Şimdi Ara

Findeks Risk Raporu Öğrenme Ücretsiz (kuralkan motor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
7
Favori
7.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar geçtiğimiz günlerde motor ihtiyacım olduğu için piyasa soruşturması yaparken keşfettim.

Yapmanız gereken şeyleri sırası ile yazıyorum ;

#HaydiÇıkYola! (ekuralkan.com) sitesine girerek formu doldurun. Sizin risk raporunuza bakarak taksitli ürün alıp alamayacağınız bilgisi ve findeks raporu bildirimi geliyor. findeks uygulamasına girerek raporunuzu ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Olumlu sonuçlanırsa İlerleyen süreçlerde motor almak için sizinle iletişime geçiliyor , arayan arkadaşa şu anlık ilgilenmediğinizi bildirirseniz bir daha rahatsız etmiyorlar.

• Findeks danışmanlığım var. Hem kurumsal hem bireysel üyeliklere sahibim şirketimle ilgili.

Canlı görüşmelerde bu soruyu sorduğumda risk raporu almanın puana etkisi olmadığı çünkü puan sorgulanıyor. Bunu şey gibi düşünün sürekli ATM cihazlarından bankadakine paranıza baktığınızı düşünelim :)

Ayrıca bankalara yaptığımız kredi başvurularında olumsuz sonuçlanmasında dahi puan düşmüyor. Sadece bankalar bunu gördüğü için olumlu bakmıyorlar.

Findeks puan sistemi tamamen borç ödeme alışkanlığıyla ilgili bir durum.

• Eyvallah

• Supersin cok tesekkurler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mesajım bulunsun. teşekkürler

• Çok teşekkürler.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kimlik bilgilerini insanlar ne kadar rahat paylaşıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ersiny699 E kullanıcısına yanıt

zaten isim ve soyisminden tc'den tut adres bilgine ve telefon numarana kadar öğrenebilirim bu kadar takma kafaya

• Adımı soyadımı yazmıştım ama sildim boşuna azmettirmeyeyim suça. Herkes kendi bilir bilgilerini paylaşmakta özgür. Ben şahsen biraz dikkat etmeye çalışıyorum olduğu kadar

• Teşekkür ederim hocam, işime yaradı,,,

KVKK önemli ve hassas olduğumuz bir konu evet ben sadece bu bilgiler artık herkesin eline geçti anlamında dedim bizzat youtube 2015 mernis data kurulumu yazarsan orada çıkan videolarda nasıl kurulacağı ve bu dataların linklerini paylaşmışlar. bu kadar basit bulunan bir bilgi aslında

• Risk raporu öğrenmek puanınızı düşürüyor diyorlardı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsiburadadan alamayınca buradan deneyip ücretsiz olarak aldım ,bilgi için teşekkürler 👍🏼

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Açıkçası ben kendi aldığım motorumu da bu firmadan aldım. Hatta sokakta gördüğünüz her 5 motordan birisi bajaj marka (kuralkan) bizim kimlik bilgilerimiz ile illegal işler yapacaklarını düşünmüyorum:)

• matmma M kullanıcısına yanıt

Findeks danışmanlığım var. Hem kurumsal hem bireysel üyeliklere sahibim şirketimle ilgili.

Canlı görüşmelerde bu soruyu sorduğumda risk raporu almanın puana etkisi olmadığı çünkü puan sorgulanıyor. Bunu şey gibi düşünün sürekli ATM cihazlarından bankadakine paranıza baktığınızı düşünelim :)

Ayrıca bankalara yaptığımız kredi başvurularında olumsuz sonuçlanmasında dahi puan düşmüyor. Sadece bankalar bunu gördüğü için olumlu bakmıyorlar.

Findeks puan sistemi tamamen borç ödeme alışkanlığıyla ilgili bir durum.

• abalbil kullanıcısına yanıt

kredi kartı limit yükseltmek düşürüyor buna eminim. yeni kredi veya kartı almak da düşürüyordur diye tahmin ediyorum

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt
    Kullandığınız kart 5 yıl ve üzeri ise puanınız olumsuz yerine aksine olumlu etkilenir hocam çünkü borç/limit durumunuzda iyileşme oluyor.Ama yeni bir kartta limit arttığınızda riskli gördüğü için bir nebze düşer.Yeni ürün açılışlarının hepsi notunuzu olumsuz etkiler.Başvurular notunuzu etkilemez ama 3. Başvurudan sonra otomatik ret’e düşersiniz ve bankalar son 6 ay basvurularini görebiliyor yogun başvuru yaparsanız devlet bankaları ve birçok banka siciliniz iyi olsa da iyi yaklaşmıyor ve ürün açılışı yapmak istemiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kardeşim ellerine sağlık. Teşekkür ederim yararlandım.
    Adam sıcak fırsatlar konusunda tam bir performans sergilemiş. Yararlanırsın yararlanmazsın kendi bileceğin iş. Teşekkür edersin. Ama sen/siz ne yapıyorsun yok kişisel bilgileri vermem yok riskli yok puan düşüyor. Abi bırak bu işleri. Adamın emeğine saygı duy teşekkür et yorumun sana kalsın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.