Şimdi Ara

Fink gönderilmeli mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala gönderilsin diyen arkadaşlar varda ondan soruyorum soruyu. Bence gönderilmemeli. Mükemmel pres yapıyor,hızlı,hırslı,uzaktan şutları iyi vs. Kalsın bence.

• Tartışması bile yapılmaz. Kimmiş o gönderilsin diyen duayen ?
  • Adam daha napsın. Amuda kalkıp mı bassın rakibe.
  • Necip Fink'in kopyası fakat daha yüksek teknik kapasitesi var.
    Necip yetişene kadar idare edebiliriz.
    Sonra gider.
  • bence de gönderilmeli

onunla aynı özellikleri taşıyan uğur inceman var hatta + sı bile var (saçları)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvanakd5

Hala gönderilsin diyen arkadaşlar varda ondan soruyorum soruyu. Bence gönderilmemeli. Mükemmel pres yapıyor,hızlı,hırslı,uzaktan şutları iyi vs. Kalsın bence.

böyle adam gönderilir mi bu sene ernsten bile daha iyi oynuyor

Gol atıyor , asist yapıyor 90 dakka pres yapıyor şut atıyor , iyi orta yapıyor hakeme saygılı , arkadaşlarına saygılı hocasına saygılı daha ne istiyorsunuz

Ernst - Fink - Necip üçlüsü biri oynamayacak şekilde asla bozulmaz

Toroman - Ferrari - Sivok üçlüsü asla bozolmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsilat makbuzu

bence de gönderilmeli

yok daha neler takımdaki en nefret ettiğim futbolcu hatta tek nefret ettiğim futbolcu.
  • Dünkü maçta ekstra mücadele etti..Bi pozisyonda yerdeyken bile adam resmen süründü topa vurmak için hayret ettim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: REAL MADRİD

quote:

Orijinalden alıntı: tahsilat makbuzu

bence de gönderilmeli

yok daha neler takımdaki en nefret ettiğim futbolcu hatta tek nefret ettiğim futbolcu.

ciddiye alma ben de nefret ederim uğurdan

• Rıdvan dilmenin yorumları beni bitiriyodu zaten :D Fink duymuş olmalı ki fenere füze yolladı :D
  • Fink - Ernst - Ferrari - Bobo'ya dokundurtmam abi.
  • Gary Lineker "in dediği gibi, "Futbol 22 kişinin 90 dakika boyunca oynadığı ve sonunda Almanların kazandığı bir oyundur"

şaka bi yana :D bence tello da kalsın delgado tabata zapo satılmalı onların yerine bi tane kanat almalı yabancı hızlı süratli keita falan gibi o kadar başka da hiçbir ihtiyacımız yok. Hee nobre necati ateş takası olursa o da güzel olur tabi
  • Ferrari takımda en çok kalmasını istediğim oyuncu Ernst ile birlikte. 2'sine dokunulmaması gerekir.
    Sivok; Ferrari-Ernst ayarında olmasa da, alındıktan sonra gelecek oyuncu uyum sağlar-sağlamaz belli olmayacağından göndermek yanlış olur. 26 yaşında daha 7-8 yılı var ayrıca ligin en iyi ikilisi bozmaya gerek yok kalsın.

Fink yerine şöyle İniesta, Xavi tarzı oyunu çift yönlü oynayabilen biri alınacaksa gönderilebilir. Böyle bi oyuncu almak kolay mı? zor. (oynayabilen kelimisenin altını çizdim. Elano mesela; çift yönlü oynayabiliyor diye alındı ama pek bişeyini göremedik 1 senede)

Bobo kalsın bence. Yaşı 23-24 civarı. Top falan iyi süremiyor çalım falan beğenmiyorum fazla ama ligde bitiriciliği en iyi olan forvetlerden biri. Ayrıca şubat 2011'de 5.yılını dolduruyor Türk olacak sanırım.

Gitmesi gerekenler:

Tabata: Kesinlikle gitmesi gerekir.
    Tello: 2 maçtır iyi oynuyor. Ama ben beğenmiyorum. 10 Milyon Euroluk bonservisle bi oyuncu alınacak deniyor alınacaksa defans iyi orta saha iyi, en büyük sorunumuz oyun kurucu olduğuna göre Tello'dan iyisi alınabilir. Alınmalı da.
    Holosko: İlk geldiği sezonki gibi değil. Hiç beğenmiyorum performansını. Kanatta orta açamıyor, forvette bitirici değil vs vs. Tek artısı sürat ama top süremedikten sonra sürat neye yarar?

• fink=maldanado :D. şey pardon fink 2 yaş daha genç maldonado'dan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zhibidy

fink=maldanado :D. şey pardon fink 2 yaş daha genç maldonado'dan.

Maldonado'nun Fb'de bi topa kaydığı,uzaktan şut attığı,top kestiği nerde görülmüş?
  • Maldonado Türkiye'den giderken ilginç adını bırakmıştır sadece
    Fink ile kıyaslamak futbola hakaret oluyor biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ridvanakd5

quote:

Orijinalden alıntı: zhibidy

fink=maldanado :D. şey pardon fink 2 yaş daha genç maldonado'dan.

Maldonado'nun Fb'de bi topa kaydığı,uzaktan şut attığı,top kestiği nerde görülmüş?

rıdvan bey cevap için sadece imzanız bile yeterdi
  • Valla Beşiktaşın yabancıların hepsi kaliteli bence Tabata dışında...
    Bobo,Holosko,Fink,Ernst,Tello,Ferrari...

Ama ne yalan söyleyim yerlilerde pek iş yok :)
  • sergen ve rıdvan sezon başında bu adam için türkiyede bu tip adamdan 100 tane var diyodu
  • beşiktaşın temel sorunu 4-4-2 ve benzeri dizilimlerde orta saha daki ikilinin fink ernst olması orta sahanın hücum özelliğini çok azaltıyor,4-3-3 de i.toroman fink ernst üçlüsü daha bir kısır oluyor, beşiktaşın orta sahasına bir ön libero tarzı birde hücum özellikler olan orta saha oyuncusu lazım ve duruma göre fink ve ersnt den birinin yedek oturması lazım
    ernst-montovilo yedekleri de fink olmalı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.