Şimdi Ara

Firmaya Özel Mail Adresi Almak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
15.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba firmaya özel mail adresi almak istiyoruz nasıl alabiliriz. Örn: onur@(firmaismi).com.tr şeklinde

• quote:

Orijinalden alıntı: jackalwile

Arkadaşlar merhaba firmaya özel mail adresi almak istiyoruz nasıl alabiliriz. Örn: onur@(firmaismi).com.tr şeklinde

Merhaba;

Sorunuzu yanıtlamak adına mevcut hosting paketiniz olup olmadığını ve hosting paketiniz varsa özelliklerini söylemenizi istemekteyim.

Ondan sonra gerekli yanıtı size sunabilirim...

Bilginize...

ProIrc Hosting ve Internet Hizmetleri
    destek@proirc.org / 0 506 965 84 25
    Alper İZGÜDEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProIrc

quote:

Arkadaşlar merhaba firmaya özel mail adresi almak istiyoruz nasıl alabiliriz. Örn: onur@(firmaismi).com.tr şeklinde

Merhaba;

Sorunuzu yanıtlamak adına mevcut hosting paketiniz olup olmadığını ve hosting paketiniz varsa özelliklerini söylemenizi istemekteyim.

Bilginize...

Alper İZGÜDEN

info@ diye başlayan bir mailimiz var zaten biz bu infoların yerine isim olarak mail almak istiyoruz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ProIrc

quote:

Merhaba;

Bilginize...

Alper İZGÜDEN

info@ diye başlayan bir mailimiz var zaten biz bu infoların yerine isim olarak mail almak istiyoruz

Merhaba;

Info isimli mail adresinizi açtığınız gibi isim mail adresi de açabilirsiniz. Ancak, bunun için hosting paketinize tanımlanmış ve izin verilmiş mail izinlerinizin olması gerekmektedir.

Bilginize...

• site panelinizden webmail kısmından açabilirsiniz...
  • domaininiz varsa örnek siteadi.com şeklinde hosting yönetim panelinden hosting firmasının izin verdiği limit kadar mail açabilirsiniz. Ön adı istediğiniz gibi açarsınız
    Örnek: info@ siteadi com
    iletisim@ siteadi com gibi
  • Sunucu yada hostinge bağlı kalmadan da firmaya özel mail adresi alabilirsiniz. Ayrıntılı rehber için linki takip edebilirsinizhttps://siteadi.org/info-mail-alma/
  • Kurumsal mail adresi için öncelikle bir firma ismi bulmanız gerekmektedir. Sonra tescil işlemi yapan şirketler ile görüşerek onlardan kayıt işlemi yaptırmalısınız. Sonra onlar zaten mail adreslerinizi açarlar ve size yol gösterirler.

“Benim işim gücüm var kardeşim” diyor ve hiç uğraşmak istemiyorsanız o zaman bir bilgisayar firmasından da yardım alabilirsiniz. Ancak yardım alacağınız firmanın eski ve köklü bir yer olmasına dikkat edin.

Bizim şirketin mail işlerini yapan adam vefat etmişti ve tüm mail adreslerimiz gitmişti. Sonra ne mi oldu? Şirket yeni alan adı almak zorunda kaldı. Çok zarar ettiler ancak şuan Kurumsal Mail Adresi hizmeti alıyoruz. İyi bir yer ile çalışıyoruz. Yardım almak isterseniz tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.kesgin -- 3 Haziran 2018; 17:28:24 >

• Sorunuzun kısa cevabı mevcut hosting panelinizin mail sunucusunu desteklemesi, bu hosting paneli üzerinden hazır mail sunucusunu alan adınız ile kurmanızdır.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.