Şimdi Ara

Fissler vitaquick red düdüklü tencere 6 lt 459.99 kişiye özel 367.99 (hepsiburada) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
3
Favori
6.231
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sürü hesaptan denedim düşmüyor. Kişiye özel düşüpte almayacak olan varsa yardımcı olabilir mi. Bende almak istiyorum
  • İndirimli fiyat 432 TL olmuş.
  • Fiyat artmis sanirim. Normal 589 lira. Bana ozel 471,99 lira.

Gecen sene 400e almistim. 70₺ fakirlesmisim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saldıray_TR -- 13 Kasım 2017; 19:50:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bendede 539 tl gözüküyor 367 olaydı iyiydi..
  • Sepetimde 5-6 farklı ürün vardı hepsinin fiyatı artmış

• tbytby05 kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim arkadaşım yardımınız için.

• Dun siparis verdim bugun elime ulasti haber veren ve hesabini paylasan arkadaslara tesekkurler

• Ürünü kullandıktan sonra deneyimleri paylasirsaniz sevinirim. Bize daha ulaşmadı. Umarım verilen paraya değer, indirimi yakalasakta bir kamyon para verdik

• quote:

Orijinalden alıntı: mecan22

Ürünü kullandıktan sonra deneyimleri paylasirsaniz sevinirim. Bize daha ulaşmadı. Umarım verilen paraya değer, indirimi yakalasakta bir kamyon para verdik

Hocam biz kullanıyoruz gayet memnunuz çok kısa sürede yemekler pişiyor ve lezzetli oluyor.

• Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    Fissler gibi kalitesini kanitlamis ve dunya markasi urunle korkmazi kiyaslamak? Burasi sicak firsatlar ya git siyasetini baska yerde yap.

Yerli mali diye adi kalitesiz urun alipta paramizi cope atacak durumu yok kimsenin.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

Fissler gibi kalitesini kanitlamis ve dunya markasi urunle korkmazi kiyaslamak? Burasi sicak firsatlar ya git siyasetini baska yerde yap.

Yerli mali diye adi kalitesiz urun alipta paramizi cope atacak durumu yok kimsenin.

siyasetin kelime ve mana icerigini ogren

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürünü kullanana kadar ürün hakkında söylenenler (eti tavugu 5 dakıkada , sebzeyi 3 dakıkada , kuru fasılyeyı 15 dakıkada pişirmesi) çok inandırıcı gelmıyodu ama gercekten kalıtesı tartısılmaz bır ürün. ozellıkle bay bayan çalısanlar ıcın harıka dıyebılırım. tefal actifry ve fissler en büyük yardımcımız diyebilirim.

alanlar pişman olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozlulum67 -- 14 Kasım 2017; 8:28:5 >
  • Arkadaşlar yaklaşık 5 senedir kullanıyorum,Vitavit Edition.Size tavsiye kapağını ve lastiğini bulaşık makinesinde yıkamayın.aksi halde kulplar çatlayıp kırılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Teacher^

Arkadaşlar yaklaşık 5 senedir kullanıyorum,Vitavit Edition.Size tavsiye kapağını ve lastiğini bulaşık makinesinde yıkamayın.aksi halde kulplar çatlayıp kırılabiliyor.

8 senedir kullanıyoruz. kapağı atıyoruz makineye. çok şükür sıkıntı yok ama lastiği kesinlikle atmayın derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hesabında bu ürüne ait indirim gözüken varsa pm atabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_bt

15 MİDT* varken fissler in adı bile geçmez

*15 temmuz milli irade düdüklü tencereleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi künefeci -- 15 Kasım 2017; 0:21:55 >
  • Vatansever Müslüman Türk kullanıcısına yanıt
    benim alacağım düdüklüyle dolar incekse inmesin.. önce devlet saçma sapan harcama politikalarını kesssin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: husock

benim alacağım düdüklüyle dolar incekse inmesin.. önce devlet saçma sapan harcama politikalarını kesssin .

haklisin mubarek burada ama yerli uretimi destekleyip yerli sanayiyi kalkindirmak gerisi zaten gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesis38 kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu 4,5 lt vitavit comfort aldım ben hocam cok memnunum. 6 lt ayrı bir düdüklüm var tefalin ama bunun yanına yaklaşamıyor.
  • ürün geldi benim 6 lt. "made in germany" tabanda kabartmalı yazılı. sıkıntı yok ihtiyaç vardı haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.