Şimdi Ara

Fiorino alınır mı(ALINDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
27.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arac 2014 1.3 multijet emotion 6bin km de 37.500e alındı

http://i.hizliresim.com/gZP5Z2.jpg

Yardımı geçen arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHIHAD -- 20 Ocak 2016; 12:19:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kangoo tercih edilebilir. Fiorino denen araba ne oldugu belli degil. Ticari desen degil. Binek desen degil. Arada birsey. Bagaj atarim dersen ufacik araba. Ailecek dolusayim dersin o da olmaz. Motor desen vasat. Sacma sapan bi araba iste

• Fikirlerinizi iletirim teşekkürler

• Gayet alınır,tatminkar yol tutuşu vardır ve yurdum anadolu insanı bu aracı çok sever 2. eli hızlıdır.
    1.3 motor kendini ispatlamış,
    konfor ve ferahlık için kesinlikle doblo
    burda önemli olan niçin ticari?

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Biraz sert oldu sanirim. Ama oyle dusunuyorum. Ben tesekkur ederim

• Motoru hatrina cig tavuk bile yenir 1.3 multijet iyi de kullanirsa torununa kadar bile kalir

• quote:

Orijinalden alıntı: Divide et impera

Gayet alınır,tatminkar yol tutuşu vardır ve yurdum anadolu insanı bu aracı çok sever 2. eli hızlıdır.
    1.3 motor kendini ispatlamış,
    konfor ve ferahlık için kesinlikle doblo
    burda önemli olan niçin ticari?

Bu tarz seviyo o yüzden bunlardan düşünüyor

• Cıtroen veya pejo olanını al daha güzel
  • Fiorino istiyorsa premio olanını alsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınır 2 senedir var bizde memnunuz peder kullanıyor
  • Hafif ticariler binek araç kadar konforlu değil, her gün 100 km yolculuk yapılacaksa yorucu olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmak gerek.
  • Yorum yazan arkadaşlara teşekkürler yazdıklarınizi iletirim

• Görüşünüze saygı duyuyorum fakat toplum nezdinde ve kendi görüşüm açık ara fiorino daha yakışıklı(kaldı ki hepsini fiat üretiyor)  birde makyajlanmamis kasada bikaç kronik problem bulunmakta aklıma gelen  ön a.takozları  servisler ucretsiz değişti,makyajla birlikte çözmusler.

• fiorino 1.3 multijet alınır,eğer arkadaşınız agresif(hızlı kullanan) bir sürücüyse mutlaka esp'li modelini alsın.
  • Alinir komsu almis 27 bin liraya 30 binde gayet de guzel ustelik dizel , bu paraya bence cok iyi.

• Bnce kötü bir araç, arka koltuklar minibüs koltuğu gibi araç hiç rahat değil.iç tasarım berbat, teknik özelliklere gelirsek yol tutuşu motoru vesaire iyidir ancak tasarım ve rahatlık yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sıfır yaşında fiorino ve 20bin km'deki citroen nemo ya binip kısa bir süre sürmüştüm. yeni olmasına rağmen fiorino kadar kötü bir araca daha binmedim. kalitesiz ve rahatsız. rüzgar gelmesin diye ön tarafa cam, yürüsün diye motor koymuşlar. triportörden farksız.
  • 2010 senesinde sıfır emotion gümüş giri 25.000 tl almıştım 3yıl bindim daha doğrusu ben mi ona bindim o mu bana bindi anlamadım yıllık vergisi,her yıl muayene,hız sınırları (2010 da 10 km şuana kinden daha düşüktü) izmir'den çeşmeye gidiyoruz doğan şahin hatta hacı murat otobanda bizi geçiyor ,yolda maliye durdurur.kısacası kamyonet işte çok dediler bana alma diye yaptık ilk sıfır arabamdı gaza geldik işte bir an...

araba uçan teneke bildiğimiz acayip savrulur iki sağ yan tekeri yerden kesildi yağmurlu havada antalya dan gelirken viraja girdimde araba da çocuklar vardı aman allahım çok korktuk arabanın önünde çok iyi olan bir motoru var gerisi hikaye...

ticari işiniz yoksa almayın derim...
  • aydin_asm A kullanıcısına yanıt
    Eski bir konu ama bu savrulma işi hala var. Aracı beşinci viteste biraz bağırt diyen ustaya uyup izmit - sakarya yolu üzerinde biraz hız yapayım dediğimde hava rüzgarlı değildi ama 140 seviyesini görünce gerçekten korktum.

Daha önce lada vega sw ile aynı yolda hız yaparken bile açıkçası bu kadar ürkmemiştim. Severek kullandığım aracımın belki de en kötü yönü budur.

2000 motor 1997 model Honda Accord ile Aydın İzmir otobanında km 200'ü gösterirken bile sanki 90 km hızla gidiyormuşum hissi veriyordu.

Bu araç hız aracı değil. Hele hava durumu biraz kötüyse 70 km üzerinde hız yapılacak araç bile değil. Bunun haricinde benim şikayetim yok şimdilik.
  • kamucan kullanıcısına yanıt
    Hocam kazasız belasız kullanın. Aracınızdaki direksiyon normalden biraz sert midir yoksa bizim fiorinoya has bir durum mu acaba. Aracımızın hidrolik sıvısı tam ama direksiyon olması gerekenden daha sert bence sizde de var mıdır böyle bi durum?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.