Şimdi Ara

firsaturunu.com da büyük indirim (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.742
Cevap
14
Favori
419.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbullu aradaslar çay içme davetine giden yok mu acaba ?
  • son 24 saatteki mesaj sayısı 1700'lerde olan bi konu görmemiştim daha önce
  • Konu açıLdığı günden beri takip ediyorum.Site açıkçası bana pek güveniLir geLmedi çok düşündüm taşındım ihtiyacım oLduğu haLde HDD ve MONİTÖR aLamadım.Acun Medya'da çaLışan bir arkadaşımLa görüştüm.Siteden haberLeri varmı rekLamını internet üzerinden yapıyormusunuz diye.Bir biLgisi oLmadığını Acun ILıcaLı rekLamını yaptı diye %100 güvenLi bir site oLduğu kesin oLamaz dedi.Acun ILıca'lı sahte yaLan siteLerin rekLamını yapmaz ama site sahipLerinin tanıdığı vs. varsa o şekiLde oLmuştur dedi.Daha önce bir sitenin rekLamını yapmıştı ve site ürünLeri yoLLamamış baya bir sorun çıkarmıştı dedi.Ayrıca siteden aLışveriş yapmayıpta yapan arkadaşLara geçmiş oLsun üzerine soğuk su için şekLinde yorum yapan arkadaşLar ayıp ediyosunuz.Eğer ürünLer geLirse ozmn n diyeceksiniz çok mrk ediyorum.Sonuçta bu bir riskti risk aLanLar bence doLandırıcıLık biLe oLsa bu kdr kişinin mağdur oLması oLayın çözümünü çok koLayLaştıracaktır.

• kendilerine çok güveniyorlarsa alamanyadaki deponun fotoğrafını çekip koysunlar buraya, bir de photoshopsuz olsun bi zahmet.
  • fırsaturunu;Arkadaşlar; asılsız haberler ve gerekirse yorumlar için dahi yasal süreç başlatılacaktır. Sonuçta yapılan yorum ya da haberlerin aslı astarı yok. Ortada dolandırılmış, mağdur kimse yok. Hayretle yazılanları takip etmeye çalışıyoruz. Bu kadar açık ve dürüst yaklaşımımıza ve bu kadar kötü lanse edilmemize rağmen sukunetimizi korumamız bile bir güvendir aslında... Zaman gösterecek diyoruz tekrardan...

alıntı facebook...
  • Çok komik şeyler yazılmış ya yok yabancı kaynaklar siteye virus falan yolladı yarıldım ya :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogruinsangezgin

Bende alışveriş yaptım ama anlamaığım ürün almayanların sıkıntısı bizden çok dertliler işinize gücünüze baksanız ya.Herkes riski gözönüne aldı ve alışveriş yaptı , ürünler gelmesse bankaya itiriaz yoluna gideriz ama alışveriş yapmayanlar böyle bi fırsatı nasıl kaçırdık derdindeler ve bu işin sonu doluandırıcılık çıksın diye dua ediyorlar

Hocam yapma Allahını seversen. 3 kuruş kar için strese giremem ben. Bundan dolayı alışveriş yapmadım. Ürünler teslim edilse dahi alışveriş yapmadığıma pişman olmam. Benim derdim, sıkıntım, stresim bana yetiyorken fazlasını alamam.

• quote:

Orijinalden alıntı: garcy

fırsaturunu;Arkadaşlar; asılsız haberler ve gerekirse yorumlar için dahi yasal süreç başlatılacaktır. Sonuçta yapılan yorum ya da haberlerin aslı astarı yok. Ortada dolandırılmış, mağdur kimse yok. Hayretle yazılanları takip etmeye çalışıyoruz. Bu kadar açık ve dürüst yaklaşımımıza ve bu kadar kötü lanse edilmemize rağmen sukunetimizi korumamız bile bir güvendir aslında... Zaman gösterecek diyoruz tekrardan...

alıntı facebook...

Yurt disindan gelen virusler. Urunlerin tedarik edilecegi "Almanya'daki bir firma"lar. Apple'a Turkiye icin ozel olarak imal ettirilen 1500 adet iphone 4S stogu. Hicbiri birsey ifade etmiyor aslinda. Cunku Acun oyle dedi. Acun ne derse o kanundur. Biz ise hem cahil hem kiskanc hem de gerizekaliyiz. Yeter mi? Simdi lutfen beni dava etmeyin ne olur :(

:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Juzam -- 14 Ekim 2011; 12:14:55 >

• Bugün Çıkan Haber Arkadaşlar Milliyette Adamlar Açıklamada Yapmış.

http://gundem.milliyet.com.tr/acaba-bizi-acun-la-kandirdilar-mi-/gundem/gundemdetay/14.10.2011/1450676/default.htm
  • siteye yeni üye oldum.yıllardın amerikadan ürün getiririm.satışta olan ürün nikon s9100 satış fiyatı349 tl.ürün amerikada ikinci eli bile 200(380 tl) dolar sıfırı 239(450 tl) dolar daha iyi fiyat olması mümkün değil.honkong daki toptancılar da bile daha ucuzu yok .

Logitech Harmony 900 bu ürünün üreticinin sitesinde 349(660 tl) dolar en uygun amerikada 250(475) dolar adamlar 189 tl ye satıyor.mümkün değil bu satışlar kesinlikle düzmece.bende almak istedim ancak cesaret edemedim.amerikada ki fiyatlar ile rekabet edecek hiçbir ülke yok.bu fiyata olması mümkün değil.üzülerek geçmiş olsun.paralar iyade edilebilir ama ürünler o fiyata kesnlikle gelmez...........
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juzam

quote:

Orijinalden alıntı: garcy

fırsaturunu;Arkadaşlar; asılsız haberler ve gerekirse yorumlar için dahi yasal süreç başlatılacaktır. Sonuçta yapılan yorum ya da haberlerin aslı astarı yok. Ortada dolandırılmış, mağdur kimse yok. Hayretle yazılanları takip etmeye çalışıyoruz. Bu kadar açık ve dürüst yaklaşımımıza ve bu kadar kötü lanse edilmemize rağmen sukunetimizi korumamız bile bir güvendir aslında... Zaman gösterecek diyoruz tekrardan...

alıntı facebook...

Yurt disindan gelen virusler. Urunlerin tedarik edilecegi "Almanya'daki bir firma"lar. Apple'a Turkiye icin ozel olarak imal ettirilen 1500 adet iphone 4S stogu. Hicbiri birsey ifade etmiyor aslinda. Cunku Acun oyle dedi. Acun ne derse o kanundur. Biz ise hem cahil hem kiskanc hem de gerizekaliyiz. Yeter mi? Simdi lutfen beni dava etmeyin ne olur :(

4S den sadece 56 tane satılmış 1500 değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _tatar_

Arkadaşlar yurt dışından gelen virüslere dikkat buraya da gelebilirler

Bu arada yeni bir site acilacakmis yakinda. Simdiden duyurayim dedim. Bakiniz bannerini da verdiler sagolsunlar:
     firsaturunu.com da büyük indirim

Garantisi benim merak etmeyin ;)

alırık hocam ama daha onceden yaptığın bi site var mı? ( illa photoshoplu olacak ama)

bide göprü almanyadan veya yurt dısından gelecek mi?

face den ürün iptali yapabilecek kurumsallık sende var mı ?

bide bi ünlü ile reklam yaparsan

bunlar varsa benim alma niyetim var.

• Söylenen stok rakamına ulaşmamış ürünlerin bile birden siparişe kapanması da ilginç. Dükkanı tümden "kapattılar" sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aicacan

quote:

quote:

Bu arada yeni bir site acilacakmis yakinda. Simdiden duyurayim dedim. Bakiniz bannerini da verdiler sagolsunlar:

alırık hocam ama daha onceden yaptığın bi site var mı? ( illa photoshoplu olacak ama)

Bu konu süper yahu..

• Yahu yurt dışından gelen virüslerin firsaturunu.com sitesinde işi ne :)
    Onlar http://www.sultanahmetcami.org/ 'a gidecekken yolunu şaşırmıştır
    Kötü bir niyetleri yoktur bence :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: braddd

quote:

Orijinalden alıntı: aicacan

quote:

quote:

Bu konu süper yahu..

ah bu köprü benim olacağıdı

• istanbul ticaret odasından şirket ile ilgili bilgileri paylaşıyorum.

Sicil No 673008 / 0
    Firma Ünvanı CANDANOĞLU İNŞAAT PAZARLAMA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Eski Ünvan

İş Adresi MEHTERÇEŞME MAH.CUMHURİYET CAD NO.65 K.4 ESENYURT

Şube Adresi

Telefon No
    Faks
    Web Sayfasi
    Odaya Kayıt Tarihi 22/07/2008
    Ana Sözleşme Tescil Tarihi 22/07/2008
    Sermaye
    300.000,00 TL

Meslek Grubu 79-İNŞAAT TAAHHÜT
    Nace Kodu 41.20.99-Diğer ikamet veya ikamet amaçlı olmayan binaların inşaatı

Firmanın İş Konusu Her türlü inşaat taahhüt işleri konut işyeri ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına aarazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak,yaptırmak ve bunlarısatmak,kiraya vermek. Amacını gerçekleştirmek için her türlü resmi özel kişi ve kuruluşlardan uzun ve orta vadeli krediler alır gerektiğinde şirketin menkul ve gayrimenkullerini kendi veya üçüncü kişi borçlarına rehin ve ipotek eder. İpotek alabilir verebilir. ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.
    Tescil ve Gazete Bilgileri
    Tescil bilgileri 11.06.1996 tarihinden itibaren verilmiştir. Ayrıca ilan olunan Türkiye Ticaret Sicili Gazetesiyle ilgili bilgilerehttp://www.ticaretsicilgazetesi.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Yapılan İşlem Tescil Edilen Belgenin Türü Belgenin Tarihi Tescil Tarihi TTSG Tarihi Belge Sayı Sayfa Sayı
    Ortak Değ. OKK 15/07/2011 27/07/2011 02/08/2011 17 436 7871
    İşyeri Nakli OKK 06/12/2010 08/12/2010 14/12/2010 10 449-450 7707
    Ünvan Değ. OKK 07/05/2010 11/05/2010 17/05/2010 8 541 7565
    İşyeri Nakli OKK 09/06/2009 11/06/2009 16/06/2009 3 397 7333
    Kuruluş Kayıt 22/07/2008 28/07/2008 0 338-339 7114
    1

Ortaklar / Eski Ortaklar
    Ortaklar
    Ad Soyad Görevi - Temsil Şekli Sermaye
    HASAN HÜSEYİN SARIBACAK 183.000,00 TL
    KADİR SARIBACAK 30.000,00 TL
    MUSTAFA SARIBACAK 87.000,00 TL
    1

Eski Ortaklar
    Ad Soyad
    MEHMET SARIBACAK
    1

Yetkili(ler)
    Ad Soyad Görev Görev Süresi
    HASAN HÜSEYİN SARIBACAK Müdür Münferiden 22/07/2028
    MUSTAFA SARIBACAK Müdür Münferiden 22/07/2028
    1

• İçim çok da rahat değil ama, sitenin satış başlamadan önceki durumundan ne farklı bir şey olduda bu panik havası başladı ?

Darty de 1499 tl ye iphone satışı yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam, yani satılabilen rakamlar bunlar,
    birkaç üründe uçuk indirimler olduğu doğru ama onların satış adetleri ne kadar ki?

Birde ürünlerin teslim edilip güven oluştuğunda bu adamların her kampanyası ses getirmez mi?

Sadece sesli düşündüm, siz ne dersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: self_control

Yahu yurt dışından gelen virüslerin firsaturunu.com sitesinde işi ne :)
    Onlar http://www.sultanahmetcami.org/ 'a gidecekken yolunu şaşırmıştır
    Kötü bir niyetleri yoktur bence :)

oyle deme hocam bu ülkeye güney afrikadan muz kabuğu içinden böcük bile geldi

ahanda kanıt

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Guney-Afrika-dan-muzun-icinde-gelen-bocek-Liu5ycFEJmf3.html

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamER06

ne çok hesaba kitaba kafa yoruyorsunuz be kardeşim..maliyeci misiniz hepiniz..alan aldı, oldu bitti. alamayanların ve fırsatı kaçıranların kuyruk acısını okuyup duruyoruz sayfalardır. komplo teorisyeni bir memleketiz.. adamların ne özel hayatı kaldı, ne bir şeyi.. biraz akıllı olun ya.. adamlar sadece biraz acemiler hepsi bu.. büyük firma diye alışveriş yaptığımız çoğu yerde bile başınıza birşey geldiğinde yaşadığınız sorunlara bakın, karşılaştırmayı öyle yapın.. kim 24 saat içinde 5 milyonluk ciro yapmış bir tane örnek gösterin.. bu kadar yoğunluk bilenen tüm sitelerde yaşandığında orada da çeşitli sorunlar yaşanıyor. hedefledikleri rakama ulaştıkları anda durdurdular ve gelen tepkiler üzerine malzeme dağıtımını 1 hafta öne aldılar, teslim edelimde görsünler diye hepsi bu...1 hafta sipariş hazırlayıp, 24ü pazartesiden itibarende gönderecekler..

hic bir artniyet tasimadan cok sade sekilde birsey soracagim, daha once bu kadar ürün getirdigine dair zerre bir bilgi olmayan firmanın 1 haftada bilmem kaç bin teknoloji ürününü gümrükten gecirip kargoya verebilecegini gercekten nasıl düsünüyorsunuz? nasıl bir organizasyonun bunu kaldirabilecegin tahmin edebiliyor musunuz? peki operasyon merkezi nerede bu adamların -ve en az 500 calisani- ? gercekten samimi olarak merak ediyorum bunun bir cevabı olmalı.

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.