Şimdi Ara

Fırınım evimde yangın çıkardı... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
6
Favori
33.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vedatkerem

Çok geçmiş olsun. Arçelik beko hayatta evime sokmam. Giderim fazla para öderim buz dolabını sharp geri kalanları siemens alırım. Zaten arçelik beko siemens ve boschun kopyasıdır. Birde evinize kasko sigorta yaptırın. Kasko zararınızı karşılar ve o servisi mahkemeye verir sizinde içiniz soğur.
    Yalniz beko birlesik krallikta epey populer bir marka. Beko uk farkli urunler satiyorsa bilmem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sakın peşini bırakmayın hukuk bunu yanlarına bırakmaz merak etmeyin
  • Konu sahte veya abartı bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tubalingo

Konu sahte veya abartı bence.
    bence de. yani Allah beterinden korusun kimsenin canına ya da malına zarar gelmesin temennisiyle yazıyoruz hepimiz problemlerimizi fakat sadece yazı var. Resim ne bileyim rapor filan yok. açık adres kişisel bilgiler kapatılıp raporun resmi atılabilir mesela. Daha önce birileri de yazmış çelişkilerle dolu çıt çıt sesten yangın mı çıkar diye. Kesinlikle çıkmaz buhar halinde yanıcı materyal yoksa önünde ya da ortamda. Beko buralarda pek bilinmez ama gavurlarda çok meşhurdur. Müşteri hizmetleri de kötü değildir.
  • Geçmiş olsun, bu markalar yıllarca pek çok kez hatalarını kabul etmeyip müsterileriyle dalga geçtiler, karlarına kar kattilar. Umarim siz de hakkınızı alirsiniz.

Bu arada ne zamandir mustesarlik veya buyukelcilik kutsal sayildi? arkadasin yorumu yeni turkiye trolu.

• Meslek ne öyle

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Olabilir belkide dediğiniz gibi.

• Çok teşekkür ederim . Çok sağolun destek verdiğiniz için. Sonuçları çok vahim olabilirdi o yüzden hakkımı arıyorum. Çok şükür ucuz atlattık.

• Teşekkürler .

• extasy1234 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• muhalif13 kullanıcısına yanıt
    Dün fotoğraf paylaşmayı denedim ama hata verdi. Yüksek çözünürlükten dolayıymış forumdan bir arkadaş söyledi , bende bu konuya mesaj olarak attım. Tekrar edicem .
    Ekşi sözlükte de açtım konuyu. Bir kaç arkadaş daha sordu linki burda paylaşırım .

• Fırınım evimde yangın çıkardı...

Fırınım evimde yangın çıkardı...

• qqyyxx Q kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Olay yeri inceleme ve bilirkişide geldi. Dediğiniz gibi ben firmadan en azından yazılı bir evrak istiyorum . Ona göre yasal haklarımı kullanacağım.

• -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Aynen dediğiniz gibi yapılması gerekir. Sosyal medyayla ilgili hesap açmamı önerdi burdan arkadaşlar . Açıp burda linkini veririm.

• fthkn F kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle çok şükür kimseye birşey olmadı. Canımız sağ çok şükür 🙏🏻
    Benimde babam makinalara çok merak lı . Geçen sene buzdolabım bozuldu. Servis gelip baktı motor yanmış dedi. Motoru değiştirme ye geldikleri gün babam da bizdeydi bana söylesen ben yapardım, ucuzada hallederdik ne var motor değiştirmekte sanki dedi 😁 bana da güvenmiyorsun değip bozulmuştu biraz.

• HeroTech kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim . Bazıları yazmak İçin yazıyor ne yazıkki .

• İyi günlerde kullansınlar .

• newrophat kullanıcısına yanıt
    Bu söylediklerinizi siz böyle bir durumla karşılaşınca soğukkanlılıkla durup yaparsınız. Ben panik atak hastasıyım heleki yawrum söz konusu olunca öyle soğukkanlı davranamıyorum.
    Olay savcılıkta olduğu İçin belge paylaşmıyorum.Bilirkişi evin tesisatında , topraklama hattında ve kaçak akımının normal olduğunu belirttiği için buraya yazdım.
    Ocakta yemek unutmuş falan güzel yazmışsınız, kurguyu da iyi kurmuşsunuz. Çıt çıt sesi derken duyduğum ses cam patlama sesi de olabilir çünkü her yer cam kırığıydı. Çakmak sesi falan diye bahsetmedim zaten .
    İlla evimin başımamı yıkılması lazım hakkımı aramam İçin . Herşey mal ve eşya dan mı ibaret. Ya ben farketmeseydim ya gece yaşansaydı bu olay. Kim bunun hesabını verecekti.. Kendilerinden de değilse adam gibi açıklama yapıp yazılı şekilde ifade etsinler.ben yine hakkımı aramaya devam edicem.insan canı o kadar ucuz değil benim gözümde.
    1.5 ay sonra çok önemli bir sınavım var oturup ders çalışmayı bırakın geceleri uyuyamıyorum ben. Kendi evimde kalamıyorum tek başıma.Panik atağım arttı benim. Elbette geçecek,ama bu olayı ben yaşadım korkular benim korkularım. O yüzden de ben her türlü platform da hakkımı aramaya devam edicem .

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.