Şimdi Ara

Fiskobirlik 1 alana 1 bedava 320gr kakaolu fındık ezmesi 12.90TL Ankara Çağdaş marketler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
2
Favori
2.194
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

her zaman çalışanın, kasiyerin, müşteri hizmetlerinin lafına şüphe ile yaklaşacaksın ve en önemlisi tecrübesini kendin yapacaksın. :-))

O yüzden kasiyer

kampanya yazmıyorsa yoktur gibi sallama lafların bir kulağından girip diğer kulağından derhal çıkmalı ve hemen olayı tecrübe ile sabitlemelisin :-))

Kakaosuzun tadı, kakaoluya göre 1 derece daha iyi, sebebine gelince,

1.- Kakaosuz da şeker oranı %28-30 civarında iken, kakaolu da %15-18 civarından, şekerin insan için zararlıdır varsayımıyla, kakaosuz görece olarak biraz daha sağlıklı olabilir.
    2. Bazı insanlar kakao sevmeyebilir :-))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıladam -- 19 Ekim 2016; 8:18:28 >
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Ziya gokalp cagdas'tan aldim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Ziya gokalp cagdas'tan aldim.

teşekkürler. benim gittiğim 3 çağdaştada dikkatimi çken şey ürünlerin skt lerinin 03 17 olmasıydı. acaba o yüzden mi yaptılar 1 + 1 kampanyasını.

Keşke tüm ürünler S.T.T. 5 ay kala böyle kampanya yapsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Keşke tüm ürünler S.T.T. 5 ay kala böyle kampanya yapsa.

çağdaş böyle şeyler yapıyor. bi ara küçük kutu pringles 1 liraya satmıştı skt lerine 2 3 ay vardı. zaman zaman becel margarini 5 tl normalde 2 tl ye sattığını gördüm skt yaklaşınca
  • Bugün indirmle alan var mı arkadaşlar?
    Muhtemelen Eskişehir çağdaş marketlerde de vardır bu indirim.
    Yapsın tabi , itirazımız yok fakat maksimum 12 ay STT olan ürünün halen 5 ay raf ömrü varsa ürün ile alakalı sorun olduğunu düşünüyorum.

Ha şu olur adamın son 3-4 ay boyunca bu üründe yaptığı stoğun sadece küçük bir miktarını sattığını fark etmiştir, aynı tempo ile ürün stoğunu eritemeyeceğini anlayınca böyle bir işlem yapmış olabilir, buda tüketicinin faydasına .

Birde üründe %45 yağ var ( sadece ürün yağı, ekstra yağ şeklinde değil , en azında etiket açıklaması bu yönde) , bu kadar yağ ile ürün STT geçse dahi bence en az bir 6 ay daha gider.

Yağ çok doğal bir koruyucu.

ben böyle kampanyaları hiç sevmiyorum, ihtiyaç yokken dahi aldırıyor.
  • ürünün üzerinde yarım parmak fındık yağı var. içeriğinde koruyucu veya nebati yağ yok. hele nutella'daki palm yağı denen zehir yok ya, o bile yeter .
    skt şubat 2017. şeker tüketmeyen biri olarak az şekerli kakaolu bana hitap etti. %70 fındık olan sadeyi yiyemiyorum. şekerli geliyor bana. yalnız ucuz diye fazla almayın. fındıkyağı biyoyakıt olarak kullanılacak kadar yüksek kalori potansiyeline sahiptir. çok fena kilo alırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Yapsın tabi , itirazımız yok fakat maksimum 12 ay STT olan ürünün halen 5 ay raf ömrü varsa ürün ile alakalı sorun olduğunu düşünüyorum.

Ha şu olur adamın son 3-4 ay boyunca bu üründe yaptığı stoğun sadece küçük bir miktarını sattığını fark etmiştir, aynı tempo ile ürün stoğunu eritemeyeceğini anlayınca böyle bir işlem yapmış olabilir, buda tüketicinin faydasına .

Birde üründe %45 yağ var ( sadece ürün yağı, ekstra yağ şeklinde değil , en azında etiket açıklaması bu yönde) , bu kadar yağ ile ürün STT geçse dahi bence en az bir 6 ay daha gider.

Yağ çok doğal bir koruyucu.

ben böyle kampanyaları hiç sevmiyorum, ihtiyaç yokken dahi aldırıyor.

hocam sorun olacağını sanmıyorum çünkü dediğim gibi çağdaş bunu sık sık yapıyor. slt leri yaklaşan ürünleri elinden çıkarmaya çalışıyor. dediğiniz gibi stok la ilgili biş ide olabilir. migros un carfurun delit ürünleri gibi . pahalı ürünler 1 lira 50 kuruş oluyor. mesela şu anda migrosta nexcare yaralanmalar için soğuk sprey 1 lira. normal fşiyatı 20 30 lira

• Fındıkta Aflatoksin miktarı çok yüksek çıktığı için daha da ucuzlar

Türk fındığı İtalya’da ‘kara listeye’ alındı (ilk sırada fındık var)
    (Aflatoksin : fındığın iç kısmında genellikle hasat zamanında ortaya çıkan kanserojen bir madde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Ekim 2016; 6:38:00 >
  • ço şekerli oluyor fiskobirliğin ezmesi .

italya da kara listeye alınmasının sebebi italyan fındığının pazar payını arttırmak .
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Sadece italyaya yıllık yüzlerce milyon liralık fındık satıyoruz.
    Ve italya Fındık üretebiliyor.
    İtalyan fındığının teşviki için Türk fındığını engellediler. Olay bundan ibaret.Kanserojenmiş ıvırmış sıvırmış bunlar hikaye.

Edit: Adanada fiskobirlik ezme (mümkünse kakaolu) nerde bulurum arkadaşlar aydınlatırsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevketXR -- 21 Ekim 2016; 8:05:52 >
  • Ne Italya'nın dediklerini öylece bırakmalı nede , "italya bizi kıskanıyor , ondan yapıyor" kafasıyla hareket edip kafayı kuma gömmeliyiz.

Akıllcı ve Muz Cumhuriyeti olmayan bir ülke tarafsız bir araştırma gurubu oluşturur, iddialar araştırılır sonuç kamuoyuyla paylaşılır.

Bu kadar kolay.

Bunlar yapılmazsa tek zararlı çıkan yine Türkiye olur.

İtalya'ya hiçbirşey olmaz.
  • oymak.beyi O kullanıcısına yanıt
    İşkembei kübradan sallamak nasıl olur örneği... %76 fındık + %6 kakao var, şeker oranı ise %70 fındık oranlının yarısı kadar %15 şeker oranı var kakaoluda.
  • realitych R kullanıcısına yanıt
    Kakaoludaki şeker oranı %15'tir, yani gayet makul. (%76 fındık, %6 kakao, %15 şeker, aroma vs.) Yani 100 gr.'ında, neredeyse 33 gr'lık çik. gofretteki kadar şeker var.

kaynak:

Şeker oranı yüzde 50 azaltıldı

Kakaolu fındık ezmesinin yüzde 76 fındık ihtiva edeceğini yine içerisinde kullanılan şeker miktarının sadece yüzde 15 olacağını aktaran Ağca, şöyle konuştu:

"Normal fındık ezmesinin içerisindeki şeker miktarı yüzde 30'dur. Bu ürünümüzde yüzde 15 olacak. Yani normal ürüne göre yüzde 50 şeker oranı azaltıldı. Ürünümüzdeki fındık miktarı ise yüzde 76 gibi çok yüksek bir oranda. Üründe yine hiçbir katkı maddesi de bulunmuyor. Tamamen doğal bir ürün. Kakaolu fındık ezmesi, yüksek fındık oranı, azaltılan şeker miktarı ve doğallığı bakımından tam bir sağlık deposu. Tüketecek insanlar, fındığın içerisinde yer alan tüm vitaminlerden doğal olarak daha fazla yararlanmış olacaklar."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avanta -- 21 Ekim 2016; 9:34:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Ne Italya'nın dediklerini öylece bırakmalı nede , "italya bizi kıskanıyor , ondan yapıyor" kafasıyla hareket edip kafayı kuma gömmeliyiz.

Akıllcı ve Muz Cumhuriyeti olmayan bir ülke tarafsız bir araştırma gurubu oluşturur, iddialar araştırılır sonuç kamuoyuyla paylaşılır.

Bu kadar kolay.

Bunlar yapılmazsa tek zararlı çıkan yine Türkiye olur.

İtalya'ya hiçbirşey olmaz.

Demek ki böyle bir şey var ses çıkartamıyorlar eğer böyle bir şey yoksa italya zararı karşılamak zorunda bu iş de çocuk oyuncağı değil

2000 den önce şimdikine bakın ülkede kanser artışı ne kadar olmuş
    http://kanser.gov.tr/daire-faaliyetleri/kanser-istatistikleri.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Ekim 2016; 13:05:16 >

• Hala devam ediyor mu?
  • öveçlere gittim bi tane kalmıştı .demek ki kampanya var bi tane kalması tesadüf değildir diye düşünüyorum
  • Guvenpark cagdas da(YKM yani) gecmedi

• Çağdaş kartı okuttuktan sonra ürünler kasadan geçmeli idi !

bu şekilde mi yaptınız?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.