Şimdi Ara

FIREFLY 6S 4K WiFi Aksiyon Kamerası 59.9 $ İndirimde !!!! TAM SET (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
10
Favori
5.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Expireme

Ustat peki bu gimball donanımsal değilde yazılımsal olduğu için çok çok verimli çalışmaz herhalde, size kararı bıraksaydım amkovmu firefly mı alırdınız peki

2 side güzel tercih yapamadığım için 2 sinden de aldım
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Haklısınız :D neyse amkov ile firefly karşılaştırmanız olacaktır elbet onu bekleyeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Expireme

Haklısınız :D neyse amkov ile firefly karşılaştırmanız olacaktır elbet onu bekleyeceğim

Habre yeni kamera çıkıyor neyle neyi karşılaştıracağımı ben bile karıştırdım
    haklısınız
  • video ilk başladında bizim apartman sandım. değilmiş galiba kilimli tarafındasınız
    bende epey araştırdımhttp://www.gearbest.com/action-cameras/pp_265306.html?wid=4 bu kameraya ne dersiniz hocam. fiyat olarak da daha makul videolarını izledim videolarıda çok iyi.izin görüşünüz nedir?
  • Hocam önce Xiaomi Yi alacaktım ama sonra Amkov AMK7000S ve Firefly 6S modellerini gördüm. Diğer taraftan Elephone ELE Explorer var. Amacım bisiklet ve deniz çekimleri. Hangisini önerirsiniz? Xiaomi ve Elephone sanki bisiklet kullanırken çok net değil gibi.
  • ozanselte kullanıcısına yanıt
    Hocam açıkçası ben bahsettiğiniz cihazlar içinde amkov yada xiaomi tercih ederdim.

Xiaomi benim için son fiyat zammından sonra cazibesini yitirdi. Amkov ihtiyacınızı karşılar diye düşünüyorum oldukça kaliteli çekimleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegoforlan

Hocam açıkçası ben bahsettiğiniz cihazlar içinde amkov yada xiaomi tercih ederdim.

Xiaomi benim için son fiyat zammından sonra cazibesini yitirdi. Amkov ihtiyacınızı karşılar diye düşünüyorum oldukça kaliteli çekimleri

+1
  • İki üstat da onaylamış. Güzel bir çek gelirse Amkov 7000s alınır artık. Çok teşekkürler @diegoforlan @olguerhan
  • Sjcam sj5000x 'i denediniz mi? Özellik olarak baktığımızda kamera gyro fps hızı aynı gibi duruyor. Sj5000x te 2 inç ekran artısı var gibi duruyor. Ne düşüyorsunuz acaba karşılaştırma olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: aksiyondolu

Sjcam sj5000x 'i denediniz mi? Özellik olarak baktığımızda kamera gyro fps hızı aynı gibi duruyor. Sj5000x te 2 inç ekran artısı var gibi duruyor. Ne düşüyorsunuz acaba karşılaştırma olarak

SJ serisine ısınamadım ben.
  • Hocam bu kamera 21 mart tarihinde 70 dolara inecekmiş gearbestte sizce o paraya xiaomi yi mi alınır yoksa bu kamera mı fotoğraf çekmek içinde kullanılacak o yüzden ona göre bi değerlendirme yaparsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: arbna

Hocam bu kamera 21 mart tarihinde 70 dolara inecekmiş gearbestte sizce o paraya xiaomi yi mi alınır yoksa bu kamera mı fotoğraf çekmek içinde kullanılacak o yüzden ona göre bi değerlendirme yaparsanız sevinirim teşekkür ederim şimdiden

70 $ tam set ise kaçmaz derim ben

• Tam set olacak büyük ihtimalle teşekkürler hocam fotoğraf konusunda pişman etmez dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: dronebey

Hocam önce Xiaomi Yi alacaktım ama sonra Amkov AMK7000S ve Firefly 6S modellerini gördüm. Diğer taraftan Elephone ELE Explorer var. Amacım bisiklet ve deniz çekimleri. Hangisini önerirsiniz? Xiaomi ve Elephone sanki bisiklet kullanırken çok net değil gibi.

aynı sıkıntı bende var siz ne yaptınız ve bu işle ugraşan diger arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak istiyorum dört gözle bekliyorum yoruldum biran önce alayım emekli adamız aldıkmı iyisi olsun bütçe malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi birol koç -- 28 Mart 2016; 2:01:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arbna

Tam set olacak büyük ihtimalle teşekkürler hocam fotoğraf konusunda pişman etmez dimi

Fotoğrafları çok iyi çekiyor 1. Msjda örnekleri verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: birol koç

Hocam önce Xiaomi Yi alacaktım ama sonra Amkov AMK7000S ve Firefly 6S modellerini gördüm. Diğer taraftan Elephone ELE Explorer var. Amacım bisiklet ve deniz çekimleri. Hangisini önerirsiniz? Xiaomi ve Elephone sanki bisiklet kullanırken çok net değil gibi.

aynı sıkıntı bende var siz ne yaptınız ve bu işle ugraşan diger arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak istiyorum dört gözle bekliyorum yoruldum biran önce alayım emekli adamız aldıkmı iyisi olsun bütçe malum

Xiaomi Yi doğal renkleri veriyor,
    FireFly6s renkler daha canlı fıkır fıkır + elektronik gimbal avantajı var,
    Elephone 4 kişiden duyduysam 2 kişide cihazda sıkıntı vardı ( malzeme kalitesi düşük )

hocam video icin iso ayari yapilabiliyor mu?

hangi modelde optik sabitleme var?
  • Firefly 6s v2.5,,,

Fotoğraf çekimindeki renklerde iyileştirme olmuş sonunda,,,

http://https://drive.google.com/open?id=0B4bi9KTHbteFTWYxRHdNLTl5U0k
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.