Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Fire Wall

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    11 Mesaj
    Nette Gezerken Sanal Korsanlardan Korunmak İçin ne yapıyorsunuz ?
    Ben fire Wall kullanıyorum sizce yeterlimi ?
    Sizde Kullanıyorsanız hangi Programı tavsiye edersiniz ?

Şimdilik Bu kadar

Selametle

|
    |
    |
    |
    |
    |

Steam ID: kaynare

CPU: i5 760 || CPU COOLER: Corsair H100i || MAINBOARD: Asus p7p55d || RAM: Corsair XMS3 8GB DDR3 2000Mhz || GPU: Sapphire HD7850 2gb OC || SSD: Kingston V300 || HDD: 500gb Seagate 7200 rpm 16mb sata3 || CASE: Corsair 400R || PSU: Corsair Cx 750 Watt 80+ || Display: LG E2250V 21,5 inç 1920x1080 LED HDMI || HEADSET: Sound Blaster Tactic 3D Rage || MOUSE: Steelseries Kinzu V2 Pro || KEYBOARD: Logitech K200
    Çalışanlarının yarısına yakını asgari ücret alan ve asgari ücretin, açlık sınırının altında olduğu bir ülke hayal edin ve hükümetinden çok memnun bir halk.
  • Yarbay
    21612 Mesaj
    DOS komut satırına "net share" yazıp enter e bas. PC inde bulunan sürücülerin başındaki "$" işaretlerini gör ve ne kadar güvenlikte olamadığını farket. İstediğin kadar firewall veya 3. parti programı kullan bu gizli paylaşımları TAMAMEN kapatamıyorsun. Ancak ve ancak register dan bir anahtar oluşturup değer girerek yapabiliyorsun. O anahtarı hatırlayabilsem yazardım buraya.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.