Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
3
Favori
22.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alexdesouza.10 -- 5 Mayıs 2022; 23:0:13 >

• Çok fazla protein alıyorsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omisis046

Çok fazla protein alıyorsun hocam.
    hayvansal protein olarak 160-170 gram falan alıyorumdur hocam kilom 80 , kilo başına 2 gram işte
  • kreatin supplementinin kullanımı sanırım kandaki kreatinin maddesini artırıyor ondan yüksek çıkmış olabilir diye tahmin ediyorum
  • böyle devam edersen böbrekler cortlayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

böyle devam edersen böbrekler cortlayacak
    wheyi bıraksam mı ki hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexdesouza.10

wheyi bıraksam mı ki hocam

Alıntıları Göster
    valla başkan tükettiklerinin etkisi yüzde 99. ama whey kaynaklı mı bilemeyeceğim. dikkat et kendine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

valla başkan tükettiklerinin etkisi yüzde 99. ama whey kaynaklı mı bilemeyeceğim. dikkat et kendine.

Alıntıları Göster
    alkol sigara falanda hiç tüketmem halbuki ya
  • quote:

hayvansal protein olarak 160-170 gram falan alıyorumdur hocam kilom 80 , kilo başına 2 gram işte

Alıntıları Göster
    bence o 2 gram işi abartı vücüdunu fazla yoruyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

bence o 2 gram işi abartı vücüdunu fazla yoruyorsun

Alıntıları Göster
    herkes 2 gram diyor hocam , aslında çokta yemiyorum ya 3 öğün yiyorum zaten bir yemekte 250gram tavuk normal fazla sayılmaz gibi , yarışmacı prof adamlar çok daha fazla yiyor onlara birşey olmuyor
  • 1.50 yap sen onu veya 1.75 diğer ay bir kan daha verirsin karşılaştırırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mesaopp

1.50 yap sen onu veya 1.75 diğer ay bir kan daha verirsin karşılaştırırsın
    dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum hocam ama artık bünyemde alıştı doymayabilirim
  • quote:

herkes 2 gram diyor hocam , aslında çokta yemiyorum ya 3 öğün yiyorum zaten bir yemekte 250gram tavuk normal fazla sayılmaz gibi , yarışmacı prof adamlar çok daha fazla yiyor onlara birşey olmuyor

Alıntıları Göster
    gelişmek için 1 gram bile yeter herkea garanti olsun mantığıyla 2 diyor

yarışmacılara hiç girme o adamlar aldıkları ilaçların etkisini azaltmak için bile ilaç kullanıyor onlar bayağı karışık biz temiz temiz amatör vg konuşuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

yarışmacılara hiç girme o adamlar aldıkları ilaçların etkisini azaltmak için bile ilaç kullanıyor onlar bayağı karışık biz temiz temiz amatör vg konuşuyoruz

Alıntıları Göster
    hocam kan değerleri amatör olarak yapıyorken bile böyle oluyorsa benim , yarışmaya hazırlanıp kürlere falan girsem demekki böbreği elime alırmışım

• quote:

Alıntıları Göster
    Aslında 2 yuvarlama.Gerçek sayısı 1.86.
  • quote:

hocam kan değerleri amatör olarak yapıyorken bile böyle oluyorsa benim , yarışmaya hazırlanıp kürlere falan girsem demekki böbreği elime alırmışım

Alıntıları Göster
    ya hocam öyle bir iş genetik yani adam 40 yıl kür yapar 90 yaşında bile demiri sever bazısı da tavuk yiyerek kan değerlerini yükseltir belli olmuyor allah vergisi
  • quote:

ya hocam öyle bir iş genetik yani adam 40 yıl kür yapar 90 yaşında bile demiri sever bazısı da tavuk yiyerek kan değerlerini yükseltir belli olmuyor allah vergisi

Alıntıları Göster
    ben tavuk yiyerek değer yükseltenlerdenim herhalde
  • Baska doktorlar da diyor ki 1,75 lik adam icin asagi yukari 75 gram protein gerekir diyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oooo hdl ldl kolesterol değerine bak kandaki trigliserid e bak damarların yağdan tıkanacak az kaldı. bu kadar hayvansal gıda tüketirsen böyle olur. bu sporculardaki protein mevzusu çok boş yeterli kaloriyi alırsan yeterli proteini de alırsın zaten bu kadar kasmayın bu gidişle ya kalpten gidersin yada böbreğini eline alırsın
  • Kuru kuru tavuk pilav yumurta yersen böle organların yorulur. Sebze meyveyi yeterince beslenmene sokmalısın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.