Şimdi Ara

findex puanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben turkiye finas bankasından 500 tl blokalı kredi kartı aldım 5 aydır tam kullanım ve duzenli ödeme yapıyorum geçen ay findex puanım 1201 di bu ay findexten gelen puan 1218 olmustu 17 puanlık bir artıs kafama takıldı kredi kartınıda tam limit kullandım sizce tek kart olduğundan böyle az puanmı verecek baska bankadanda dusunuyorum böyle az puan verecekse kuveyturkten cıkarmayı dusunuyorum etkisi olurmu yardım ederseniz cok mutlu olurum

• Tek kart kullanmakla ve banka ile bunun alakası yok ben 8 banka ile çalışıyorum kartlarımı düzenli ödüyorum her zaman yaz döneminde 2 ay puanım aynı oldu 1 puan bile değişmedi findeks müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım dedim hepsini düzenli ödedim neden 2 ay puanım aynı kaldı dedim ordaki temsilci bana bu normal her zaman ödemeler düzenli diye puan artacak diye bi durum yok bazen stabil kalabilir dedi ondan sonra ki ay 200 puan kadar artmıştı bazen olabiliyor öyle çok az artış ve sabit puan
    siz düzenli ödemelerinize devam edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree70 -- 10 Aralık 2017; 18:42:18 >
  • anladım ozaman baska bankadan almama gerek varmı puan için yoksa yetermş
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah0755

anladım ozaman baska bankadan almama gerek varmı puan için yoksa yetermş

hocam alabilirsin elbette her banka kredi kartı ödemen için puanın artar ama 1 tek kredi kartı kullanacaksan her banka da aynı puanlama olur mesela en para kullanıyorsun kedi kartı çıkardılar yakında herkes başvuru yapabilecek
  • Kartı kullanmak degilde Asgari tutar mı oduyorsunuz?

Otamatik odeme talimatı varmı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende yıllardır günü gününe öderim hatta puanım çok iyiydi fakat kredi çektim ve günü gününe ödüyorum ama puanım düşmüş orta seviyelere. kredi çekince puan mı düşüyor ?

• tabiki riskiniz artıyor.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    sağolun. peki günü gününe ödeyip bitirdiğimde eskisi gibi yükseliyor değil mi

• tabi ki zamanla düzeni ödemeler sonrası borç yükünün de azalması ile birlikte puan yukselecektir
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.