Şimdi Ara

Firar etmek veyahut ölmeyi istemek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar uzun uzun yazıp sizi sıkmak istemiyorum, olabildiğince kısa tutucam yazımı  

İLAVE NOT = "Psikolojik destek al" veyahut "Youtube'daki şu psikoloğu incele" diyecek arkadaşlar lütfen konudan defolup gitsin, yıllardan beri alıyorum (10 tane psikolog değiştirdim.) zaten  

Psikolojik + Ailevi + Kişisel sorunlar beni yiyip bitiriyo hatta bitirdi bile

bir yandan yaşamak istemeyip bir yandan da ölmekten korkuyorum (sebebi doğuştan "Tavuk" biri olmam.)

firar etmek istiyorum ama sokakta köpek görünce yolunu değiştiren adamım.

• Sorunlarını çöz

Çözemiyorsan kaç bu kadar basit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunların ne ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: symbolcu

Sorunların ne ?

Kişisel sorunlarımı Hiç sormayın hocam, anlatılacak birşey değil  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlat
  • Yani dostum sorunlarını burada ifşa etmen senin için hiç iyi olmaz bilmem kaç yaşındasın fakat benim depresyondayken inanki bir insanın yaşıyabiliceği en derin şeyleri yaşamış biri olarak şunu söylüyebilrim hangi sorun olursa olsun sadece o sorunu sen çözebilirisin eğerki patalojik bir sorun değilse benim tamamen psikolojikti ve ben kendime şunu söyledim sadece sorunlar şunlar bunlar peki nasıl çözülür bilimiyorum bilene danışmak iyi gelirmi beni daha beter eder en iyi kimseyle paylaşmamak dedim iyide etmişim gerçekten sorunu aslında ben kendim çözdüm ne yaptım dersende aslında pek bir şey yapmadım

-Anti deprasan kullanmadım

-Toksik insanları etrafımda zildim

-HA abi bak buuu çook önemli uyku düzeni kesin yap  

-Biraz yanlız kalacağım bir yer buldum mesela bir park vardı kimsenin pek gelmediği pek takılmadığı bir yerdi orada gidip otuyordum telefon flan götürmüyordum.

-Şükür etmeyi öğredim (Din ile Alakalı bir şey değil )dostum bir görebildiğime nefes alabildiğime sevindim şükür ettim ne şanslıyım ya dedim(Ya şükür edelimde hacı her şeye şükür dersen öylece oturalım o zaman hiç bir şey yapılımayım dersen de onun da bir kuralı ölçüsü var sadece instada saçma bir zengin bebesinin hayvan gibi bir araba ile daş gibi bir kız ile çektiği fotoğraf bende bunlar yok ben niye böyleyim deme derim çünkü oburluk fazla can yakar sence mevlana yıllar önce boşuna dememiş "Köpeklerin kardeşliği, aralarına kemik atana kadardır."

-Gerçekten kendine bir iş edin derim misal çok basit bir iş ble olabilir ama bir uğaraş çünkü edinmedğin her boş gün sanki seni içine çeken kara bir delik gibi içine çekiyor boğamaya başlıyor fakat tutuncağın bir dal olunca herşey yolunu bulur.

-Saçma saban insanların kişisel kitap adı altındaki kitaplarını okuma derim kardeşim sorunda sende çarede sende derim ü

-Ya bi kes abicim ne uzattın bunların bende duydum elden gidiyor gençliğim elden gidyor hayatım der gibi dediğini duydum bazı şeyler doğru ama bu doğrular senin azmin onlara kırana kadar vardırlar.şimdi ben çok çalışırsam türkiye iyi bir yermi olucak demiyorum o çok ütopik olur demeye çalıştığım nokta sen onları ne kadar kafaya taktığın kadar vardırlar fırsatlar önünde sadece bunları arayıp bulmamnı tavsiye ederim yurt dışı bir çare gibi görünebilir sana fakat inan, sen nereye gidersen git kaygılar kolay kolay değişmez yani bir yurtdışına çıkmamış insalar için Davulun sesi uzaktan hoş gelir dostum.

-Boş beleş gerçekler pek bağlanma derim yani hiç bir başarı bedel ödenmeden kazanılmaz herşeyin bir bedeli var dünyada o bedel kimilerine göre para kimilerine göre zaman ama herkim bedel ödemeden başarıya ulaştım diyorsa ben pek inanmam ulaşsa bile sağlam bir temeli yoktur yakın zamanda çöker.

Umarım kendini toplar ve yola çıkarsın zordur biliyorum ama kazandığın tecrübe hiç bir şeye değişmem iyi geceler dilerim saygılarımı sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yorgan -- 27 Şubat 2021; 0:23:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yorgan

Yani dostum sorunlarını burada ifşa etmen senin için hiç iyi olmaz bilmem kaç yaşındasın fakat benim depresyondayken inanki bir insanın yaşıyabiliceği en derin şeyleri yaşamış biri olarak şunu söylüyebilrim hangi sorun olursa olsun sadece o sorunu sen çözebilirisin eğerki patalojik bir sorun değilse benim tamamen psikolojikti ve ben kendime şunu söyledim sadece sorunlar şunlar bunlar peki nasıl çözülür bilimiyorum bilene danışmak iyi gelirmi beni daha beter eder en iyi kimseyle paylaşmamak dedim iyide etmişim gerçekten sorunu aslında ben kendim çözdüm ne yaptım dersende aslında pek bir şey yapmadım

-Anti deprasan kullanmadım

-HA abi bak buuu çook önemli uyku düzeni kesin yap  

-Biraz yanlız kalacağım bir yer buldum mesela bir park vardı kimsenin pek gelmediği pek takılmadığı bir yerdi orada gidip otuyordum telefon flan götürmüyordum.

-Şükür etmeyi öğredim (Din ile Alakalı bir şey değil )dostum bir görebildiğime nefes alabildiğime sevindim şükür ettim ne şanslıyım ya dedim(Ya şükür edelimde hacı her şeye şükür dersen öylece oturalım o zaman hiç bir şey yapılımayım dersen de onun da bir kuralı ölçüsü var sadece instada saçma bir zengin bebesinin hayvan gibi bir araba ile daş gibi bir kız ile çektiği fotoğraf bende bunlar yok ben niye böyleyim deme derim çünkü oburluk fazla can yakar sence mevlana yıllar önce boşuna dememiş "Köpeklerin kardeşliği, aralarına kemik atana kadardır."

-Gerçekten kendine bir iş edin derim misal çok basit bir iş ble olabilir ama bir uğaraş çünkü edinmedğin her boş gün sanki seni içine çeken kara bir delik gibi içine çekiyor boğamaya başlıyor fakat tutuncağın bir dal olunca herşey yolunu bulur.

-Saçma saban insanların kişisel kitap adı altındaki kitaplarını okuma derim kardeşim sorunda sende çarede sende derim ü

-Ya bi kes abicim ne uzattın bunların bende duydum elden gidiyor gençliğim elden gidyor hayatım der gibi dediğini duydum bazı şeyler doğru ama bu doğrular senin azmin onlara kırana kadar vardırlar.şimdi ben çok çalışırsam türkiye iyi bir yermi olucak demiyorum o çok ütopik olur demeye çalıştığım nokta sen onları ne kadar kafaya taktığın kadar vardırlar fırsatlar önünde sadece bunları arayıp bulmamnı tavsiye ederim yurt dışı bir çare gibi görünebilir sana fakat inan, sen nereye gidersen git kaygılar kolay kolay değişmez yani bir yurtdışına çıkmamış insalar için Davulun sesi uzaktan hoş gelir dostum.

-Boş beleş gerçekler pek bağlanma derim yani hiç bir başarı bedel ödenmeden kazanılmaz herşeyin bir bedeli var dünyada o bedel kimilerine göre para kimilerine göre zaman ama herkim bedel ödemeden başarıya ulaştım diyorsa ben pek inanmam ulaşsa bile sağlam bir temeli yoktur yakın zamanda çöker.

Umarım kendini toplar ve yola çıkarsın zordur biliyorum ama kazandığın tecrübe hiç bir şeye değişmem iyi geceler dilerim saygılarımı sunarım.

"-Anti deprasan kullanmadım

-HA abi bak buuu çook önemli uyku düzeni kesin yap  "

• hocam valla ben yıllardan beri anti deprasan kullanıyorum, şuan 1 sabah 2 akşam olmak üzere kullanıyorum ve onlar olmadan yaşayamam.

• "Toksik insanları" silme gibi bir fırsatım yok hocam.

• uyku düzenim, gece uyumayıp sabah uyuyorum diyebilirim.

+ Şükür edilecek bir halim olduğunu düşünmüyorum hocam, hatta size şunu söyliyeyim, "sevgilimden ayrıldım" vs. bu tür şeylerden yakınan bir insana, Baştan sona hayatımı ve kafamdan geçen düşünceleri anlatsam, ben gittikten sonra bir sandalyeye oturup "ALLAHIM SANA ŞÜKÜRLER OLSUN!" deme ihtimali var.  

İLAVE NOT = Yaşım 22 Hocam.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D67828229 -- 27 Şubat 2021; 1:39:27 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.