Şimdi Ara

Firefox'da Yeni Sekme'nin Açılış sayfasını Değiştirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
63.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Firefox'u açıyorum, açılış sayfası normal, istediğim sayfayı koyabiliyorum, fakat yeni sekme oluştur dediğim zamanda istemediğim bir sayfa açılıyor, ayarlarına baktım hiç bir yerde bulamadım....

açılan sekmede ki adres bu

http://www.bigseekpro.com/somud/%7B53426BB2-62AC-4BB9-82FC-EDBEC3B93D47%7D?s_src=newtab

• Ccleaner ile bütün cookieleri temizle ve firefox cookie geçmişini temizle..Veya bunların hiçbirini yapmayıp firefox ayarlardan bigseekpro.com sitesini engelle..
  • firefoxu tamamen uninstal edip tekrar kurunuz
  • Büyük ihtimalle, sisteminde malware ya da trojan gibi bir sorun var. Uygun bir program ile sistemini taratmanı tavsiye ediyorum.
  • Evet silip tekrar yüklemeniz çözüm oluyor...trojan değilmiş bu arkadaş :) Bir eklentisi var ARaçlar>>eklentilerden bakabilirsiniz..cam ile olan bişydi..onu kaldırınca sorun ortadan kalkıyor.
  • Eklentilerden silince sorun ortadan kalkıyor fakat bu seferde yeni sekme boş çıkıyor acaba yeni sekmede istediğimiz siteyi nasıl ekleyebiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhancin

Eklentilerden silince sorun ortadan kalkıyor fakat bu seferde yeni sekme boş çıkıyor acaba yeni sekmede istediğimiz siteyi nasıl ekleyebiliriz

Bu eklentiyi kurun. Araçlarda Tab mix plus tercihleri oluşmuş olacak. Oradan istediğiniz sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz. Sekme ayarlarından tutun fare ayarlarına kadar bu eklentiden yapabilirsiniz.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/tab-mix-plus/
  • quote:

Orijinalden alıntı: doctorolg

quote:

Orijinalden alıntı: gokhancin

Eklentilerden silince sorun ortadan kalkıyor fakat bu seferde yeni sekme boş çıkıyor acaba yeni sekmede istediğimiz siteyi nasıl ekleyebiliriz

Bu eklentiyi kurun. Araçlarda Tab mix plus tercihleri oluşmuş olacak. Oradan istediğiniz sayfanın açılmasını sağlayabilirsiniz. Sekme ayarlarından tutun fare ayarlarına kadar bu eklentiden yapabilirsiniz.

Alıntıları Göster

Çalışıyor, teşekkür ederiz :)
  • Teşekkürler ;)
  • teşekkürler faydalı konu için
  • ben bu durumda şöyle yapıyorum
    adres satırına about:config yaz çıkan soruya tamam de arama kutusuna yeni sekme açınca çıkan sayfayı ara (bigseekpor.com yaz yani linkin tamamını aratma) o linklerin aynılarından bulucaksın.sonra hepsini google mi yandex mi neyse artık arama motorun onunla değiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IPv6 -- 28 Mart 2013; 1:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IPv6

ben bu durumda şöyle yapıyorum
    adres satırına about:config yaz çıkan soruya tamam de arama kutusuna yeni sekme açınca çıkan sayfayı ara (bigseekpor.com yaz yani linkin tamamını aratma) o linklerin aynılarından bulucaksın.sonra hepsini google mi yandex mi neyse artık arama motorun onunla değiştir.

eyvallah dostum senın taktıkle cozdum
  • quote:

eywalla dostum bende deltasearch isimli bişey çıkıyodu google yaptım artık yeni sekme açılınca direk google açılıyo teşekkürler ayrıca bunu eklenti kullanmadan yapmak isteyende dediğin yöntemle about:config girip browser.newtab.url satırı ekleyip istediği siteyi yapabilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomicrosoft

quote:

eywalla dostum bende deltasearch isimli bişey çıkıyodu google yaptım artık yeni sekme açılınca direk google açılıyo teşekkürler ayrıca bunu eklenti kullanmadan yapmak isteyende dediğin yöntemle about:config girip browser.newtab.url satırı ekleyip istediği siteyi yapabilir...

yaw ne zamandır problem yaşadığım bir durumdu sizin şu yazınızla çözüldü..teşekkür ederim..saolsun var olsun donanımhaber ve forumdaşlar çok teşekkürler..kesin ve işe yarıyor
  • forumda ilk defa bir işe yaradım haa
  • quote:

Süpersin hocam. Ağzına sağlık. Bende çözdüm sorunumu.
  • IPv6 teşekkürler senin yöntemle sorun çözüldü...
  • quote:

Sağol dostum
  • about:config yaz
    ordan browser.newtab.url yi bul
    tıkla gir yeni sekmeyi boş istiyorsan alayını sil enterla
    google flaan istiyorsan sitenin adını yaz enterla
    O KADAR
  • arkadaşlar bende de aynı sorun var, nerden cebelleş olduysa her sayfa açılışında yandex çıkıyor iğrendim. yandex diye aratınca da çıkmıyor meret. trovi diye bişi..

değiştiriyorum meret gitmiyor.

Sorun çözüldü arkadaşlar, bu aşalığık gomplayer çaktırmadan yanında search bilmemne diye bişiler kurmuş, youruninstaller ile kökünü kazıyıp kaldırdım gitti :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahir40 -- 3 Haziran 2014; 19:31:26 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.