Şimdi Ara

Fire Drake Expansion (Download, Sorunlar ve çözümleri) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.146
Cevap
0
Favori
70.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biri 800 biri de 700k exp veren 2 quest yaptm ikisi de exp vermedi ?

nedeni nedir bilen var mı
  • bnde setup açınca donuo 5 kez indirdim kota geççek
  • en sonunda halettim
  • fire drake quest ine yazdım ben neden exp gelmediğini.
    quote:

biri 800 biri de 700k exp veren 2 quest yaptm ikisi de exp vermedi ?

nedeni nedir bilen var mı

iyi mi yaptın şimdi arkadaşım???

1.yeri burası değil.

2.bunu başka bi topic e yazdık

3. hadi seniniçin yine yazalım

4.arkadaşım 1457 patc ı sayesinde hiçbir exp görevinden exp gelmiyor.sakın görevleri yapmayın beyler bayanlar!!!

5.bence knightonline oynayanların çok hızlı lvl atladığı görüldü ve ondan exp leri vermemeye başladılar.yani bilerek yapılmış gibi

geliyo bana!!!

6.bu GM(game modaratöt) ler tam dayaklık !!!

• quote:

en sonunda halettim

nasıl hallettiğini yazarsan sevinirim.diğer arkadaşlar da faydalansın.
  • ben indirdim ama epey uzun sürdü
  • quote:

Orjinalden alıntı: VEYSELLIII

ben indirdim ama epey uzun sürdü

kaç saat sürdü?
  • 15-20 dk de bi dc veriyo fire drake son güncellemişi var ama oyuna giriyom 15 dk sonra dc .bana yardım edin.....sıfremi değiştirdim,pc ye format attım,oyunu tekrar sildim yükledim,upgrade leri tekrar yaptım,virüs prgramını sildim,güvenlik duvarını kaldırdım ama hiçbiri fayda etmedi yardım edin bana allah için

• --------------------------------------------------------------------------------

BEYLER BEN 1 AYDIR TATİLDEYDİM VE DÜN GELDİM EVE PATCH YÜKLEDİM OLMADI SONRA OYUNU SİLDİM OYUNUN SİTESİNDEN BASTAN İNDİRDİM FİRE DRAKE Yİ SONRA OYUNA GİRDİM SERVERLAR KAPALIYDI CIKTIM OYUNDAN SONRA 5 DAKKA SONRA BASTAN GİRİYİM DEDİM XTRAPI FİLAN YÜKLEDİ SONRA OYUNA GİRDİ TANITIM SEYLERİ CIKTI K2 NETWORK vs vs ... O TANITIMLAR BİTİNCE İSİM VE PASWORD YAZMA YERİ GELECEKKKEN OYUN DONUYOR HEP ÖYLE OLUYOR TAM İSİM PASWORD YAZMA YERİ GELECEKKEN OYUN DURUYOR KAÇ DEFA SİLDİM BASTAN YÜKLEDİM YİNE OLMADI Bİ ÇARE BULUN NE OLUR

CEVAP PLSSS
  • bence bu fire drake çok dandik fire drake çıktığından beri oyuna daha dün logün olabildim hep disconnect from server diyo başka oyunlarda böyle bi sorunum yok
  • bende packler sorun yapıo normal knighti tıklıyorum pack indirilio oalrak görünüo o indirildiği süre içinde knightonline klasörünün içinde 1456 die bi dosya olusuyo ama download bitince kayboluyo.
    ftp serverdan çekiyorum knightin içine açıyorum yine olmuyo:(
    böle bi sorunla akrsılasan baska birisi warmı? yada yardım edebilecek birisi
  • dc sorunum var.10dk de bi dc yiyorum hep bu fire drake geldikten sora basladı.patch lerde kessinlikle sorun yokkkk.
    ne zaman dır yazıyorum ama bu olumlu çözüm alamadım

• aarkadaslar banada bi "yaardım pls"

bende pc me knight ı kurmak için gerekli olan herseyi internetten indirdim benim sorunum eski knight ı silememem .....

program ekle kaldır da basıyorum kaldıra baslıyo bekledim 1 saattir %0 da silmedi...

bende geldim oyunun klasorune(d ye yuklemiştim) tum dosyaları sildim sinirimden....

ama gene olmadı...

ben bu knight ı nası oynarım
  • beyler ben yükledim kolay oynadımda.eski ko nuzu tamamen silin. 1. sayfada biri link vermis full client linki 450mb küsürlük setupu ordan indirin.bilgisayarınıza kurun.eger calısmazsa setup hatalı inmistir bi daha indirin ben 2 kez indirdim ilki hatalıydı. simdi bi de suna cevap istiyorum:yaff launcher yapıp start diom kapat gelio knight.exe sorunla karsılastı dio 2 haftadır oynuyom ben fire drake yi ilk defa karsılastım
  • yani sizin anlayacagınız forumu bastan okumadan buraya bosuna dil dökmeyin artık fazla hızlı cevap geşmez cünkü sürüsüne indirme tipi sölendi ama hatasız olması icin full client en iyisi ben auto patch ile kuramadım.full client ile kurdum. forumun ilk 2-3 sayfası cok okudum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipeklerr -- 17 Ağustos 2006; 18:04:31 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: jilewer

aarkadaslar banada bi "yaardım pls"

bende pc me knight ı kurmak için gerekli olan herseyi internetten indirdim benim sorunum eski knight ı silememem .....

program ekle kaldır da basıyorum kaldıra baslıyo bekledim 1 saattir %0 da silmedi...

bende geldim oyunun klasorune(d ye yuklemiştim) tum dosyaları sildim sinirimden....

ama gene olmadı...

• quote:

ama gene olmadı...

:d den sildiysen program ekle kaldırdan silmene gerek oldugunu sanmıorum yeni ko yu kur bence bi :c sürücüsüne zuhahaeueu

• ya daaa bilgisayarına format at zuhahahahaha eueu beyler bi soru siz isminizin altına resim nasıl koyuyosunuz forumda nerdeyse herkesin bi resmi var bizim yokk
  • quote:

Orjinalden alıntı: ipeklerr

quote:

ama gene olmadı...

:d den sildiysen program ekle kaldırdan silmene gerek oldugunu sanmıorum yeni ko yu kur bence bi :c sürücüsüne zuhahaeueu

zaten dosyaları kaldırdıktan sonra kurmayı denedim hala pc de yuklu olarak gosterio dosyaları silmiş olsam bile program ekle kaldırda cıkıo

YARDIIIIIM PLSSSSSSSSSSSSSSSSS

• o zaman format tek şansın silinmiosa benim bilgisayarda da 2 tane silinmeyen oyun var ama zaten yer kaplamadıkları icin fazla ugrasmıyom ayrıyetten bana da yardım pls suan launcherden sonra start diorum ekran geliom tam knight online reklamları gececek kapat gelio neymis "knight.exe sorunla karsılastı.özür dileriz" ana bababa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipeklerr -- 17 Ağustos 2006; 18:17:12 >
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.