Şimdi Ara

firsaturunu.com da büyük indirim (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.742
Cevap
14
Favori
419.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: usnn

quote:

Orijinalden alıntı: nagodtumu

Evet arkadaşlar,
    Ben de birkaç gündür kahkahalarla forumun bu başlığını takip edenlerdenim. Ama bir tane de Tefal ActiFry alarak "ya tutarsa"cılar kervanına katıldığımı belirtmek isterim.

Alışverişi Garanti Sanal Bonus kartla dün sabah yapmıştım. Bugün baktığımda halen "açık provizyon" işlemlerinde görünüyordu. Bu kadar "şemsiye", "dolandırıldınız", dedektiflik mesajlarından sonra "acaba?" dedim ve bankayı aramaya karar verdim.

Bankadaki görevliye siteden bahsettim ve siparişlerin 10-15 gün sonra gönderileceğinin belirtildiğini, bu süre içerisinde ödemenin dönem içi işlemlere düşeceğini ve eğer 15-20 gün sonra (örneğin Kasım başında) ürün bize gönderilmemiş olursa bankanın bizim haklarımızı nasıl koruyabileceğini sordum.

Verilen cevap netti:
    "Bankaya durumla ilgili bir faks gönderiyoruz ve banka süreci inceleyip eğer ödemeye rağmen ürün gönderilmemişse hesabımıza ödemeyi iade ediyor"

O yüzden ben provizyonda olan işlemimi iptal etmedim. 1 hafta - on gün kadar bekleyip duruma göre hareket edeceğim.

Tabii burasının Türkiye olduğunu, haklıyken haksız duruma düşebileceğinizi, size yanlış bilgi verilebileceğinizi vs. unutmayın!

Güzel düşünmüşsün

• bu arada şunu çok merak ediyorum... adamlar ya gerçekten tüm ürünleri dağıtırlarsa? piyasa ne hale gelir, şu forumda 100 sayfadır saydıranlar ne renge girer?

ben de visa anlaşmalarına güvenerek bir sipariş verdim, bekliyorum... adamlarla yapılmış bir sözleşme ve adamların verdiği bir söz var... en kötü ihtimal altivi olayında yaptığımız gibi bir dilekçe verip parayı alıcaz, bu şiddet, bu saldırı niye :))

bu arada bir tek şu özel versyon powerbalance olayının çakma çin malı çıkacağı belli, onun dışındaki ürünler için diyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GCGorusu -- 14 Ekim 2011; 10:33:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aicacan

quote:

Orijinalden alıntı: greenman

quote:

Orijinalden alıntı: canermen

işsiz güçsüz ne çok insan var burada...Ne çok hümanist insan var...Dolandırılanların yanında olduğunu savunan ama bilinçaltında "ah ulan o PS^"ü nasıl kaçırdım diye hayıflanan kişiler.Acemi bir satış ve az sayıda insanın emeline ulaşacağı bir indirim sadece o kadar...Dolandırılanarın hemen bankaya koşmasını tavsiye edenler, bir an önce iş bulmak için koşsunlar...Lakin para var ki dolandırıldılar... :)))

Yapma dostum bu kadar acımasız olamazsın resmen "headshot" yapmışsın.

züğürt tesellisi bu olsa gerek param var dolandırıldım

parası olupta dolandırılmayan yok mu?

don kişot muyum ne bende. bana ne canım

not: asi durus para veripte alanlara değil ... temkinli duran , bekle gör yapan az da olsa nöronlarını faaliyete geçirenleri ezmeye çalısan ezik zihniyetedir sadece.

arkadasın baya zoruna gitmiş anlasılan mağdur olma ihtimali ve bel altına fazlasıyla inmiş milletin işine gücüne yorum yapmıs. "zoruna mı gitti gardas zorunahttp://www.youtube.com/watch?v=1jKR6b5xfzY bağlantısı hediyemiz olsun.

(not2: işim gücüm var)

nasıl bir yorum bu ya yani parası olanlar dolandırılınca sorun yok öyle mi? kimse parayı sokakta bulmuyor sanıyordum

kendi kalesine böyle gol atan gibi olmuşsun

• MediaMarkt, ElectroWorld vb.. mağazalar Açılışa özel mesela 50 adetlik Stokla LCD-LED-Notebook vb..fahiş indirim yapınca Halkım nasıl 1 gece önceden kuyruğa giriyorsa,
    Bu da ona benzer bir durum.. Sadece Firma Şüpheli..
    Benimde siparişlerim var..
    Deniz feneri gibi Firsat fenerine dönüşmez inşallah..

Haa bu durumdan sadece alışveriş yapanlar değil, Reklama çıkan ACUN ILICALI da zarar görür..
    Acunun adı olur bundan sonra FIRSATÇI ACUN. :)

Böyle bir uyarıda yapılmış mesela :
    http://www.mikroproje.com/blog/tabid/144/ID/436/Firsat-urunu-Kampanyasina-Dikkat.aspx

ACUNUN FIRSAT ÜRÜNÜ.COM REKLAM VİDEOSU : http://www.youtube.com/watch?v=hiH31Cs62Ug

Acun için yeni Yarışma Proceleri üretir halkımız ve ACUN BİTER :

- Yetenek Sizsiniz >>> Fırsatçı Sizsiniz
    - Yok böyle Dans >>> Yok Böyle Fırsat Düşkünlüğü
    - Survivor >>> FIRSvivor
    - ACUNÜRÜNÜ.com >>> Yeni FIRSAT Siteniz
    Durum böyle olursa Acun aşağıdaki gibi olur

vs. vs. vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demayc -- 14 Ekim 2011; 10:38:23 >

• Arkadaşlar,

IPOD TOUCH bu fiyata olur mu diye araştırırken denk geldim, "pre-owned" ise olurmuş:

http://www.cowboom.com/deal-of-the-day.cfm

burada 110 dolara satılmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laider -- 14 Ekim 2011; 10:34:32 >
  • firsaturunu.com sitesinin register kaydına baktıgım zaman aşağıdaki çıkıyor.
    Adamlar birtek cep telefonu yazmıs ve adres yerini sallamışlar...

Gayri resmi olmuş...

Registration Service Provided By: IHS TELEKOM INC

Domain Name: FIRSATURUNU.COM

Registrant:
    erdogan candan
    erdogan@ezio.com.tr

erdogan candan ()
    erdogan candan P.O 7yc47v
    Istanbul
    Istanbul,0034080
    TR
    Tel. +90.5322975252
    Fax. +90.5322975252

Creation Date: 24-Jun-2008
    Expiration Date: 24-Jun-2012

Domain servers in listed order:
    janus.radore.com
    mimas.rh.com.tr
    titan.radore.com

Administrative Contact:
    erdogan candan
    erdogan candan ()
    erdogan candan P.O 7yc47v
    Istanbul
    Istanbul,0034080
    TR
    Tel. +90.5322975252
    Fax. +90.5322975252

• Adamlar sizi neden bekletiyo sanıyosunuz. Bir süre sonra bankalara siparişler teslim edildi değip paraları hesaplara geçirecekler. İşlem tarihi ile teslim tarihi arasında zaman geçmesini bekliyorlar. Siz normal firmalardaki gibi bir prosedür beklemeyin paralar gittikten sonra karşınızda muhattap bulamıycaksınız haberiniz yok.
  •  firsaturunu.com da büyük indirim
  • Alanları aşağılayanlar genelde DENGE BİLEKLİĞİ gibi bir üürün ile denge sağlamaya çalışanlardır.
    Dengeleri bir bilekliğe bağlı yani bunların ...
    Firması bile bir faydası olmadığını söyledi, ama bunlar bilezik niyetine takıyorlar herhalde..
    Amcasından bir bilezikkkkk
  • bu ürünlerin hepsi ulaşacak.... ve ilk sayfadan beri sallayanların o zamanki surat hallerinin screenshot larını görmeyi istiyorum.
    dh yöneticileri koymayanların üyeliğini silsin hatta :D
  • İyice konu dışına döndü burası...
  • quote:

O gitarı alabilen bir kişi çıkmaz.Çünkü satılmadı.Alan varsa screenshot yapsın.Basit pazarlama numarasıdır o

O gitarı alan çıkabilir bence, muhtemelen çıkacaktır da. 11 adet satılmış gözüküyordu; tutturabilsem bende deneyecektim şansımı. Lakin o gitar çok büyük ihtimal ile replika. Normal satış fiyatı 1.600.-TL gözüküyor; aslında Les Paul Studio'nun normal satış fiyatı 1.450.-EUR! Yazılan "normal fiyat" replika fiyatı olduğunu düşünüyorum; yalnız bu iddiam sadece gitar için geçerli, diğerlerini bilmem...
  • Ben cesaret edip almadım, bunun cesaretelede ilgili olduğunuda düşünmüyorum.

Tabiki alan arkadaşlara ürünleri sağ salim teslim edilmesini canı gönülden istiyorum.

Bu firma sözünü tutmuş olursa, bu ürünlerin bu fiyatlara satılabileceği ihtimalini diğer firmalarda dikkate alır.

Diğer firmalarda bu tip kampanyalara dahil olurlar. Bu durum bizler için iyi olur.

Ben firsaturunu.com firmasından, en azından yurtdışından getireceğiniz ürünlerle ilgili, bir proforma yada bir yazışmalarının, burada yayınlanmasını isterim.
  • Bence bu işte Assassin parmağı var.Şirketin adına bakın!."Ezio kemer"

Yada Ezio adını kullanarak güven yaratmak isteyen tapınakçılarda yapmış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Daha alışverişlerin üzerinden 24 saat geçmeden haberlere konu olduysa (bunu yaptırdıysak) rahat olun bugün içinde başbakanın dahi konudan haberi olacaktır

emin ol haberi vardır candanoğlunun facedeki arkadaşlarına bir bakın özelliklede bayan arkadaşlara ne demek istediğimi anlarsınız.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: greenman

quote:

işsiz güçsüz ne çok insan var burada...Ne çok hümanist insan var...Dolandırılanların yanında olduğunu savunan ama bilinçaltında "ah ulan o PS^"ü nasıl kaçırdım diye hayıflanan kişiler.Acemi bir satış ve az sayıda insanın emeline ulaşacağı bir indirim sadece o kadar...Dolandırılanarın hemen bankaya koşmasını tavsiye edenler, bir an önce iş bulmak için koşsunlar...Lakin para var ki dolandırıldılar... :)))

Yapma dostum bu kadar acımasız olamazsın resmen "headshot" yapmışsın.

züğürt tesellisi bu olsa gerek param var dolandırıldım

parası olupta dolandırılmayan yok mu?

don kişot muyum ne bende. bana ne canım

not: asi durus para veripte alanlara değil ... temkinli duran , bekle gör yapan az da olsa nöronlarını faaliyete geçirenleri ezmeye çalısan ezik zihniyetedir sadece.

arkadasın baya zoruna gitmiş anlasılan mağdur olma ihtimali ve bel altına fazlasıyla inmiş milletin işine gücüne yorum yapmıs. "zoruna mı gitti gardas zorunahttp://www.youtube.com/watch?v=1jKR6b5xfzY bağlantısı hediyemiz olsun.

(not2: işim gücüm var)

işsiz güçsüz insaların üzerine alındığını düşünüp cevap verdiklerini düşünüyorum. Aynı zamanda burada bahsini ettiğim kişiler, milletin ailesine ve özel hayatına çok çirkin saldırıda bulunan ergen, sınırlı limitli, ana-babasının kredi kartını o gece aşıramamış tiplerdir. Gırgır geçme mantığıyla cevap verecek olursak şöyle söyliyeyim: bir adet HDD aldım...Gelmezse çok umurum olmaz parayı rahatlıkla çıkartabilirim...E bende gırgır geçeyim dedim...Sizinki gırgır geçmekse az biraz bizimki de gırgır geçmek.Bu arada daha önceki mesajlarıma da bakarsanız yüksek meblağlı ürünlerden alım yapmanın yanlış olduğunu yazdım..100 Tl ye eğlenceye dahil olmak gibi.Eminim şu an ufak tefek paralarla dolandırılma hissiyatı içindekilerin bekleyişiyle, dış kapının dış mandallarının eğlenme dozajı çok farklı...

ilk sarkı sana değildi canermen ama

bunu senin için sectimhttp://www.youtube.com/watch?v=tjQUDymqzS8&feature=related

sağ duyu ve insan onurunu koruyanlar için gelsin bu parça

aiacan şarkı güzel oturmamış :) biraz daha dolan...daha sağlamları var ... işin yoksa gel dolanalım biraz para yiyelim :)))) hava güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: FIR_Lama

bu arada şunu çok merak ediyorum... adamlar ya gerçekten tüm ürünleri dağıtırlarsa? piyasa ne hale gelir,

Esas olay o zaman başlayacak işte. Şayet ürün dağıtımları gerçekleşirse ve sonucunda memnuniyet oluşursa diğer rakip firmaların şu an ki fiyatları ve yaptıkları indirimler çok geniş açıdan sorgulanacak forumlarda. Herkes 2. kampanyayı bekler olacak ve diğer firmaların kampanyalarıda çıtayı buraya çekmezlerse beklenen ilgiyi görmeyecektir. Bu arada facebookta 2. kampanya 20 ocakta deniliyor.
  • facebooktan alıntı

firsaturunu Merhaba, bal vs gibi düşük fiyatlı ürünler çeşitlilik amaçlı olarak eklenmiş ürünlerdi. Ana hedefimiz elektronik ürünlerdi ve bunlar da tükendi. Satılmamış ürünlerden talep eden olur ise yardımcı olabiliriz.
  • beyler bu siteden büyük oynayan varsa hemen paralarını almayı tavsiye ederim ama küçük bişeyler alanlar bekleyebilirler bi sorun olursa fazla zarara girmemiş olurlar en azından
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.