Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fitness Meselesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
23
Cevap
1
Favori
434
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    29 Mesaj

doğru yapmayı bilmiyorsun çünkü. ama egefitnessı önerebilirim. özellikle "x dakikada karın kası yap" bu videoların her biri ölümcül abs yaptırır. abs çalışmak biraz zordur acısı fazladır. senin yaptığın crunch crunch olmuyor. doğru şekilde 15 tane zor yaparsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Kosünüs mü o kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fazla spor gecmisim yok ve uzun süredir yapmıyordum o yüzden yağ oranim yüksek ve kollarımı biceps-triceps her ikisini ince buluyorum yağ oranımi çok dusuremesem.bile önceliğim o ,diğer bölgeleri ihmal etmiyorum tabi ama kollar önemli :D Sırt genetiğim iyi galiba kanat vs geniş ve sıkı bir sırta sahibim ama göbek var ve kemiklerim genel olarak ince oldugu için fazla iri durmuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BearGyrlls kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler öyle olduğunu biliyorum diğer hareketlerde de karın kaslarınızı kullanıyoruz sadece goruntu değil güçlendirmeye de çalışıyorum ,bölgesel yağ yakımı diye birşey evet yoktur ama araştırmalar karın çalışıp diyet yapanların az çalışan veya calismayanlara göre karın kismindaki yağ yakım oranının daha fazla olduğunu gösteriyor kaynağı paylaşırım elime geçince .Bu arada mekik çekmiyorum omuriliğe binen yükten dolayı duruş bozulur diye çubuğa asılıyken farklı şekillerde bacakları karına çekiyorum ve plank yapiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Python_ -- 10 Kasım 2019; 2:39:17 >
    |
    |
    Go All The Way kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Biraz daha hacim kazanip güçlendikten sonra yani belki 2 ay sonra splite gecebilirim ama şu an daha yeni sayilirim o yüzden full body çalışmak istiyorum max 10 tekrar cikarabilecegim ağırlıklarla çalışıyorum genelde ,full body çalışınca da kola pek yuklenemiyorum araştırdığım programlarda genelde bicepse bir hareket koymuşlar yeterli olur mu bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Bey Azura
google reklamları
haberler
Mobilya Takımları
instagram takipçi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.