Şimdi Ara

Fırınım evimde yangın çıkardı... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
181
Cevap
6
Favori
33.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
218 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cok gecmis olsun bi avukata danistinizmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun.

Antalya -beko/arçelik bölge sorumluları bir on sene önce 5 dakikalık buzdolabı işini çözememiş bizi uğraştırmıştı. Genel merkez tek bir mail ile sorunu çözüp bize özür olarak yeni buzdolabı göndermişlerdi.

Bir de fırın ve aspiratörlerin temizliği çok önemli, özellikle aspiratör yangınları en sık çıkan yangınlar. Bu tip yangınlarda su dökerek yangını çoğaltan ya da akıma kapılan da bir hayli çok.
  • iolanthe İ kullanıcısına yanıt
    2 lafınızdan 1'i mesleğim gereği. ne kutsal ne büyük mesleğiniz var acaba anlayamadım.mit müsteşarı,büyükelçi falan mısınız?

bu foruma gelip yazdığınıza göre ne mesleğiniz olabilir ki? mesleğiniz de fırınınız da sizin olsun.aklınızca Beko'yu kötülüyorsunuz arada da mesleğim gereği mesleğim gereği.

Beko şakşakçısı değilim ama size de gıcık oldum mesleğim gereği.
  • Geçmiş olsun Allah sizleri korumuş

• Virgülün önemi

• Çok teşekkür ederim aynen öyle insanı ona sinirleniyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • crashserkan kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, evet danıştık. Konu savcılıkta şu anda ordan haber bekliyoruz.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Genel merkez den de aradılar. Konuyla ilgileneceklerini söylediler:/ doğrudur yangın panikle birleşince müdahale etmek de doğru olmuyor bazen .

• ahmetbayram5 A kullanıcısına yanıt
    Mit müsteşarı, büyükelçi oluncamı yalnızca hak aranıyor o zaman kimse hakkını aramasın sus pus oturalım. Meslek takıntısı olan ben değilim sizsiniz bence. Mesleğimi falan da övmedim ne zorunuza gitti bu kadar pek anlamadım anlamakta istemiyorum.Yazdıklarım dan görebildiğiniz tek buysa pekte iyi niyetli değilsiniz!

Birazda olsa Teknik bilgiyi sahip olduğumu belirtmek istedim. Az da olsa yorum yapabiliyorum konuyla ilgili mesleğim gereği.her şeyi biliyor muyum tabiki hayır fırındaki enjektörün ne işe yaradığını bu olayla öğrendim . Fırından anlarmıyım hayır O yüzden de hep bir bilene sordum. Burda da mesleği gereği yine bilgisi olan insanlar özelden bana değerli yorumlarını paylaştı sağolsunlar.

Çalıştığım yerlerde ölümlü iş kazaları oldu, en ufak hatanın nelere yol açacağını bildiğim için iş ehliyetine extra önem verdiğimi belirtmek istedim. Kendi evim dede en ufak parça değişimini bile işin uzmanına servisine yaptırdım. Dedikleri gibi başka yere değil.

Her türlü mesleğe ne olursa olsun saygım sonsuzdur. Çünkü emek vardır. Boş gezenin boş kalfasıda olsam yine hakkımı arardım, çünkü sonuçları kötü bir kaza.

Beko’nun şakşakçısı mısın değil misin bilemem! Eğer senin veya sevdiklerinin başına böyle bir olay gelirse, ‘firmanın canı sağolsun deyip susup oturursun yerine. O da senin problemin!

• massacrer kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tekrardan . Belkide merkeze mail atsam iyi olucak .

• Geçmiş olsun. Bizim mini fırın da geçen hafta hafif sesle patlayıp alev çıkarmıştı. Allahtan kendiliğinden söndü 1 kaç saniye sonra. (markasını bilmiyorum ama beko değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WonderCx -- 19 Ekim 2018; 21:48:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • WonderCx W kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler sizede çok geçmişler olsun .

• Geçmişler olsun umarım kızınızda fazla etkilenmemiştir bu olaydan.

Açıkçası sadece bir değil birçok marka maalesef böyle kendilerinden bir şey olduğu zaman sigorta kapsamında olsa bile "kullanıcı hatası var ehe" diye geçiştiriyorlar.

Anayasada böyle tür şeylerin ağır bir cezası olsa hiçbir şirken bir daha böyle bir şeyi kolay kolay yapıcağını zannetmem ama işte.... Klasik Türkiyemin hukuku....

• vedatkerem V kullanıcısına yanıt
    Hocam bocsh marka dolap almistim. Daha birinci yilinda iki kez bozuldu. Ikisi de ayni sebep. 3. Olursa hakem heyetine basvuracagim.

Bu elektronik esya valkaha sans isi. 20 yillik arcelik marka beyaz esyalar tas gibi calisiyor.

Bu arada konu sahibine gecmis olsun. Umarim en kisa surede halleder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 19 Ekim 2018; 22:9:47 >
  • Geçmiş olsun. Ekşi sözlükte direk başlık açabilirseniz etkili olabilir.

• etrafınabakançocuk kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.Dediğiniz gibi keşke daha keskin maddeler olsa . Bu şekilde yangına sebebiyet vermiş davaların çoğu tüketici haklı bulunarak çözülmüş son zamanlarda . Bu da şimdilik bi başlangıç sayılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iolanthe -- 20 Ekim 2018; 14:18:49 >
  • Zero Degrees kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Başvurun heyet tüketiciden yana oluyormuş . Hakkınızı arayın sonuçta insan kolay kazanmıyor o parayı. Heleki bu devirde!

• millenium11 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim . Orada da açtım linkini paylaşabilirim sizinlede .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iolanthe -- 19 Ekim 2018; 23:47:59 >
  • Geçmiş olsun üzerinde durulması gereken bir konu
  • gecmis olsun. bu tip ozel konularinizi konu disina acmayin,cenaze konularinizi konu disina acmayin,ask mesk hayatinizi konu disina acmayin,ailevi problemlerinizi konu disina acmayin. Yoksa salak sulak tiplerden salak sulak cevaplar gelir. Hatta bu foruma konu acmayin ancak bos vakitte zaman oldurmek icin okumaya gelin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.