Şimdi Ara

Fire Drake Expansion (Download, Sorunlar ve çözümleri) (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
0
Favori
70.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bana çalışan bir auto patch sitesi verebilir misiniz
    hiç biri açılmıo
  • beylerrrrrrrrr launcher hata manyağına döndü ya oyuna 2 gündür giremiyorum nedir bu be yeter be yeter be
  • quote:

Orjinalden alıntı: selim356000

arkadaşlar 1454 veya dier bir patch ı atamayanlar ftp://download.knightonlineworld.com/knight/upgrade/ adresinden patchı indirsin.knightonlineklasörünün içine çıkarsın.daha sonra tümüne evet desin.options a girip örneğin 1326 yı indirip çıkarttıysa optionsda sağ üst köşeye 1326 yazsın.(oyunu silip tekrar yüklediyseniz 1332 patch ı atılmıyor)onu mutlaka bu siteden indirin.eğer indirmeden auto patch i kurarsanız knightonline da doslyalar eksik der.buyrun resmi
     Fire Drake Expansion (Download, Sorunlar ve çözümleri)

oyuna ilk girildiğinde " please knight online via the launcher" hatasıyla karşılaşmanız normal.girmeyi tekrar deneyin geçicektir

benim pc çöktü o yazı çıktı oyunu açarken ama sürekli aynı hatayı veriyo ve 3 gün oldu

• quote:

Orjinalden alıntı: TCDDelisi

arkadaşlar bende böyle sorun veriyor kafayı yicem patchler inmiyor..........

laucheri açıorum acilen yardım edin ftpmi çökük yoksa bendemi sorun var10defa yükeldim

Fire Drake Expansion (Download, Sorunlar ve çözümleri)

bendede aynsıı var yardım lütfen birisi çalışan bi auto pacth linki versin.
  • ABİ YA AUTOPATCH ÇALIŞMIYO SAYFA GÖRÜNTÜLENEMİYOR DİYOR NASIL İNDİRCE AUTOPATCH Hİ...BİDE 1.Cİ LİNK TKRAR MI YÜKLÜCEZ KNİGHT ONLİNEYİ?
  • S.a herkeze.Ya ben knightın full versionunu indiriyom xtrap olmuyor içinde nerede bulabilirim , yardımcı olur musunuz?
  • arkadaşlar auto pach şu an hiçbir yerden inmiyor bir link yomu lütfen
  • Öyle bi program yok.Options dan halledebilirsin.
  • / ''Knight online is not installed on your computer. Please dowload and install a full game client.'' HaTasI AlAnLAr ''PLEASE'' Cvp yazsınlar çözüm PLEASE PLZ PLS
  • Konu hort oldu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ImPur3

/ ''Knight online is not installed on your computer. Please dowload and install a full game client.'' HaTasI AlAnLAr ''PLEASE'' Cvp yazsınlar çözüm PLEASE PLZ PLS

oğlum yeni sürüm çıktı bu eski sürümün yüklenmesi hakkında açılan topic
  • oha ya nerden hortlatmış
    ama yinede arama tuşu kullandığı belli oluyor sevdim bu genci
    Moradon Patch mi?
  • fd geldi oyunun b.ku cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum
  • Fd bile özledim o derece
  • USKO'nun niye bu halde olduğu şimdi anlaşılıyor Citizen el atmış zamanında ondan
  • Oglum sunu hortlatip durmayin lan utaniyoruz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fire Drake geldiği an Knight Online öldü. Eskisinin verdiği tadı oynayan bilir...
  • offfff ko yu da citizen çökertmiş yuh ya
  • hort
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.