Şimdi Ara

FINOW X5 Plus Kullanıcıları Kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
7
Favori
15.594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kordon değişimi biliyorsunuz olmuyor. Kordonun içinde kablolar var.http://www.mforbes.ca/x5-smartwatch-antenna-transplant/ buradaki linkte kordon değişimini anlatıyor.
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Hocam size demedim ama kordon değişimini Türk bir akradaştan oğrendim hiçbir fonksiyonu eksilmeden, linktete aynı şeyden bahsetmiş ben biraz daha ayrıntılı oğrenmeye çalıştım anlatırım urun gelince
  • quote:

Orijinalden alıntı: mibandtr

Hocam size demedim ama kordon değişimini Türk bir akradaştan oğrendim hiçbir fonksiyonu eksilmeden, linktete aynı şeyden bahsetmiş ben biraz daha ayrıntılı oğrenmeye çalıştım anlatırım urun gelince

Hocam değiştirirken videoda çekebilirseniz süper olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız benim telefon Lumia. Eğer bu saat telefona bluethoot kulaklık gibi bağlanıyorsa sorun yok. Yok eğer telefonla çalışmıyorsa ortada kalcaz.

• Bağlanıyor hocam meraketmeyin sorun yok

Şu çindeki yılbaşı kötü oldu. Satıcı 5 şubata kadar kapalıyız diyor neyseki dolarda düşüşe geçti inş. daha da düşerde fiyatı uyguna gelir

Daha satın almadıysanız bence şuan almak için tam sırası hocam. Borsa'yı işim gereği iyi takip ederim ve güvenin bana yakın zamanda 4'u bulacak. Şuan 3.78'ken ödemeyi yapın derdim

• Ciddenmi bende belki biraz daha düşer diye bekliyeyim diyordum. İlginize çok teşekkürler birazdan sipariş geçeyim ozaman sağol
    Yani hocam bana guvenirseniz düşmez. Uzun vadede her zaman yukselecektir dolar, ama şimdi yarın bi gelişme olur 3.60a düşer ben hesap veremem size. Bende 60$ ödeme yapcam bi urun için. Bugün odemesini yapacağım birde aslına bakarsanız duşsede yukselsede 10₺ falan fark ediyor çok yüksek paralar olmadığı için dolar çok etki etmiyot

• Haklısın hocam 5-10 tl fark ediyor sorun olmaz. Ben birazda siyahmı yoksa gümüş renginimi alsam diye diye düşünüyordum. Bende moto360 2nd gen vardı siyah duvara sürtünmesi ile çizilip alttan gümüş renginin çıkması bir olmuştu bende hemen satmıştım ama siyah çok asil duruyordu. Bunda da muhtemelen aynı gümüş rengini sipariş geçeyim ben en iyisi teşekkürler
    Benim şuan kolumdaki saat siyah, birde beyaz olsun diye gumuş rengi aldım. Hem kordon değişirken gümüş renk saat daha fazla seçenek sunacak. Bakalım bi gelsinde urun. Bu arada alt modelini Türkiye'de satan bir satıcı 550₺ fiyat koymuş. 8-10 tane sattım o fiyattan diyor Finow X5'i

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeknoBus -- 31 Ocak 2017; 11:44:47 >
  • evet sahibinden de konuştum bende ama x5 plus yok diyor. inş. sorunsuz gelirde zevkle kullanırız.
    Bizim saatlere 650TL' den aşağı fiyat konmaz bu beni mutlu ediyor:)
  • Hocam beğenmeyip satmaya kalksam 800 tl den aşağı satmam eski saatlere bakın misal gear s diğerleri gibi 600 tl den satılıyor bu saat özellikleri bakımından 400 dolarlık saatlerden daha iyi bir donanima sahip bence piyasadaki bir çok saatten daha iyi özellikleri var mesela piyasadaki saatlerin ramlari 512mb bu saatin 1gb +8gb hafızası var ekranı amoled ayrıca çoğu saatte gps yok bundan sim kart girişi ve gps var. Saatin özellikleri süper bu fiyata nasıl satılıyor aklım almıyor. 9 şubatta yeni saatler tanıtılacak ama bu saatin özelliklerine sahip saatlerin fiyatları 400 dolardan başlıyor o yüzden düşünmeden bu saat alınabilir.
    Hocam Gear S3 ile karşılaştırırsak ederi 800TL bu doğru. Ancak bir firma ürün satarken ismini de satar. Şuan için en azından Turkiye'de tanımadığı bir markaya 800TL verecek çok kişi yoktur ancak biraz işi bilenler bu saatin 600-800TL bandında değer edeceğini bilir diye düşünüyorum.
  • Verdik siparişi bakalım aliexpressten 111 dolara geldi. Gümüş renk seçtim. Adam ilgiliydi tüm sorularıma cevap verdi en son lütfen telefon yazmayın paket üstüne diye bilgi verdim. Gümrüğe takılmaması için 5 ine kadar kargoya veremeyeceğini yılbaşının 5 inde biteceğini 5 inden sonra kargoya verebileceğini söyledi. Heyecanla bekliyorum
    O bekleyiş çok sıkıntılı hocam ya ha gumrukte takıldı ha takılacak, ya ülkeye girmedi girecek ohoo

• Sorma hocam gümrüğe takılmasında sorun yok 20 dolar öder alırımda simkart girişli olduğunu farkederlerse geri gider o sıkıntılı 1 ay bekleyeceğiz artık
    Bir şey olmaz hocam, benim siparişin üzerine direkt smart phone yazmışlar gümrükten geçti. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Verdik siparişi bakalım aliexpressten 111 dolara geldi. Gümüş renk seçtim. Adam ilgiliydi tüm sorularıma cevap verdi en son lütfen telefon yazmayın paket üstüne diye bilgi verdim. Gümrüğe takılmaması için 5 ine kadar kargoya veremeyeceğini yılbaşının 5 inde biteceğini 5 inden sonra kargoya verebileceğini söyledi. Heyecanla bekliyorum

Aliexpress'te mobilde 89 usd üzerine 8 usd çek vardı, daha ucuza aabilirdin hocam.
    Şuan ilgilenen arkadaşlar varsa 8 usd çekim var bilginiz olsun.
  • go.ates G kullanıcısına yanıt
    Mobilden aldım zaten hocam bende çıkmadı sadece 2 dolar indirim yaptı hayırlısı olsun 10 -20 tl indirim okadar sorun değil. Belki almak isteyen varsa sizden yararlansın bari teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.