyorsun, body building biraz hantallastiriyor vucudu.

Ben de gidiyorum haftada 3-4 gun ama gitmemin teknedeni kolay bir spor olmasi 1 saatyapip 30 dkda dusumu aliyorum.Ama yuzme yapmaya vaktim olsaydi hic dusunmeden her gun giderdim.
    Haklısınız hocam

• Bu videoyu izlemeni tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 hafta yatalak kaldım kas değerleri 300-400 olması gereken bir insandan benim 1548 cıkmıştı şuan protein bıraktım sabah 4 tane haşlama yumurta yiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Danger

Şu fitness denen eziyeti yapanlara şaşıyorum ya.

Abi yürüyüş yap,bisiklet sür ne biliyim yüzme biliyosan havuza git,basketbol oyna.
    Maalesef öyle olmuyor işte. 8 yaşımdan üniversiteye kadar profesyonel basketbol oynadım düzenli olmasada kışın bile yüzerdim. Üniversite zamanında yürüyüşümü eksik etmedim hiç hareketsiz zamanım olmadı. Ama spor salonuna gidene kadar 193 boy 70 kiloydum. Bazı şeyler genetik ne yaparsan yap olmuyor belki başkasının fitness yapmaya hiç ihtiyacı olmayacaktı benim yerimde. Zaten yeteneğim olup basketbolda ilerleyebilseydim antrenmanın yanına fitnessta ekleyeceklerdi o yaştan sonra.

Fitnessı bi iki ay yaptıktan sonra yürüyüşüm duruşum bile düzeldi. Alışana kadar evdeki kapıya kafamı çarptım uzun süre çünkü eskiden bildiğin kambur yürüyordum ve çok gelişmememe rağmen gören çok iyi olmuşsun diyor çünkü eski halim o kadar altyapıya rağmen kötüydü gerçekten. 7 ay olacak başlayalı yavaş yavaş 10 kilo aldım toz bile kullanmadım kilonun iki katı protein almalısın dediler yaptığım tek şey kahvaltıda yulaflı süt içip akşamda ekstra sağlıklı bişeyler yemek protein hesabını bile yapmadım. Daha fazla gelişmek gibi bi amacımda yok. 7 ayda insanlar ne vücutlar yapıyor ama dediğin gibi eziyeti ve sonrasında götürüsüde fazla oluyor o kadar kasmaya ne gerek var. Abartmadan zorlamadan yapmak en güzeli dediğim gibi bazı insanlar için fitnesstan başka çözüm yok bende isterdim boş boş ağırlık kaldırıp beyni protein tozu dolmuş tiplerle uğraşmak yerine koşayım basketbol oynayayım ama iyice zayıflamaktan başka bişey yapmayacak bana.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yekase2084

Atom parçalamasalar da eğitimleriyle uğraşıyorlardır. Herkes Einstein değil sonuçta. Fitness'ın boş olduğunu anlamak için de Einstein olmaya da gerek yok zaten.

Alıntıları Göster
    yeni yeni başladım, her yerimi salmışım 84 kilo olmuşum iğrenç bir vücudum var ve bu konuda azimli hissediyorum. ilgilendiğim konular felsefe, psikoloji ve tıp bilimleri (veteriner hekimlik okuyorum ortalamam 3.) her gün kitap okumak benim için bir keyif, 1 ayda 8 kitap bitirdim, ingilizcem dünya klasiklerini okuyup anlamaya elverişli, almanca öğreniyorum, peki ya sen?

• Şu beslenmene göre değerler çok yüksek değil.. Kreatin yüksek çıkmasıda kullanmandan ötürü. Makarna ve karbonhidratı biraz düşür yeşilliği artttır. Kreatin kullanımını da 1 ay kullanıp 15 gün ara vererek devam et. Değerlerin 2 ay içinde normalde dönecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faulen

yeni yeni başladım, her yerimi salmışım 84 kilo olmuşum iğrenç bir vücudum var ve bu konuda azimli hissediyorum. ilgilendiğim konular felsefe, psikoloji ve tıp bilimleri (veteriner hekimlik okuyorum ortalamam 3.) her gün kitap okumak benim için bir keyif, 1 ayda 8 kitap bitirdim, ingilizcem dünya klasiklerini okuyup anlamaya elverişli, almanca öğreniyorum, peki ya sen?

Alıntıları Göster
    Boyum 1.73 kilom 78. Vücudumun görüntüsünden ben de hoşnut değilim ama zaten benden başka gören yok. İlgilendiğim konular, Biyoloji, Fizik, biraz Matematik, Felsefe, Bisiklet. Seneye Tıp eğitimime başlıyorum. 1 Ayda 2 kitap bitirdim de bunun neden bir ölçüt olduğunu anlamadım. Şimdi ben ayda 20 astroloji kitabı bitirsem yatan adamdan daha çok şey mi biliyor olacağım ? Ne kadar okuduğun değil okduğun şeylerin niteliği önemlidir. Edebiyat kitabı okumak da bir işine yaramaz. Okuyacaksan bilim okuyacaksın. İngilizcem bir ingilizle koşabilecek derecede akıcı. Almancam biraz var. Bunların da yine aynı şekilde senin kendini yüceltme şeklin olduğunu düşünüyorum ama neyse.

edit: Ayrıca kilo vermeyin demiyorum, kas yapmayın da demiyorum da kas yapmak mantıksız sadece bunu belirtiyorum. Çünkü sağlıksız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yekase2084 -- 16 Ağustos 2018; 23:45:50 >

• Yekase2084 kullanıcısına yanıt
    niteliği olan kitapları okuduğuma emin olabilirsin. ayrıca popüler bilim kitaplarının gereksizliğini okuduktan sonra çok iyi anladım. benden sana tavsiye herkesin bilebileceği şeyler yerine herkesin hissedemeyeceği şeyleri hafife alma. edebi anlayışı olmayan insan sirkte kabul ettirilmeye itilmiş bir hayvandan başka nedir ki?

rezillik bende aslında sidik yarışına girdim. kusura bakmayın. iyi günler.

• Kıskananlar damlamış yine adam ne güzel vücut yapmış yok atletik değilmişte bilmem neymiş... Sen yapta atletik olsun birader o zaman uzaktan b*k atacağına.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.