Şimdi Ara

fireworks kullanmayı bilenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    42 Mesaj
    evet kullanmayı bilen bir arkadaş arıyorum bir resimin bir tarafına link atıcam ama nasıl olucak??

|
    |
    çünkü Fireworks resim işleme programı.

ayrıntılı bilgiyihttp://shiftdelete.net/site/content/view/385/63/ adresinden alabilirsin
    |
    |

Üç hotspot tool var biri d.dörtgenler yapıyor. Diğeri daire ve 3.sü poligonal.

Sonra altta properties ekranında link çıkar.

Bu yöntem image map için.

Resmi parçalamak içinse slice tool var.

Mantıkları ve kullanımları kolaydır. Sorun yaşayacağını sanmam.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: semizotu

kardeş bildiğim kadarıyla onu fireworks ile değil dreamweaver ile yapacaksın.

ayrıntılı bilgiyihttp://shiftdelete.net/site/content/view/385/63/ adresinden alabilirsin

hic alakasi yok dostum ben fireworks de site cok yaptimbilmeden konusmayalim lutfen

Link yapicagin yaziyi yaziyosun F8 e bastigin zmn sana sorar button fln die button u seciceksin tamam diceksin otomatik slice atcak butona sonra btona tikla panelde link kutucunun yani bos cikar oraya linki yaz

Kolay gelsin
    |
    |
    Nexon Led Tv 39'' Packard Bell TJ65 Samsung Note2 AsRock MainBoard Amd PhenomII x6 960T 8gb Ddr3 1333Mhz 2gb Asus DirectU II Radeon 7870 Aerocool Xpredator Player Case Microsoft Xbox360 Gamepad Logitech X530 Creative x-fi surround 5.1 sound card

• Yarbay
    2799 Mesaj
    dreamweaver , fireworks, frontpage veya photoshop gibi profesyonel areaçlarla yapacağınız gibi
    sadece bu işi yapmak için tasarlanmış araçlar da var.

cutemap bu dediğim program. ama ben her halükarda dreamweaverda yapmayı tercih ederim.
    |
    |

Orjinalden alıntı: metalic_wampire

quote:

Orjinalden alıntı: semizotu

kardeş bildiğim kadarıyla onu fireworks ile değil dreamweaver ile yapacaksın.

hic alakasi yok dostum ben fireworks de site cok yaptimbilmeden konusmayalim lutfen

Link yapicagin yaziyi yaziyosun F8 e bastigin zmn sana sorar button fln die button u seciceksin tamam diceksin otomatik slice atcak butona sonra btona tikla panelde link kutucunun yani bos cikar oraya linki yaz

Kolay gelsin

Hocam arkadaş yapılmıyor diye biliyormuş öyle yazmış. Bilmeden konuşmamış da yanlış bilerek konuşmuş. Yani doğru olduğunu düşündüğü şeyi yapmış Biz de öyle yapıyrouz.

Bizim görevimiz kendi doğru bildiğimiz şekilde düzeltmek. Ve arkadaşın dediği gibi DW'ile de yapılabilir bu iş ama orada bir sorun var. Resim üzerinde poligonal bir yapı oluştururken zomin yapmak için FW iyi oluyor.

Bu arada arkadaş resmin bir bölümüne link atmayı sormuş. Sizin yaptığınız yöntemle resmi parçalara ayırır (Slice). hotspot yaparsa resim üzerinde imagemap oluşturur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gergozen -- 8 Kasım 2006; 8:12:54 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
kolayoto.com
Bey Azura
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.