Şimdi Ara

Fındık İçi Kg 17,90 TL - Carrefoursa (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
83
Cevap
5
Favori
11.403
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isseyy

quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Ceviz amerikandır
    Fındıkta amerikan olabilir çuvalla geliyor çuvalda yazar .

Ucuz ve kalitesiz ürünler zaten

fındık ordu malı. Fındık İçi Kg 17,90 TL - Carrefoursa

bu fındığı bi ara 29,90 a satmışlardı. almıştım tadı fena değil. muhtemelen ellerinde çok var şube olarak. baksanıza bazı istanbul siparişleri iptal olmuş belli bir mağazada bvar oda getirmiş

• Kabuklu cevizde 19 tldi sanırım ama geçen senenin. taze değildi.
  • Pelican carrefourda yarım kilosu 17.90

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen ay rastgele yol üstünde bir carrefour da taze fındık kabuklu olarak 11 liraydı, bir poşet doldurdum 1,5 - 2 kilo alayım diye ama bir kilodan bile az geldi terazide. arada boş çıksa da genel olarak iyiydi.

sitede de 9.90 görünüyor zaten :https://www.carrefoursa.com/tr/taze-findik-p-30057533

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaDMaxiBo -- 4 Ekim 2017; 16:34:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

Orijinalden alıntı: draw1907

quote:

Orijinalden alıntı: tesbihcekenhoroz

Beyler findigin zaten kilosu 7 lira gidin ureticiden alin. Hem ucuza findik yiyin hem de ekonomiye can verin.

O üretici bize gelince 20 TL çekiyor fiyata.

Kargo ile göndereyim hocam 10 tl'den vereceğim kilosunu taze fındık bi fırında kavurup yiyecen.

Hangi üretici 20 çekiyo ?

biz komşudan aldık taze fındık 15 liraya uzun olan cıns boyle yuvarlak fılan degıl. ama arkadasın dedıgı gıbı 20 lira diyen var. hoş 10 lirayada veren var sızın gıbı ama macera aramak bu, lafım şahsınıza degıl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• sawgiray S kullanıcısına yanıt
    Fiskobirlik sitesinde fabrikadan halka diyor: 23 den 16 tlye düşmüş kabuklusu. (http://www.findikciyiz.com/kabuklu-findik/dokme-kabuklu-findik-1kg)
    Bildiğiniz üretici var mı hocam, kargoyla sipariş geçelim.
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    fındık o zaman iyi
  • quote:

Beyler findigin zaten kilosu 7 lira gidin ureticiden alin. Hem ucuza findik yiyin hem de ekonomiye can verin.

İnternetten iletişime geçtim fiyat sordum, normal de kilosunu 8 TL ye sattıkları iç fındığa 35 TL kg fiyatı çektiler. 20 TL den 5 kilo alayım dedim dönüş yapmadılar.
  • quote:

quote:

yav he he 10 tl ye bile maliyeti cıkmıyor o fındığın 20 tl cekiyormuş zararına satılıyor neredeyse
  • internette 15 liraya bile güzel kabuklu fındık satan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cilehta

quote:

quote:

yav he he 10 tl ye bile maliyeti cıkmıyor o fındığın 20 tl cekiyormuş zararına satılıyor neredeyse

O zaman yaşasın ithal fındık :) Her üreten kendini düşünüyor. Fındık 30 TL olsa yine az der üreticiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sawgiray

quote:

quote:

Kargo ile göndereyim hocam 10 tl'den vereceğim kilosunu taze fındık bi fırında kavurup yiyecen.

Hangi üretici 20 çekiyo ?

hocam sağol bizimde düzcede ufak bir fındıklık var senelik 100 kg kadar çıkıyor o da bize yetiyor. Ama orada satıcılara gidince en ucuz gördüğüm 15 TL ye satıyordu. Pazara inince 20 TL

• fındık içi ve ceviz içi teslim edilmeyenler 444 10 00 arayıp şikayet kaydı oluşturtsunlar, bir üst kaliteyi fiyat farkı almadan yollamak zorundalar bilginize. Ben oluşturttum ve mağazadan aradılar, muhtemelen iptal ettikleri siparişi bugün getirecekler.
  • yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Hocam dönüş geldi mi ? Sizden gelecek habere göre bizde arayalım

• quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

fındık içi ve ceviz içi teslim edilmeyenler 444 10 00 arayıp şikayet kaydı oluşturtsunlar, bir üst kaliteyi fiyat farkı almadan yollamak zorundalar bilginize. Ben oluşturttum ve mağazadan aradılar, muhtemelen iptal ettikleri siparişi bugün getirecekler.

göndereceklerini sanmam arayıp şey kalmadı özür dileriz falan derler. bana hep öyle oldu anmkara için
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhalif13

Zeytin iskelesi 2 lt natürel sızma zeytinyağı da uygun geldi.

avilo tavsiye ederim, şu an en ucuz gittigidiyor'da 5 litresi 85 TL kargo dahil.
  • biraz önce arandım ve ürünleri göndereceklerini ilettiler, iptal sonrası kendi sitelerinden şikayet oluşturmuştum, yer k.çekmece atakent.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekpe_babam

biraz önce arandım ve ürünleri göndereceklerini ilettiler, iptal sonrası kendi sitelerinden şikayet oluşturmuştum, yer k.çekmece atakent.

cevize iyi bakın bayagı kurtlu.
  • isseyy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kontrol ederim, ancak direk malatya pazarı paketinde geldi ürünler baya kaliteli görünüyor

Fındık İçi Kg 17,90 TL - Carrefoursa

• taze kabuklu ile kavrulmuş kabuksuz arasındaki devasa fiyat farkı oluyor. kabuğunu çıkarırken altın çekiç falan kullanılıyor büyük ihtimal!

düzeltme: kabuk ağırlığından falan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 18 Ekim 2017; 18:45:35 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.