Şimdi Ara

####Fire Drake İle İlgili Herşey#### (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
0
Favori
6.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • anaaaa ben eski ke'deki itemlerin hepsini bastım yaktım.
    test beta drakedekiyle dewam etcez sanıyodum.
  • arkadaslar yaw soruma bi cevap verecek YOKMU ?
    quote:

Orjinalden alıntı: lordfears

arkadaslar yawff... bu nun http linkini biri verebilirmii ?

14 saat diyo yaww...

• cok geç inior ya bi link wer 10 saat felan demeye başladı...
  • ya vallahi allah biliyo şu arayüzü midemi bulandırıyo

şunu özel bi şekilde eski klasik haline çevirebilsek keşke!! güzelim ko arayüzünü mahfedip ne hale getirdiler
  • boyutu cok büyük bu şeyin yaw upp burada serverlar kappanana kadar yukarda kalsın bu
  • herkes bu arkadaşın verdiği linkten indirdiği için bi yoğunluk olmuş çok yavaş indiriyo sitedeki ft linkini deneyin ben orda 2 saatte çekim 30-40 arsı bi hızla.
  • Upload yapılsın dienlere sölüom böle bi dosyanın uploda ı imkansız dır. yapılır fakat oldukça uzun sürer her bağlantının upload hızı vardır bu da bağlantının 1/4 ü kadr dır. Mesela 256 lık bir adsl 64 ile upload yapar. 512 lik ise 128 ile yani oldukça uzun sürer
  • bencede üst konu olmalı
    ftp adresini de yazayım bu da 2. link
    ftp://207.38.124.230/AutoPatch.exe
  • quote:

Orjinalden alıntı: WAR4BLOOD

up!

konuyu herkesin görmesi lazım önemli bir konu

neyi önemli bu konunun. zaten yeni patch gelince otomatik uprage edilicek bu sadece önceden indirmek isteyenler için knightın verdiği bi link. gören görür zaten knightın sitesinden 2 . si gören gördü burdada 3. sü çoğu kişi indirdi görmeyenlerde launcherden otomatik uprage eder.
  • quote:

Orjinalden alıntı: beramuslu_kemaljoww

quote:

Orjinalden alıntı: WAR4BLOOD

up!

konuyu herkesin görmesi lazım önemli bir konu

neyi önemli bu konunun. zaten yeni patch gelince otomatik uprage edilicek bu sadece önceden indirmek isteyenler için knightın verdiği bi link. gören görür zaten knightın sitesinden 2 . si gören gördü burdada 3. sü çoğu kişi indirdi görmeyenlerde launcherden otomatik uprage eder.

1.)ya sen bana zıtlık çıkarmak için mi yaratıldın şimdi ağzımdan bişey çıkacak o olacak
    2.) o uprage deil update

• konu bayağı aşağıya düştü UP!
  • quote:

Orjinalden alıntı: yusuf_1598

Merhaba beyler ben size birşey sormak istiyorum. Acaba yarın sabahtan sonra gine testte açılan adamlarmı kalacak yok sa uskodaki adamlarmı + npcler gine bütün itemleri verecekmi ? + testte acılan adamlar kalıyorsa itemleride duracakmı +yeni char acınca +60 tanmı baslıcaz yoksa 1 denmi ???

[sm\=ebebe.gif]

K. bakmayın knight hastasıyım ama 1 haftadır yokum .bol artılı bir soru sordum

Cevap beklerim :)

Npc lerin durumunu bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim. Bunun test serveri ile hiçbir ilgisi yok. Test serveri sadece fire drakede olabilecek muhtemel bugları tespit edip onları düzelttikten sonra asıl fire drakeyi çıkarmaktı. Ve öyle oldu. Şimdi gelen asıl fire drake. Yani Ke nin yerine geçecek olan program.
    Test serverindeki char larınıza veda edebilirsiniz. Bundan böyle Ke de ki charlarınızla devam edeceksiniz. Ama Fire Drake ile.

• yaw arkadaşlar ben yeni patch gelene kadar oyuna girmek istemiyorum zaten çok lag var şimdi kurmaya çalışıyorum indirdiğim patch i knight online senin bilgisayarında yüklü deil diyo bunun nasıl halledebilirim. üstelik sitesinden indirdim ben knight ı lütfen bi cvp yazın.
  • ya % 70 de elektrik gitti geldi :'( off beee sabahtan beri bekliyordum
  • beyler ftp den indirdim kuruluma tıklıyorum hata veriyor bu durum başına gelen var mı
  • ARKADAŞLAR bu fıre drake pack ı nı, k.emprenı kopyala yapıştır olarak yükleyen kışıler çalıştıramıycak !!!!!!çünkü sitesınden ındırılıp C klasörüne kurmanız gereklı, eğer benım gıbı setupunu d ye kopyalayan varsa rahat edıcektır yoksa yarın sabah k.empırınız çalışmıycak !!! sabah aynı hatayı bende de verdı bende wındowsu sık yenıledğımden d ye atmıştım ama pack C de arıyor oyunu ve kopyala yapıştır olarak yüklenen k.e da çalışmıo!!!!! bu k2network un saçmalığıdır oyunu yenıden ındırecek olanlar da setupunu d ye kaydetsın artık
  • ya beyler bu fire drake gelince eski charlarımıza eski para ve itemlerimizle devammı edicez yoksa 0dan mı baslıcaz yoksa power up storeden kayıt yaptıranlarmı oynayabileicek hiç birşey bilmioyurm
  • Arkadaşlar Ben indirdim auto patch i fakat şimdi yükledim bir sorun çıkartırmı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: RODIN

ya beyler bu fire drake gelince eski charlarımıza eski para ve itemlerimizle devammı edicez yoksa 0dan mı baslıcaz yoksa power up storeden kayıt yaptıranlarmı oynayabileicek hiç birşey bilmioyurm

aynen şu soruyu bilen bi kişi yanıtlasın lütfen
  • oyuna giremessın kurarsan pack ı şuan için, bir de bu pack ıle karakterler aynen durucak ek harıta yaratık v.b eklenti pack ı bu , serverlar kapanınca yüklemeyı yapın . Yanlız dedığım gıbı k.o nı kopyala yapıştır ıle yükleyenlenler de ve C den başka klasörlere oyunu yükleyenler de k.o clıent hatası verıcek .
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.