Şimdi Ara

Findeks Risk Raporu Öğrenme Ücretsiz (kuralkan motor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
7
Favori
7.890
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kredi kartımı aldığımdan beri 1 kere bile ödemeyi aksatmadım ona rağmen puanım 6 ayda 1173ten 1164 e düşmüş nedendir?

puan yükselsin diye ekmeği bile kartla alıyorum

• HardMuz kullanıcısına yanıt

borc limit durumu yüzde 50nin altına indiyse sıkıntı oluyor biraz.

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Yeni kredi açılışları her zaman puanı düşürüyor 6-7 ay sonra normale ancak dönüyor bilginiz olsun.

Kredi kartı almak

Avans hesap tanımlama

Kredi kartı limit arttırmak

Avans hesap limit arttırmak

Yani ne kadar borç arttırım işlemi varsa hepsinde puan düşüyor.

@sukruciger bahsettiği gibi 5 yıl üzeri kartlar çok değerli oluyor. Kullanmıyorsanız bile eski kredili ürünlerinizin durması size fayda sağlayacaktır.

• Teşekkür ederim Findeks Risk Raporu Öğrenme Ücretsiz (kuralkan motor)  Ben de faydalandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KontViper -- 10 Haziran 2022; 17:47:46 >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

hocam limitim düşük. full dolduruyorum ama her ödeme zamanında direk ödüyorum

benim de aynıo hocam hep ödedim ama yüzde 50nin altında 2 3 ay gezdim puan düştü direkt. son birkaç ay dikkat ettim artışa geçti. Saçma bence ödedikten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 10 Haziran 2022; 22:18:10 >
    Kartınızda %10 en az olmak üzere minimum %20 limit bırakın tamamını asla harcamayın yoksa olumsuz olarak yansıyor örneğin 500 tl limit var 250 tl harcayın bırakın bir de ürün çeşitliliğini artırın kredi,kredili mevduat vb yoksa puan yükselmez
  • Ben uygulamayı yükledim direkt puanımı verdi.
  • Findeks Risk Raporu Öğrenme Ücretsiz (kuralkan motor)
  • Bence Findeks üye olun mobilden (olmasan bilgilerin görünmez) giriş yaptıktan sonra üstteki ekran görüntüsü çıkıyor zaten

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

benim ay sonuna kadar her ay limitim yüzde 95 dolu zaten. ama ödemesi gelir gelmez direk ekstre hepsini ödüyorum. limit doldurunca puan düşmesi çok saçma. limitim 4.5bin gibi komik bir rakam zaten

• Hata veriyor
  • Direk motor bilgilerini verdi ve onayla cıktı bu normal mı ?

dırek kredı mı kullandırıyor ?

• Findeks puanınıza bakmadan onay vermemesi lazım hocam.

• mur37 M kullanıcısına yanıt

Hocam maşallah valla senin puan çok iyi harbiden uzun zamandır bukadar yüksek puanlı kimseyi görmemiştim maşallah:)) @mur37

• Arkadaşlar findekse üye oldum ve notumu görebiliyorum. Hiçbir ödeme de yapmadım. Bu üyelik gerektirmeden mi görebiliyoruz notumuzu? Eğer böyleyse ne yapmak burada paralıdır?

• Burası patlamış :)

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.