Şimdi Ara

Findeks Hayatım Bitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıllardır oya gibi işlediğim,tek bir olumsuzluğum olmayan findeks raporum 1 adet kredi kartımı ödemeyi unutmamla kirlendi.Bütün paramı Teb hesabımda tutuyorum ve başka bankalara olan ödemelerimi oradan yapıyorum.Bi anlık dalgınlıkla garanti kredi kartıma yollayacağıma parayı garanti hesabıma yollamışım.30 u son ödemeydi ve bugün findeks raporu alarak gecikme de olduğunu tesadüfen öğrendim.Bankanın bi ödemediniz şeklinde mesaj yollaması gerekmez miydi?Görür görmez başımdan aşağı kaynar su döküldü hemen ödedim tabi ama iş işten geçti.Ne yapacağım şimdi?Böyle böyle durumu anlatsam düzeltme şansları olur mu?Küçücük bir şey için gül gibi sicilim gitti

• Maalesef sicil düzeltmesini talep üzerine findeks yapmıyor, Garanti'den bildirim düzeltmesi istersenizde muhtemelen niye otomatik ödeme talimatı vermediniz biz hallederdik şuan yapabileceğimiz birşey yok diyeceklerdir, belkide hiç ilgilenmeyebilirler de sonuçta Garanti baya büyük bir banka.
  • Bende bisey oldu sandm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatı iade et olmamış de. Yenisini iste, şaka bi yana Allah başka dert vermesin
  • Sadece bi ödeme gecikmesinden birşey olmaz az bi puanınız düşecek peş peşe 2 ay ödemeyin o zaman görün findeks puanınızı :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kısa süreli gecikmeler çok etkilemez, 30 gün olursa sıkıntılar başlar 90 ün üzeri gecikmeler ise işte orada olay patlar.
  • İlk kırmızıyı gördüğümde bende aynı duyguları hissetmiştim sonraları alışıyor insan iş stresi sosyal hayat karmaşası derken birde 4-5 bankayla çalışıyorsanız hangisinin ödemesi ne zaman sondu karışıyor gidiyor. kredi, kredi kartları ve ek hesaplarda epey kırmızılarım var, bir gün gecikme yüzünden bile 1 dönem kırmızı alıyorsunuz düzeltmesi de olmuyor. Önemli olan sonraki süreçlerde düzenli ödeme yapmaya devam etmek.
  • Hocam taş çatlasın 100 puan düşmüştür o da 1 ay sonra eski haline gelmiştir sanırım nedir son durum :)

• ölü yaralı var mı?
  • Bu nasıl dert ya,şakamısın?

• Kaç puan düştü ?

• Vay be. Olaya bak. Büyütme reis ya bişey olduğu yok. Duzeltme zart zurta da gerek yok. Benim boyle 4-5 geç odemem vardir findekste. 3-5 ay sora normale dönüyor herşey stres yapma yaa. Puanini önemli ölçüde etkileyen bir durum deil zaten. Dedim ya 5 geç odemem var bundan 2-3 sene once findeks puanim şuan 1780. Stres yapma fani olaylar bunlar bişey olduğu yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.