Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

firsaturunu.com da büyük indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
7.752
Cevap
14
Favori
415.561
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> firsaturunu.com da büyük indirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      650 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:53:17
      konu yazmayın lan dağılın
      |
      |

50 Premium Bir Arada:

Vestel tu kakacıyım.
    • Teğmen
      137 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:53:30
      benim de çorbada tuzum olsun :)))

101. sayfa yani...
      |
      |

Bitirim İkili : Coming soon + Logitech Z5500
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Ekim 2011 09:53:34
      quote:

Orijinalden alıntı: ax

adamların dolandırıcılık yaptığı ile ilgili yorum yapamam.bende herkez gibi ürünlerimi bekliyorum.yalnız bu fiyata şu ürün olurmu hiç sözlerini anlamıyorum.arkadaş adamlar zararına satış yapıyor olabilirler tanıtım için.zaten fiyat farkı fazla olan ürünlerin stok miktarı dikkat ederseniz az.bu yüzden burdan çıkarım yapıp dolandırıcılar demek pek doğru olmuyor...

abi neyin tanıtım yaw, adamların markası ezio imiş, onu tanıtsınlar, fırsaturunu.com diye bir ad almışlar, bunu mu tanıtıyorlar yani, tanıttın diyelim niye satışı kapatıp gidiyon, tanıtım böyle mi olur
      |
      |

• Teğmen
      236 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:53:46
      quote:

Orijinalden alıntı: spawn1984

quote:

Orijinalden alıntı: HeKiMoĞLu-47

Konu milliyetin sitesindede haber oldu...

Adamlar hala göndereceklerini söyledikleri halde burdaki yorum yapmayı bilmezlerin utanmadan arlanmadan hala bu konuya mesaj atmasını anlamıyorum..

Yahu bu konuya ürün almayan yazmasın zorla deil ya

ne utanması ne arlanması arkadaşım , ürün almadık diye yorumda mı yazamıycaz, söyle bakayım kaç para bayıldın

he yaw maç yorumu yapmak içinde oyuncu mu alcaz

eğlenende var, bilgilenende

yorum yapmak zorla değil ama okumakta zorla değil
      |
      |

• Yüzbaşı
      722 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:53:55
      http://haber.gazetevatan.com/acaba-bizi-acunla-kandirdilar-mi/405202/2/Ekonomi

Acaba bizi ‘Acun’la kandırdılar mı?
      Acun reklamını yaptı ama ürünler teslim edilmiyor.

Kenan BUTAKIN
      --------------------------------------------------------------------------------

Acun Ilıcalı’nın programında reklamını yaptığı fırsatürünü.com adlı site, birçok ürünü normal değerinden çok ucuza sattığını söyledi, 5 milyon liralık sipariş topladı. Ancak ürünleri 1 ay sonra vermeyi taahhüt edince şüphe uyandırdı. Şirketin merkezi de ‘Bir masa bir kasa’ tarifine uyunca şüpheler arttı...

Acun Ilıcalı’nın “güvenilir imajını” ve marka değerini kullanan fırsatürünü.com adlı internetten alışveriş sitesi, birçok ürünü normal değerinden çok daha ucuza satacağını taahhüt edince adeta sipariş patlaması yaşadı.

Ilıcalı’nın programında reklâm döndükten hemen sonra siteye alıcı ilgisi yaşandı. 3.5 saatte toplam sipariş sayısı 4 bin 435’e ulaştı ve şirket ilk anda 1 milyon 660 TL’lik satış yaptı. Bu rakam 24 saatin sonunda ise 4 milyon 823 bin TL’lik siparişe ulaştı. Ürünlerin bazılarının 1 bazılarının 1 ay sonra teslim edileceğini anlayan bazı kişiler siparişlerini iptal etmek istedi. Ancak siteye girdiklerinde iptal butonunun aktif olmadığını fark edip telaşlandılar ve dolandırıldıkları şüphesine kapıldılar.

Sosyal medyada da şirketin “yeni bir saadet zinciri” olduğu iddialarıçok sık telaffuz edilince birçok kişi savcılıklara başvurarak dolandırıldıkları yönünde şikâyette bulundu. Şirketin fırsat ürünleri arasında, ABD’de geçen hafta tanıtımı yapılan ve henüz fiyatı bile belli olmayan sadece 199 dolarlık ön siparişi kabul edilen iPhone 4S’ler de bulunuyor. Sitede yer verilen rakama göre, toplam 5 bin adet getirilen iPhone 4S’ler 2 bin 199 TL’den satılacak.

VATAN, tüm bu iddialardan sonra telefon hatlarına hiç kimsenin cevap vermediği şirketin İstanbul Esenyurt’taki ofisine gitti. 2010 yılı cirosu 30 milyon TL olan Candanoğlu İnşaat’a ait fırsatürünü.com adlı şirkete gittiğimizde, şirketin sahibi Erdoğan Candan konuşmak istemediği için Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mürsel Kılıç ile görüştük. Kılıç, 13 Ekim’de başladıkları kampanyadan hemen sonra yurtdışı kaynaklı bazı virüslerin internet sitelerine gönderildiğini ve bu nedenle sitede bazı uygulamaların sekteye uğradığını iddia etti. Kılıç, virüslerin, kendilerini bu pazarda istemeyenlerin gönderdiğini kaydederken siparişi alınan ürünlerin Kurban Bayramı’ndan önce teslim edileceğini belirtti
      |
      |

• Binbaşı
      1126 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:55:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1

arkadaşlar yukarda reklamı var sanalpazar diye bir sitenin
      orda iphone 4s satıyolar 1.999 tl ye
      bu da bir firsatürünü kadar hesaplı

ama sanalpazar'daki muhtemelen yolcu beraberinde gelen cihaz. garantisi filan yok ama firsaturunu garantili sattığını iddia ediyor. mesele de burada işte

• Yüzbaşı
      650 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:56:58
      kimliği belirsiz bir takım virüsler paralarınızı yidiler demesinler sonra :D
      |
      |

50 Premium Bir Arada:

Vestel tu kakacıyım.
    • Er
      12 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:57:55
      E-Ticarette Başarı Güvenle Geldi

Bu haberi paylaş:

Genel Müdür Erdoğan Candan, "Alışveriş yapacağınız siteyi doğru seçin" uyarısı yaptı.

Güvendiler kazandılar

E –ticarette güvenilir şirketler büyük ilgi görüyor. 'önce güven' diyerek yola çıkan firsaturunu.com başlattığı kampanyada bir gün dolmadan stokları tüketti. Genel Müdür Erdoğan Candan, "Alışveriş yapacağınız siteyi doğru seçin" uyarısı yaptı…

Tüm dünya ülkelerinde birçok internet kullanıcısı e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor. E- ticaret bütün dünyada olduğu gibi Türkiye'de de hızla yayılmaya başladı. 270.6 milyon internet kullanıcısı arasında yapılan araştırmaya göre e- ticaret ve sanal alışverişte Türkiye Avrupa'da ilk üçe giriyor. Bu kadar hızla yayılan bir sektörde suistimallerin olması da kaçınılmaz hale geldi. Yeterli güvenlik önlemlerinin olmaması tüketiciyi zor durumda bırakırken e- ticaret sektörüne de zarar veriyor.

İnternet alışverişlerinde güvenlik sorunlarının her gün biraz daha çoğaldığını söyleyen Candanoğlu ve Ezio Grup Genel Müdürü ve Fırsat ürünü sitesi sahibi Erdoğan Candan; "Teknolojinin gelişmesiyle her gün yeni bir alışveriş sitesi kurulmasına rağmen maalesef ki güvenlik azalıyor. Kar yapma arzusuna kapılan site sahipleri en önemli sorunu atlıyor. Biz bu konuda bilişim sektörünün devlerinden biriyle çalışıyoruz. Ezio Grup ve Candanoğlu Grup olarak 20 yıllık köklü ve büyük bir şirketiz. Birçok sektörde faaliyetlerimiz devam ediyor. Yıllardır yaptığımız bütün işlerin referansını firsaturunu.com'la da devam ettiriyoruz''diye konuştu.

GÜVENİLİR OLAN KAZANIYOR

Erdoğan Candan sektörde güvenilir şirketlerin öne çıktığını hatırlatarak kendilerinin de 'önce güven' diyerek yola çıktıklarını ve bunun karşılığını da aldıklarını belirtti. Candan, 13-23 Ekim tarihleri arasında düzenledikleri fırsat kampanyasında ürünlerin daha bir gün dolmadan tükenmesinin de bunun göstergesi olduğunu ifade etti. 20 yılın üzerinde bir geçmişe sahip olan Ezio ve Candanoğlu Grup Şirketlerinin oluşturduğu firsaturunu.com sitesinde binlerce ürün arasından en kaliteli, marka ve trend ürünleri belirleyip en uygun fiyatla müşterilerine sunduklarını anlatan Erdoğan Candan; '' Teknolojinin hızla ilerlemesi ve alım gücünün eskiye oranla artması interneti alışveriş alanında büyük bir pazar haline getirdi. Bu pazarda ki yerimizi büyük bir onurla koruyoruz.'' dedi.

Müşterilerini memnun etmek için çok çalıştıklarını anlatan Erdoğan Candan sözlerini şöyle sürdürdü: ''Satın alma sürecinden başlayarak satış sürecine kadar olan tüm süreçler firmamız tarafından kontrol altında tutuluyor. Alışveriş severlere her gün saat 00:00' da gerçek "fırsat" niteliği taşıyan kampanyalar düzenliyoruz. Ve sanal alışveriş dünyasına renk katmayı hedefliyoruz.

Unutmamak gerekir ki Türkiye'de, internette alışveriş rahatlığı ve avantajı ile tanışacak internet kullanıcıları; ülkemizdeki elektronik ticaret hacminin büyümesinde en önemli faktör olacaktır. Biz de müşteri memnuniyeti, alışverişte güven ve hizmet kalitesiyle e-ticaretteki alımların kalitesini arttırarak Türkiye'nin e-ticaret düşüncesini Avrupa standartlarına getirmeyi planlıyoruz."
      Sattıkları ürünlerde taksit imkanı sağladıklarını ve özrü olan ürünleri hemen iade aldıklarını söyleyen Candan; '' Önceliğimiz müşterilerimizi memnun etmek. Bu yüzden hem güvenlik sorununu ortadan kaldırdık hem de ürünler için en iyi fiyatı verdik. Köklü geçmişimizi ve dinamik yapımızı ön plana çıkartarak gerçekten fırsat ürünü olabilecek her şeyi sitemizde bulunduruyoruz. Ürünler stok durumuna göre 3 ila 7 gün sitemizde kalıyor. Satış sonrası sevkiyatımız ise ilk günden başlıyor ve tüm ürünlerimiz garanti kapsamında bulunuyor. Tüketici hakları gereği geri alımda yapıyoruz.''şeklinde konuştu.

ALIŞVERİŞ İÇİN 73 DAKİKA

Sanal alışverişte en büyük çıkmazın güvenlik sorunu olduğunu belirten Candan; '' Türkiye'de yapılan bir araştırmaya göre kişi başı internette alışveriş için geçirilen süre ayda 73 dakika. Ama güvenlik sorunları yüzünden bu süre giderek kısalıyor. Site sahipleri hem kendi sitelerini hem de e-ticaret sistemini baltalıyor. Yine de Türkiye'de yeni konuşulmaya başlanan 1 milyar dolarlık sektör hacmi için karamsar olmamak gerekiyor.Bunun için de tüketicilerin, internet alışverişindeki farkındalığını arttırmak gerekiyor'' dedi.

YÜZ MAHKUMA İŞ İMKANI

Daha önce işleri dışında özel sosyal sorumluluk projelerine de imza atan Candan ve Ezio Group ve firsatürünü.com mimarı Candan; '' Yaptığımız işlerde sadece kendimize kar amacı gütmüyoruz. İstiyoruz ki yaptığımız işlerden diğer insanlarda yararlansın. O yüzden sosyal sorumluluk projelerine çok değer veriyoruz. Bunlardan biri de Kartal Cezaevinde Adalet Bakanlığı ile ortak proje olan kemer üretim fabrikasıdır. Yaklaşık yüz mahkûma iş imkanı sunuyoruz ve hayata hazırlıyoruz. ''dedi.
      Haberler.Com [3057469] Haber Yayın Tarihi : 14.10.2011 08:33
      |
      |

• Teğmen
      209 Mesaj
      14 Ekim 2011 09:59:50
      quote:

Orijinalden alıntı: nagodtumu

Evet arkadaşlar,
      Ben de birkaç gündür kahkahalarla forumun bu başlığını takip edenlerdenim. Ama bir tane de Tefal ActiFry alarak "ya tutarsa"cılar kervanına katıldığımı belirtmek isterim.

Alışverişi Garanti Sanal Bonus kartla dün sabah yapmıştım. Bugün baktığımda halen "açık provizyon" işlemlerinde görünüyordu. Bu kadar "şemsiye", "dolandırıldınız", dedektiflik mesajlarından sonra "acaba?" dedim ve bankayı aramaya karar verdim.

Bankadaki görevliye siteden bahsettim ve siparişlerin 10-15 gün sonra gönderileceğinin belirtildiğini, bu süre içerisinde ödemenin dönem içi işlemlere düşeceğini ve eğer 15-20 gün sonra (örneğin Kasım başında) ürün bize gönderilmemiş olursa bankanın bizim haklarımızı nasıl koruyabileceğini sordum.

Verilen cevap netti:
      "Bankaya durumla ilgili bir faks gönderiyoruz ve banka süreci inceleyip eğer ödemeye rağmen ürün gönderilmemişse hesabımıza ödemeyi iade ediyor"

O yüzden ben provizyonda olan işlemimi iptal etmedim. 1 hafta - on gün kadar bekleyip duruma göre hareket edeceğim.

Tabii burasının Türkiye olduğunu, haklıyken haksız duruma düşebileceğinizi, size yanlış bilgi verilebileceğinizi vs. unutmayın!

Bende ykbyi arayıp güvence aldım Rahat ol ses kaydımız alındı, sadece görüşme saatini ve görüştüğün yetkilinin adını bir yere not et.
      |
      |

• Yüzbaşı
      425 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:00:46
      Lakin kelimesini kullananların acun'nun survivor programında nihat doğanı izleyerek etkilendiğini dolayısıyla aynı adamın bir başka programında yapılan reklamdan kolayca etkilenerek alışveriş yaptıklarını ve halen olayı anlayamadıklarını düşünüyorum.
      tespite bak hizaya gel ben bile kendime şaşırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2715 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:00:51
      quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

kimliği belirsiz bir takım virüsler paralarınızı yidiler demesinler sonra :D

hahhaha bizi istemeyen firmaların gönderdiği virüsler, savunmaya bak =))
      |
      |

• Er
      2 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:03:25
      arkadaşlar alan arkadaşları korkutmak istemem ama adamlar bi şekilde sıyrılmaya çalışıyor gibi duruyo.www.eziokemer.com da daha önce tıkladıgınızda firsaturunu.com adlı sitenin logosu anasayfada bulunuyorken onu da kaldırmışlar..bişeyler dönüyor ama kokusu çıkar..
      |
      |

• Yarbay
      4356 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:03:32
      Yalnız bizim cihazlar bu son zamlardan etkilenmez inşallah
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      14 Ekim 2011 10:03:58
      hahahaha geçmiş olsun :D
      |
      |

• Binbaşı
      1287 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:05:38
      quote:

Orijinalden alıntı: canermen

işsiz güçsüz ne çok insan var burada...Ne çok hümanist insan var...Dolandırılanların yanında olduğunu savunan ama bilinçaltında "ah ulan o PS^"ü nasıl kaçırdım diye hayıflanan kişiler.Acemi bir satış ve az sayıda insanın emeline ulaşacağı bir indirim sadece o kadar...Dolandırılanarın hemen bankaya koşmasını tavsiye edenler, bir an önce iş bulmak için koşsunlar...Lakin para var ki dolandırıldılar... :)))

Yapma dostum bu kadar acımasız olamazsın resmen "headshot" yapmışsın.
      |
      |

• Yarbay
      6983 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:05:41
      firmayı aradım, zor da olsa ulaştım.

9 dakika konuştuk. telefondaki görevli gayet güzel konuştu, sipariş iptali istiyorum dedim isim ve numara aldı, iptali gerçekleştiricez dedi.

haberlerden haberiniz var mı dedim, 1 koltuk 1 sandalye olayı. var dedi. ama buyrun kendi gözünüzle görmek için gelin dedi. gayet inandırıcı konuştu :)

arkadan da sesler vardı hani haber fotosundaki gibi 1 masa 1 sandalye değil muhtemelen, kaç senelik firmayız atolyeleri binalar vs var bunlar bu kadar barizken nasıl dolandırıcılk işine girip bunları riske atalım dedi. ürünler gelecek ama siz bilirsiniz iade ederiz dedi. zaten ürün gelmese bile hak var hukuk var bankadan mahkemeden vs her türlü geri alırsınız dedi.

olmazsa da artık bir sonraki fırsattan yararlanırsınız dedi.

iptal etmekle doğru mu yaptım bilmem de, umarım doğru yapmışımdır. ve bekleyen arkadaşların ürünleri gönderilir işallah.
      |
      |

Alper ŞEN
      KALBİMİZDESİN PİLOT ALPER

GALATASA|RA|Y

• Yarbay
      4085 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:06:27
      quote:

Orijinalden alıntı: CΛRNIVΛLE

her gün sabah patlamış mısırımı alıp yatana kadar konuyu taip ediyorum. Bu kadar sürükleyici bir serüven görmemilştim. Sonunu merak ediyorum.

Yalnız mısıra fazla abanma bence...Çünkü ülkedeki cin mısırlarının % 95'i Arjantin'den geliyor ve gdo'lu...

• Binbaşı
      1626 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:07:47
      quote:

Orijinalden alıntı: greenman

quote:

Orijinalden alıntı: canermen

işsiz güçsüz ne çok insan var burada...Ne çok hümanist insan var...Dolandırılanların yanında olduğunu savunan ama bilinçaltında "ah ulan o PS^"ü nasıl kaçırdım diye hayıflanan kişiler.Acemi bir satış ve az sayıda insanın emeline ulaşacağı bir indirim sadece o kadar...Dolandırılanarın hemen bankaya koşmasını tavsiye edenler, bir an önce iş bulmak için koşsunlar...Lakin para var ki dolandırıldılar... :)))

Yapma dostum bu kadar acımasız olamazsın resmen "headshot" yapmışsın.

Param varki dolandırıldım diyor adam zekaya bak şaka gibi
      |
      |

• Teğmen
      174 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:08:24
      quote:

Orijinalden alıntı: chbh

burdan ps3 alanlar, keşke bekleyip mediamarkt bahçelievler mi ne açılıyomuş aynı fiyata verecekler, istanbullu olup bana alana 600 lira ama ürün elden teslim ben ankaradayım :)

bahsettiğin mediamarkt perşembe sabah 6da açıldı. 6 15te bitmiş 499tl lik ps3 ler .zaten 50 veya 100 stok adediyle çıktı o fiyatta. ben 10 gibi ulaşabildim oraya. 799luk bir paket vardı sadece, move falan vardı sanrm içinde. tekli halde kalmamış hiç
      |
      |

• Binbaşı
      1200 Mesaj
      14 Ekim 2011 10:08:26
      quote:

Orijinalden alıntı: mbs02
      quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver1
      arkadaşlar yukarda reklamı var sanalpazar diye bir sitenin
      orda iphone 4s satıyolar 1.999 tl ye
      bu da bir firsatürünü kadar hesaplı

ama sanalpazar'daki muhtemelen yolcu beraberinde gelen cihaz. garantisi filan yok ama firsaturunu garantili sattığını iddia ediyor. mesele de burada işte

olay zaten bu değil mi
      yolcu beraberinde gelen cihaz da olamaz, çünkü cihaz yok daha
      firsatürünü.com garantili satıyor evet,
      bu sanalpazar dolandırıcı gibi geldi bana da
      |
      |

2016 Kia Sportage 1.6 177 HP DCT GT-Line Prestige (4x4)
      Lenovo Y700
      Xiaomi Mi 8

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.