Şimdi Ara

Fitness mı? Kickbox mu? (Tecrübeli arkadaşlardan yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1,75 boyunda 86 kiloyum biraz göbeğim var elimin altında gidebileceğim 2 altarnatif spor salonu var bunların biri kickbox diğeri ise fitness salonu. içimden geçen direk kickbox öğrenmek (ilgim var fakat tecrübem yok) sizce direk yazılmam mantıklı mı? yoksa önce fitness ile kilo verip daha sonradan mı gitmemi önerirsiniz ki bu epey zamanımı alacaktır. ne yapmalıyım kararsız kaldım tecrübeli arkadaşlardan bilgi yardımı rica ediyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: dur4cell

Merhabalar,
    1,75 boyunda 86 kiloyum biraz göbeğim var elimin altında gidebileceğim 2 altarnatif spor salonu var bunların biri kickbox diğeri ise fitness salonu. içimden geçen direk kickbox öğrenmek (ilgim var fakat tecrübem yok) sizce direk yazılmam mantıklı mı? yoksa önce fitness ile kilo verip daha sonradan mı gitmemi önerirsiniz ki bu epey zamanımı alacaktır. ne yapmalıyım kararsız kaldım tecrübeli arkadaşlardan bilgi yardımı rica ediyorum .

Dostum bende 6 ay kadar body fitness yaptım ve kickboksa yazıldım. Kickboks tamam çok güzel bir spor gün geçtikçe attığın yumrukların tekmelerin kuvveti tekniği kat kat artıyor ve gelişiyorsun. Ama öyle fit bir vücut istiyorsan bodye yani fitnessa gideceksin. 1.5 ay kickboks yaptığımda kondisyonum , kuvvetim ve gücüm cidden arttı 1.5 ayda bile. Fakat vücutta görünümde hiçbir değişiklik olmadı. Slip tişörtlere oturan bir vücut istiyorsan body , diyorsan ki attığım tekmeler yumruklar tekniğim kondisyonum gelişsin kickboks. Şahsen ben keşke kickboksa verdiğim zamanı bodye verseydim diyorum. Bu devirde kavga için kickboks öğreneceksen hiç öğrenme daha iyi herkesin arka cebinde birer adet çakı var adamlık kalmamış doğrusu. Ama eğer ki kickboksa hevesliysen direk kickboksa git. Ama vücudunda öyle aman aman bir değişim bekleme. Bunlar sadece benim görüşüm bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.