Şimdi Ara

FIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SET (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
10
Favori
5.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 6s de slow motion video için herhangi bir ayar yapmak gerekir mu? YouTube da slow motion video gördüm de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ze_mahşer

Hocam 6s de slow motion video için herhangi bir ayar yapmak gerekir mu? YouTube da slow motion video gördüm de

720P de yüksek Fps çekin daha sonra program ile yavaşlatın. Adobe Premier olabilir. fİlmora olur.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• firefly 7s vs sjcam m20

• firefly ile ilk time lapse denemem

s911 ile video çektiğimi sanıyordum time lapse modunda kalmış değişik birvideo olmuş

yavaş çekim içinde adobe programları karışıkmış hiç uğraşmadım movie maker ile yaptım fena da değil

bu arada 720p çekim bana çok dandik geldi sizde de öyle mi ? Birde ben videoları media player ile oynatırken arkada renkler sürekli gidip geliyor bir farklı quick time ile izlerken böyle bir problem yok sebebini bilen var mı?

• kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    firefly 7s daha net sanki araç plakaları m20 den daha önce net ve okunur oluyor. yoksa ben mi öyle algıladım. gyro daha başarılı m20 de ama videoda bazı yerlerde atlama var sanki.
  • Bana da FIREFLY 7S daha net geldi, 7S'in 6S den tek farkı arkasında LCD ekrana sahip olması diğer özellikleri tamamen aynı gibi,
  • yk2548 kullanıcısına yanıt
    firefly 7s ( f88) özellikle ışık patlamaları olan yerlerde m20 den daha başarılı gyro su da m20 ile aynı senkronu tam eşitleyemediğim için size öyle gözükmüş olabilir.
  • bu cihaza uyumlu daha uzun şarjı giden bir batarya var mı?
  • quote:

bu cihaza uyumlu daha uzun şarjı giden bir batarya var mı?

yok mu kullanan???
  • yeni güncelleme gelmiş yüklemeyenlere tavsiye ederim.
    http://www.cnfpv.com/en/TECH/163.html
    Long exposure , slow motion gibi özellikler eklemeişler denedim , güzel olmuş
    bu arada Frame Rate First opion bu seçeneğin ne işe yaradığını anlayamadım var mı anlayan?
  • arkadaşlar şuan elimde eken h9 var bunun yanına 2. bir kamera olarak gyro özellikli bir ürün alacağım.Firefly 6s beğendiğim bir ürün şuanda 60 dolara alma imkanım var, tavsiye edermisiniz, ürünün arızası,kronik sorunu,kusurları vs. varmıdır?
  • Neil deGrasse Tyson kullanıcısına yanıt
    Ben kesinlikle tavsiye ederim , bende ekenden sonra bu kameraya geçtim, özellikleri , görüntü kalitesi gerçekten çok iyi , tek sorunu bataryasi geç doluyor başka bir sorunuda yok bence

• quote:

Ben kesinlikle tavsiye ederim , bende ekenden sonra bu kameraya geçtim, özellikleri , görüntü kalitesi gerçekten çok iyi , tek sorunu bataryasi geç doluyor başka bir sorunuda yok bence

fotoğraf kalitesi nasıl hocam? nerede okudum hatırlamıyorum birisi burst modunda saniyede 11 fotoğraf çekebiliyor demişti çok iyi bir oran ama fotoğraflar kaliteli mi? Eken h9 fotoğraf kalitesi çok kötü.Eğer elinizde varsa örnek fotoğraflar paylaşabilirmisiniz?
    FIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SET

FIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SET

Ben fazla fotoğraf çekmedim iki tane buldum , burst modunda 11 fotoğraf çekiyor ama kalite bu fotoğraflara göre daha düşük, ayrıca güncelleme ile uzun pozlama özelliğide geldi

• elinizde başka örnek fotoğraflar varsa paylaşabilirmisiniz?Eken h9'dan daha iyi ancak beklediğimden biraz daha kalitesiz görünüyor.120 fps de herhangi bir görüntü kaybı oluyormu? h9'da 120 fps çekim yaparken karıncalanma oluyor, 6s'de durum nasıl? 30 veya 60 fps'deki görüntü kalitesini 120 fps'de de verebiliyormu?
  • Fiyat 59.9 $ gerçekten iyi

elimde şuanda başka fotoğraf yok cuma günü çekerim ,https://www.youtube.com/watch?v=4ZQDqTGcNrs şu videoyu 120 fps de çekmiştim 2.3 dakikadan sonrasındaki görüntüye bakabilirsiniz(movie maker ile düzenleme yaparken birazda kaliteyi o düşürüyor).30 veya 60 fps deki görüntü kalitesini veremez zaten.
  • quote:

elimde şuanda başka fotoğraf yok cuma günü çekerim ,https://www.youtube.com/watch?v=4ZQDqTGcNrs şu videoyu 120 fps de çekmiştim 2.3 dakikadan sonrasındaki görüntüye bakabilirsiniz(movie maker ile düzenleme yaparken birazda kaliteyi o düşürüyor).30 veya 60 fps deki görüntü kalitesini veremez zaten.

tamamdır hocam teşekkür ederim, yeni fotoğrafları da gördükten sonra alıp almayacağıma karar vereceğim ama gyro özellikli, 200 tl civarı bir kameraya ihtiyacım var, en ucuzu bu görünüyor şimdilik

• 59 dolar +2 dolar+8 dolara bende bu gün sipariş verdim.1 haftadır dronda kullanacagım av çıkışıda olan fpv yapacağım güzel bi kamera arıyorum sj4000 ikinci eli 230 250 çekiyolar xiaomi yi bakındım sıfırı pahalı bu sıfır 256 tl denk geldi videolarda izlediğim kadar görüntüsünü fiyatına göre beğendim baya iyi geldi bana iyimi yaptım kötümü bilemiorum bu fiyata alınacak başka yoktu heralde zaten
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.