Şimdi Ara

FİORİNO'MU BİPPER'MI ? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
175
Cevap
0
Favori
126.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2011 bipper comfort plus 22.000 de boyasız değişensiz 24.000 e alınırmı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

bipper aldım turkuaz mavisi .. yukseltilmiş suspansiyon 3 ncu arka cam acık garanti ve outdoor modeli sonucta peugeot .ama araçlar aynı. kaskomvar. sorunum yok memnunum...

iyiki satmısım. 3 sene bindik.
  • bildiğim kadarıyla sadece fiorinoda esp standart diğerlerinde opsiyonel, buda esp farkları:

http://www.youtube.com/watch?v=_4m5lItAQrU
  • Arkadaşlar acil yardim istiyorum. F.fiorino 1.3mu p.bipper 1.4mi karar veremedim. Yakit; performans; çekiş gücü ; yillik vergi hangisi daha uygun ben aile için aliyorum. Lütfen kullanan arakadaslar msj arsin. Birde bunların kaç beygirleri uygun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiorino, bipper ve nemo araçlarının esp karşılaştırma videolarını izlemiştim. Tesste bippet ya da nemo tam hatırlamıyorum takla attı esp açık halde. En başarılı toparlayan ise fiorino idi. Sadece bu değil arkadaşların da bahsettiği gibi bippera göre çok artısı var fiorinonun. Bence 500 tl farka değer.

• Vaybe zamanında kaç paraymış Bu araçlar

• @KlavYE@ kullanıcısına yanıt
    İyiki satmisim derken memnun kalmadinizmi? Suanki dusuncelerinizi ogrenmek isterim. Opel combo cdti aracimdan cok memnunum. Ancak otomatik arayisindayim, esim de kullanabilsin diye. Nemo-bipperlar da fiorini gibi yari otomatikmidir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiat fiorino daha ötede hemde baya ötede
  • Arkadaşlar Merhaba,

Şirketimize almak üzere araç bakıyoruz ve 2 model arasında kaldık yorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

1. şeçeneğimiz bipper (esp var) 39.900 tl
    2. seçeneğimiz fiorino (esp yok) 42.000 TL

geri kalan donanım aynı neredeyse (çok detaylı bilmiyorum) fakat bipper daha üstün. Araç şirkette sadece müşteri ziyaretleri için şehir içi gezmelerde kullanılacak, yük taşımayacak neredeyse. Fiyat avantajı, bakım periyodu (bipper 20.000km fiorino 10.000km de bakım gerekiyor ) ve de özellikle esp den dolayı bipper'a daha ılımlı bakıyorum sizin görüşleriniz nelerdir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ToKuGaWa-

Arkadaşlar Merhaba,

Şirketimize almak üzere araç bakıyoruz ve 2 model arasında kaldık yorum ve yardımlarınızı bekliyorum.

geri kalan donanım aynı neredeyse (çok detaylı bilmiyorum) fakat bipper daha üstün. Araç şirkette sadece müşteri ziyaretleri için şehir içi gezmelerde kullanılacak, yük taşımayacak neredeyse. Fiyat avantajı, bakım periyodu (bipper 20.000km fiorino 10.000km de bakım gerekiyor ) ve de özellikle esp den dolayı bipper'a daha ılımlı bakıyorum sizin görüşleriniz nelerdir ?

Esp varsa bipper alınmalı. Hem daha ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Respectformuslims

quote:

Orijinalden alıntı: -ToKuGaWa-

Arkadaşlar Merhaba,

Esp varsa bipper alınmalı. Hem daha ucuz.

Sağolun hocam bende o şekilde düşünüyorum

• bipper nemo ve fiorino aynı araçlar zaten ticari kullanımda tork değeri yüksek olan tercih edilmesi daha mantıklı ama arada yakıt farkınıda araştırın derim uzun vadede yani daha fazla kmde hangisi daha avantajlı olacak servis kısmı sıkıntı olmaz aynı araç olunca parça ve servis sorun değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevsimsiz_kar45

bipper nemo ve fiorino aynı araçlar zaten ticari kullanımda tork değeri yüksek olan tercih edilmesi daha mantıklı ama arada yakıt farkınıda araştırın derim uzun vadede yani daha fazla kmde hangisi daha avantajlı olacak servis kısmı sıkıntı olmaz aynı araç olunca parça ve servis sorun değil

sağolun hocam teşekkür ederim
  • Sahibinden satılık bipper, nemo, fierino arıyorum. 2011-2012-2013 model.
    Abs-esp gibi özellikleri olan değişensiz (ufak lokal boyalar hariç) boyasız 60-70 km yi geçmemiş temiz aracı olupta satmak isteyen arkadaşlar özelden fiyat ve telefon numarası yazınız lütfen ayrıca bulunduğunuz ili de yazınız.
    Not: fiyatı abartmadan yazınız malum bayram dolayısı ile galericiler 3-5 bin tl fazla yazmışlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.