Şimdi Ara

Fit olmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba herkese, evimde direnc lastikleri yoga mati var. Alt katta da bisiklet var.
    Bu malzemeler ile yag oranimi dusurmek istiyorum. Fakat evde bunu yapmak mumkun mu nasil yapilir hic bilgim yok.
    Acaba rica etsem, bu islerden anlayan birisi bana bir yol yordam gosterebilir mi?
    Tek amacim lean olmak. Yag oranimi olabildigince dusurup az biraz kas yapmak. Su videolari incele su hareketi arastir gibi seyler cok yardimci olur. Cok detayli ilgi yada vakit almak degil niyetim sadece hangi hareketleri yapmaliyim. Yabanci forumlara bakmadan once dh ye sorayim dedim. Mumkunse alt vucutla alakali egzersizler olmasin.
    Tesekkurler.

• Barfiks şınav çekebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bernoulli Denklemi

Barfiks şınav çekebilirsin.
    Bu ayin sonunda baslayacagim. Sinav cekebilirim fakat barfiks icin maalesef demirim yok.
    Barfiks yerine ne yapabilirim?
  • Chinaman C kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=1upTfuqDnxs&feature=youtu.be

Imkan varsa.,koridora asılan barfiks almanı öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman motivasyon sorunun yoksa p90x, insanity, onlar uzun gelirse de p90x3 veya focus t25 programlarına bakabilirsin. Günlük antremanlar şeklinde programlar yaptırıyor. Ben yıllar önce bir süre yapmıştım. Geçen hafta yeniden başladım, gayet etkili olduğunu düşünüyorum yağ oranı düşürmek için, zaten çok büyük kas kazandıramıyorlar ev ortamında zor. Yeyip içtiklerine de büyük oranda dikkat etmen gerekiyor tabi.
  • sh33p3r kullanıcısına yanıt
    Hocam selam, geçen hafta günlük 15 x 4 olmak üzere 1 hafta boyunca squat yaptım, lakin yaklaşık bir haftadır sağ bacağım özellikle otururken aşırı ağrıyor yürürken de hafiften ağrıyor, acaba sebebi nedir nasıl geçer
    Bu arada otururken dediğim yani tam oturma esnasında eğilirken

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.