Şimdi Ara

Firefox 54 yayınlandı: Şimdiye kadarki en iyi sürüm! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çok iyi bir sürüm olmuş oldukça hızlanmıs , uzun zamandır yandex browser kullanıyordum firefox'u tekrar denemeye karar verdim.

• Mac üzerinde tasarımı iyileştirmeden default browser yapmayı düşünmüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

quote:

Orijinalden alıntı: apokoc

Neye göre Firefox yavaş diyorsunuz açın bir peacekeeper browser testi yapın bakalım firefox mu yoksa chrome mu daha yüksek sonuç alacak ?

Mobil tarafında çok yavaş. Çöküyor mobilde. Bir de forumun hataları eklenince kötü oluyor. Samsung Internet'e geçince kendime işkence yaptığımı fark ettim 1,5 ay boyunca.

Ben firefox 2 den buyana pc de firefox kullanıyordum geçen yıllar şişmeden dolayı chrome geçmiştim fakat son sürümlerde baya toparlamış tekrardan firefoxa geçiş yaptım .Mobildede firefox denedim şuandada telefonda yüklü fakat evet chrome kadar hızlı değil mobilde ama youtube arka planda oynatması + gösterilebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KALEMLİK100

quote:

Neye göre Firefox yavaş diyorsunuz açın bir peacekeeper browser testi yapın bakalım firefox mu yoksa chrome mu daha yüksek sonuç alacak ?

Mobil tarafında çok yavaş. Çöküyor mobilde. Bir de forumun hataları eklenince kötü oluyor. Samsung Internet'e geçince kendime işkence yaptığımı fark ettim 1,5 ay boyunca.

Ben firefox 2 den buyana pc de firefox kullanıyordum geçen yıllar şişmeden dolayı chrome geçmiştim fakat son sürümlerde baya toparlamış tekrardan firefoxa geçiş yaptım .Mobildede firefox denedim şuandada telefonda yüklü fakat evet chrome kadar hızlı değil mobilde ama youtube arka planda oynatması + gösterilebilir

Yorumları okuyunca kaldırıldığı söyleniyor o özelliğin güncelleme ile.

• Vivaldi'yi deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MRYGZ

Vivaldi'yi deneyin.

Bu arada Opera kullananları uyarayım konusu açılmışken. Opera, Çinlilere satıldı bildiğim kadarıyla. Artık Opera'nın güvenli bir tarayıcı olduğunu düşünmüyorum.

• Evet youtube arka planda oynatma kaldırıldı ama masaüstü sitesi iste dersen aynı bilgisayardaki gibi youtube açılıyor ve onda arka planda oynatabiliyor.
  • sadistica kullanıcısına yanıt
    2017 yılındayız Flash mı kaldı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Operada opera ne operaymış. Firefox açık kaynaklı, linuxta en çok kullanılan güvenilir,hızlı,az ram yiyen bir tarayıcı. Tor browser neden chromium projesi üzerine değilde firefox üzerine kuruldu bir düşünün bunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virinom

2017 yılındayız Flash mı kaldı?

adobe flash player kullanıyorum halen
    en kötü performans firefoxta; örneğin bilgisayarda 16GB ram var sanki 500MB ram var gibi performans veriyor
  • Makale için teşekkürler.
    Lakin başlıkta ufak eksiklik/hata var:)

• bunu chrome da istiyoruz.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.