Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Operasyona katılan birliklerin sayısı belli mi acaba?
  • Öso ve Turkmenlerin cerablusa girisi

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

Damarım tuttu gençler ben kreuzberg de biraz dolaşıyım birkaç pkk sempatizanı bulup dòveyimde biraz rahatlayim.

Sonra yine uğrarım.

Kürtler iyi örgütlüydü berlin de Köln de öyle iddialı laf ettin ama yapacak mısın

1-Kürt değil pkk
    2- alman hükümeti pkkya destek çıkmasa kolonoskopi yaparlar pkkya o eylem yaptıkları sokaklarda.

Git almanyadaki bir Kürt Derneği'nin içinde "pkk kürt değildir kahrolsun pkk" der misin bak ne oluyor. Burda söylemesi kolay tabii herkes sallıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biden`in turkiyeye gelmesiyle ayni gun operasyonun baslamasi keske abdye mesaj vermek icin olsaydi.Koalisyon ucaklarinin havadan destek verdigini duyunca kafam karisti.Hava harekatini da biz yapsaydik koalisyonsuz o zaman karismazdi.
  • HERKESE BENDEN CAY kullanıcısına yanıt
    Altay kara kuvvetlerine teslim edlmedi daha.

En alttaki leopard tankı.

• quote:

quote:

quote:

Damarım tuttu gençler ben kreuzberg de biraz dolaşıyım birkaç pkk sempatizanı bulup dòveyimde biraz rahatlayim.

Sonra yine uğrarım.

Kürtler iyi örgütlüydü berlin de Köln de öyle iddialı laf ettin ama yapacak mısın

Dostum boş adam değiliz kreuzberg de iyi tanırlar beni.Sana sonra özelden birkaç resim atarım sadece yanımdaki kişilere bak kimler benim dostum gör ozaman nasıl bir ortamım var anlarsın ve şaka yapmadığımıda anlarsın.

Ben bu pkk sempatizani yavşolar yüzünden 4 yıl hapis yattım almanyada.

Anladım. Çok değil 2 hafta kaldım almanyada. Bir Kürt Derneği vardı fenaydı çok. Ama ss at tabi bakarım

• ÖSO, Cerablus'un 3 km içerisine girdi.

https://mobile.twitter.com/AJTurk/status/768379892417306625/video/1

• leepardlar doğuda kullanılamıyo yanılmıyosam
  • Pyd ve PKK'ya da saldırıyor muyuz bunu bilen var mı?

• Mercidabik savasinin 500. Yil donumu.

24 Agustos 1516

24 Agustos 2016

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷

• quote:

Orijinalden alıntı: Mete321

İnsallah amerika yanlışlık oldu deyip askerimize filan saldirmasa.
    Allah Türk askerinin yar ve yardımcısı olsun.

O bi kere olur, milletin istikbali ile ilgili böyle bir operasyonda yanlışlıkla oldu falan deyip Mehmetçiğe vurmak 6 okka t.asak ister, bende var yaparım diyenin o t.saklarini da kökünden koparırlar

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

leepardlar doğuda kullanılamıyo yanılmıyosam

Sanırım o şehir efsanesydi.Batıda Yunanların Leoları var onlara karşı konuçlandırmıştık hep...
    Doğuda zaten tank çok aktif kullanılmıyor dağ her taraf,genelde m48 ler var onlarda mevzi ve karakolları korumak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 24 Ağustos 2016; 12:49:33 >
  • Kraven kullanıcısına yanıt
    Bu kafanla sana mutluluklar. Çok yaşamazsın. Ülkeye notr bi insansın zaten pek birşey kaybetmeyiz. .

• Her sabaha farklı bir olay ile uyanıyoruz resmen.

Burada benim anlamadığım olay. Efkan Ala bayağı bir konuştu net bir şey duymadım ağzından.

Haber kaynakları da doğru düzgün yayın yapmıyorlar. Koalisyon deniliyor. ABD-RUSYA destekli deniyor. Herkes bir şey diyor.

Ama sadece biz harekat düzenliyoruz gibi bir durum var ortada.

Net bir kaynağı olan atabilir mi ?
  • quote:

quote:

quote:

Sonra yine uğrarım.

Dostum boş adam değiliz kreuzberg de iyi tanırlar beni.Sana sonra özelden birkaç resim atarım sadece yanımdaki kişilere bak kimler benim dostum gör ozaman nasıl bir ortamım var anlarsın ve şaka yapmadığımıda anlarsın.

Ben bu pkk sempatizani yavşolar yüzünden 4 yıl hapis yattım almanyada.

Ssle bizi reyiz. Sizin gibilere ihtiyacımız var

• quote:

Orijinalden alıntı: ennnes58

Bu kafanla sana mutluluklar. Çok yaşamazsın. Ülkeye notr bi insansın zaten pek birşey kaybetmeyiz. .

Allah ailene ve yakınlarına sabır versin güzel kardeşim, şu zihniyet ile üzerine dökmeden yemek yemeyi becerebiliyorsan iyidir vallahi. Erdoğan ve hükümet yandaşı olmamayı kötü olarak addeden birinden düşünmesini, mantığını ve idrak yeteneğini kullanarak neyi ne için eleştirdiğimi anlamasını beklememem gerek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

quote:

quote:

Sonra yine uğrarım.

1-Kürt değil pkk
    2- alman hükümeti pkkya destek çıkmasa kolonoskopi yaparlar pkkya o eylem yaptıkları sokaklarda.

Git almanyadaki bir Kürt Derneği'nin içinde "pkk kürt değildir kahrolsun pkk" der misin bak ne oluyor. Burda söylemesi kolay tabii herkes sallıyor.

1- Kürt değil pkk. Her kürtü şerefsiz sanma

2- almanya hükümetinin destek verdiğini dernek örneği ile görüyoruz zaten. Gerisi hikaye.

• BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷
  • quote:

Orijinalden alıntı: RealW

quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Amerika ve Rusya izin vermiş demekki.

Abd degil. Rusya ile yakinlasmamizdan dolayi olmus olabilir. Hatirlatirim, daha gecen ordumuzu ele gecirmeye calismislardi. Iste bu harekati yapmamak icin. Abd den izin alma diye bir sey yok. Biz Rusya ile yakinlasarak abd ye aldiris etmeden girdik. Eminim abd bundan hosnut degildir.

Reuters’ın ABD’li üst düzey bir yetkiliye dayandırdığı habere göre; ABD Cerablus operasyonuna havadan destek verecek ve planlar konusunda Türkiye ile koordinasyon halinde…

Kimi kandırıyorsun?

Ayrıca ABD ve Rusya çoktaan anlaştı.
    Sen çok gerilerden geliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surpentor -- 24 Ağustos 2016; 13:01:26 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.