Şimdi Ara

Fiorino alınmaz mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2019 hatta 2020 modem fiorino bakıyorum.

Koltuk ısıtma dahil vs vs bir sürü özelliği var.

Bir arkadaşım fiat a takık alma diyor

Eski model Caddy al bmax al Corolla Verso al ama firono alma diyor

Siz ne dersiniz sizce haklı mı haksız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 yaşında, az yol yapmış fio eko premio fiyatına 5-7 yaşında temiz mpv olsa haklı olurdu da 10 yaşında c-max yüksek km zor bulunuyor.

• ALINIR DA BİNİLİR DE. AMA ARKA KOLTUKTA OTURANLAR İÇİN SIKINTI. ÇÜNKÜ ÇOK HOPLATIYOR..

• mtv leri araştırdım hocam fiorino yani ticariler 1 yaşında 6 yaşına kadar 1675 TL otomobil 4-6 yaş 879

nerdeyse yarı yarıya fark var, tereddüde düştüm şimdi :(((

ama fiorino 2020 güzel araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aahastra -- 24 Ekim 2021; 20:14:6 >
  • aahastra A kullanıcısına yanıt

2008 c-max titanium manuel makyajlı ve 2015 3008 active otomatik kullandım, konfor olarak fiorinonun bunların yanına yanaşması tabi ki mümkün değil.

Buna rağmen neden fio alınır kısmına gelirsek 1 yaşında, 20-30 km, premio donanım (yan hava yastığı, koltuk ısıtma, apple carplay vs), fabrika lpg araç 135-140 lira. Aynı paraya alınacak 3008 10 yaşında, 200 km olacak.

• ben 1 sene kullandım, 11 arabam oldu içlerinde en kalitesizi oydu ama en az masraf çıkartan ve ailecek en sevdiğimiz de o oldu. içi geniş ve yüksek, her yola girer, yakıtı çok değil, şimdi olsa yine alırım açıkçası. Birkaç eksiği var, ilki süspansiyonları gerçekten sert ikincisi de uzun yolda normalden 10 km düşük gitmeye alışması çok zor geliyor.

• Diğerleri daha kaliteli ama Fiorino diğerlerinden daha dayanıklıdır.

• Üstat bir de yaninda mtv farkı nerdeyse 2 katı

Peki siz olsanız 2020 Fiorino mi

Yoksa 2010 veya 2013 b Max veya Honda jazz vb gibi arabalar mi

• aahastra A kullanıcısına yanıt

Şans işi. 2010 model araç sorun çıkarmaz, konforlu binersiniz fakat özellikle dizellerinde bir turbo, enjeksiyon arızası mtv tasarrufunu alır götürür. Jazz biraz daha risksiz fakat onun da temizine uçuk paralar istiyorlar, özellikle cvt olanları (i-shift olanları pek tutmuyor)

Ben yeni model tercih ederim fakat bu kişisel tercih, risk alıp düşük mtv ve konfor almakta kişisel tercih.

• Fiorino yerine aynı paralara doblo alabilirsiniz hem daha konforlu.

• Koltuk olarak sandalyede gidiyormuşun gibi oluyor. alışana kadar belim ağrımıştı. başka seçenekler varsa değerlendir derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.