Şimdi Ara

BARIŞ PINARI HAREKATI BAŞLADI🔥 🇹🇷 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
45.544
Cevap
163
Favori
2.745.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
266 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Olmaz bütün azılı, katil, cani ve İslam düşmanı kafirlerinde ölmesini istiyorum bugüne kadar dünyaya yaptıklarının bir kısım bedelini ödemelerinide istiyorum USA de 1 dolara 2-3 litre benzin alan dünyayı sömürüp nereden geliyo bu bolluk diye sormayan şerefsizlerin de ölmesini istiyorum
  • Yinede şahlanıyorr amannnnn
  • onu sormak istiyorsan calisicaksin calistiricaksin ve olmasini engelleyeceksin. en azindan ugrasacaksin bu ugurda. o olsun bu olsun ile bir sey basaramazsin atarsin bombayi bir suru masum insani oldurursun anca katil olursun. aklinizi basiniza aliniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi tankları kullanıyoruz bilgi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RealW

quote:

Orijinalden alıntı: Surpentor

Amerika ve Rusya izin vermiş demekki.

Abd degil. Rusya ile yakinlasmamizdan dolayi olmus olabilir. Hatirlatirim, daha gecen ordumuzu ele gecirmeye calismislardi. Iste bu harekati yapmamak icin. Abd den izin alma diye bir sey yok. Biz Rusya ile yakinlasarak abd ye aldiris etmeden girdik. Eminim abd bundan hosnut degildir.

Bu harekât ABD öncülüğünde yapılıyor

• bordo klavyeliler hazırlanın savaşa gidiyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozmoslu

hangi tankları kullanıyoruz bilgi var mı?

M60 A3TTS gece görüş gibi modernize edilmiş olanlar sanırım,bazılarının önünde kepçe var

Leopar 2a4 takviyesi gidiyor diye yazıyordu bir yerde...

M60 Sabralar da var ama görüntülerde hiç görmedim..
  • ekşideki pkklı emperyalist köpekler havlamaya başlamış.cerablusta bir tane ışidli kalmamış hepsi ülkeye alınmış ondan sonra giriliyormuşta falan filan.

Birde harekatın abd öncülüğünde demeleri yok mu abd olmadan bir hiçsiniz tamamda bu kadar belli etmeyin.

ışide vurduk pkkdan geldi ses.
  • Şuan tanklar sınırdan girmeye başlamış habertürk söylüyor
  • Rusya abisi izin vermiş demek

• Tankalar sıralı aralarında belli mesafe ile giriş yaptı
  • Allah yar ve yardımcıları olsun.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 24 Ağustos 2016; 11:13:06 >
  • Türk tankları Suriye'de. Allah yardımcınız olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

onu sormak istiyorsan calisicaksin calistiricaksin ve olmasini engelleyeceksin. en azindan ugrasacaksin bu ugurda. o olsun bu olsun ile bir sey basaramazsin atarsin bombayi bir suru masum insani oldurursun anca katil olursun. aklinizi basiniza aliniz.

Ben bir şey sormadım neyden bahsettiğini anlamadım??????

ayrıca

ben bu tarz terör saldırılarını engellemenin en temiz yolu bataklığı komple kurutmaktır bu ülkenin doğusunda terör neden bitmiyor biliyor musun? cevabı basit o bölgenin halkı destek veriyor çoğunluğu pkk lı bunu o bölgede yapılan kutlamalarda açılan posterlerden bayraklardan vs..... anlayabilirsin aynı bu ülkenin doğusu terörist destekçisi olduğu gibi suriye ve ırakın'da bize komşu olan kısımları terörist sevicisi kısacası masum felan değil o bölgenin halkı gözlerinin önünde toprakları pkk lı itler tarafından yağmalandı ses çıkarmadılar, işid geldi ses çıkarmadılar, esad bombaladı ses çıkarmadılar kendi yakınları öldü ses çıkarmadılar toprağına sahip çıkmayan savaşmayan savaş anında en yakında ki ülkeye donunu külodunu toplayıp kaçan adamın başına taş da yağsa, b.k da yağsa, hatta nükleer de yağsa umursamayan adam her tür pisliği hak eder!!!! bence Türkiye'nin doğusunda bulunan Diyarbakır, Mardin, Tunceli, Hakkari, Şırnak, Elazığ, Ağrı, Van ya komple tehcire ya da 12 Eylül dekinden beter bir biçimde terör temizliğine tutulmalı bu saydığım iller temizlensin özellikle en başta olan 2 il terör felan kalmaz bu memleket'te

• hazır girmişken tampon bölge yapsalar da mülteci yükümüz hafiflese.
  • Allah yiğitlerimizin yar ve yardımcısı olsun. İnşallah minimum kayıpla döneriz.

• Tankın biri isabet mi aldı canlı yayında? tanklar önlerine mayınları temizlemek için atış yapıyorlar.
  • BlancpaiN kullanıcısına yanıt
    güzel fikir bütün Suriyelileri ya oraya şehir kurarak göndermeli ya da avrupaya deniz yolu ile gitmelerine izin vermeliyiz
  • Allah yardımcıları olsun
    Beyler cerablusu isidin elinden almak ışidi daha da kudurtmaz mi yani bize daha da fazla saldirmak istemezler mi?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.