Şimdi Ara

Fındığın Ortasındaki Maden Tüm Dünyayı Kurtaracak Güçte (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uçan tosbağalar bile daha mantıklı
  • BoolStoryCro
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fëanor_

BoolStoryCro

Hayatımda çok fantastik şeyler duydum,amuda kalkıp sigara içtim diyeni de gördüm kehribarın çayını yaptım diyeni de duydum ama daha önce kimsenin böyle salladığına şahit olmamıştım

• Başlık resim uyumu
  • yeni bir kontoryum vakası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gunler yavas yavas tukeniyor, hazir olun...

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanTosbaga

İdda Ediyorum;

Fındığın Ortasındaki Maden Tüm Dünyayı Kurtaracak Güçte

Fındıkların ortası hep boştur biliyorsunuz (resimde görüyorsunuz). Fındıklar üstün teknoloji ürünü. Bu fındık ağacı M.Ö.'lerde yeryüzüne uzaylılar tarafından Mezapotamya'ya bırakılmıştır, fakat orada bizim fındık dediğimiz şey yetişememiştir. Bundan yıllar sonra uzaylılar (Qiilate denilen ırk), bu üstün teknoloji ürünü olan bitkiye benzer şeyi Mezapotamya'nın üstünde kalan Anadolu topraklarına getirmişlerdir. Bunu bulanlar, Karadeniz'de yetiştirip tüketmişlerdir. Ve tükettikten sonra oranın insanında bir gelişme görülmüştür. Yararlı birçok şey icat etmişlerdi.

Bu üstün teknoloji ürünü olan fındık, kabuğu kırıldığı anda içindeki toplu iğne ucu kadar olan Qiilateryum maddesini tepkimeye sokarak anında onu yok eder.

Ve insanlık ne zaman Qiilateryum maddesini elde edebilirse, işte o zaman Dünya sınırsız enerji kaynağıyla gelişecek. Ve sonra, daha önceden Qiilate ırkının bize yaptığı gibi biz insanlar da başka ilkel gezegenlere aynı madenin sentezlenmemiş halini bırakacağız.

Bu bilgiyi nereden öğrendiğimi soruyorsanız, yarın veya diğer gün SS'ler ile açıklayacağım... Belki de açıklamam...

Edit: Elimde çilek ve cevizin geçmişi de bulunmaktadır. Bir daha ki sefere onları da yazarım... Belki de yazmam...

Neyse ben sütümü içip yatim...Belki de yatmam...

Mezapotamya

Mezapotamya

Mezapotamya

Mezapotamya

Mezapotamya

Mezapotamya

Mezapotamya

Mezapotamya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeerNet* -- 23 Nisan 2014; 0:54:43 >

• .

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanTosbaga

İdda Ediyorum;

Fındığın Ortasındaki Maden Tüm Dünyayı Kurtaracak Güçte

Fındıkların ortası hep boştur biliyorsunuz (resimde görüyorsunuz). Fındıklar üstün teknoloji ürünü. Bu fındık ağacı M.Ö.'lerde yeryüzüne uzaylılar tarafından Mezopotamya'ya bırakılmıştır, fakat orada bizim fındık dediğimiz şey yetişememiştir. Bundan yıllar sonra uzaylılar (Qiilate denilen ırk), bu üstün teknoloji ürünü olan bitkiye benzer şeyi Mezapotamya'nın üstünde kalan Anadolu topraklarına getirmişlerdir. Bunu bulanlar, Karadeniz'de yetiştirip tüketmişlerdir. Ve tükettikten sonra oranın insanında bir gelişme görülmüştür. Yararlı birçok şey icat etmişlerdi.

Bu üstün teknoloji ürünü olan fındık, kabuğu kırıldığı anda içindeki toplu iğne ucu kadar olan Qiilateryum maddesini tepkimeye sokarak anında onu yok eder.

Ve insanlık ne zaman Qiilateryum maddesini elde edebilirse, işte o zaman Dünya sınırsız enerji kaynağıyla gelişecek. Ve sonra, daha önceden Qiilate ırkının bize yaptığı gibi biz insanlar da başka ilkel gezegenlere aynı madenin sentezlenmemiş halini bırakacağız.

Bu bilgiyi nereden öğrendiğimi soruyorsanız, yarın veya diğer gün SS'ler ile açıklayacağım... Belki de açıklamam...

Edit: Elimde çilek ve cevizin geçmişi de bulunmaktadır. Bir daha ki sefere onları da yazarım... Belki de yazmam...

Neyse ben sütümü içip yatim...Belki de yatmam...

Belkide uçmazsın.

• Ben o tum dunyayi kurtaracak delige kucukken dil atiyordum, yarisini kirip da. Qiilateryum hissini almiyor gibi degildim hani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ucan Ayi

Ben o tum dunyayi kurtaracak delige kucukken dil atiyordum, yarisini kirip da. Qiilateryum hissini almiyor gibi degildim hani.

Arkadaşım senin deliğine de til atıp kestaneni ortadan 2 ye ayırıp Quiilateryumunu hissetseler hoşuna gidermi ?

• Serin hikaye bro.

• quote:

Orijinalden alıntı: TornadoATX

quote:

Ben o tum dunyayi kurtaracak delige kucukken dil atiyordum, yarisini kirip da. Qiilateryum hissini almiyor gibi degildim hani.

Arkadaşım senin deliğine de til atıp kestaneni ortadan 2 ye ayırıp Quiilateryumunu hissetseler hoşuna gidermi ?

Aaa sen yanlis anladin! Ben gercek findiktan bahsediyordum. Ayrica bu kadar niye alindin? Qiilate'li misin yoksa?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TornadoATX

quote:

Aaa sen yanlis anladin! Ben gercek findiktan bahsediyordum. Ayrica bu kadar niye alindin? Qiilate'li misin yoksa?

Ben bizzat dernek başkanı oluyorum ve yaptığınız hareketi kınıyarak kısasa kısas misillemeyi ön görüyoruz her ihtimale karşın vazelini hazır et yeğen :-ı :- ( )

• Yapma yav

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.