Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
27
Favori
41.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam şaşırdım normalde ararlar diye tahmin ediyordum. İrtibat telefonu fln istemişler miydi hocam sizden kapatılırken
  • Konu yeni zannettim aradım iptal için ama sebebimde vardı.Atm hep bozuk diye. 25 tl verdiler blöfe devam edicektim etmedim.iyiki etmemişim yoksa kart kapancaktı :D:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: dusundurucu

hocam şaşırdım normalde ararlar diye tahmin ediyordum. İrtibat telefonu fln istemişler miydi hocam sizden kapatılırken

yok direk kapadı kadın 20.000tl limitim vardı aylık 1000-1500 tl arası da aktif kullandığım bir karttı daha da aramadılar .
  • dusundurucu D kullanıcısına yanıt
    bir hafta içinde kapanacak dedi
    internet bankacılığında kart görünmüyor
    kapamışlar heralde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valihalil V kullanıcısına yanıt
    1 hafta geçti mi hocam peki ? Banada 7 gün içinde kapanacak dedi ve iletişim numarası aldı birde kapanınca mesaj geliyormuş sanırım
  • karambolde gitti valla kart yazık oldu :))
  • FIX card için nereyi arıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nyyankees

FIX card için nereyi arıyoruz

finansbank ile aynı yeri
  • az önce bende aradım ALEV kod aldı bi bayan açtı :)

bu kampanyamız bitti dediler. (ulan katarlılar ne cimri çıktınız) FİX kartımı kapatmakta istemedim. risk almaya gerek yok şimdilik

axess den aidatsız kart çıkartırsam iptal ederim.
  • dusundurucu D kullanıcısına yanıt
    1343 ile biten kredi kartiniz iptal edilmistir. Kartin iptali ile birlikte varsa bu kartiniza bagli talimat, kampanya ve ek kartlariniz da iptal olmustur.

• Abartısız uzun yıllardır evde yatıyor bu kartım arada bir SMS atıp limit yükseltmeye çalışıyorlar hayır diyorum. Kredi kartı kullanmayı sevmeyen birisiyim nakit geçerlidir benim için ve ödemelerimi de nakit yaparım hep.

Yarın unutmazsam önce bankamatikte bir deneyeyim çalışıyor mu? Çalışıyorsa direk kapattırırım belki iptal edilmiştir kartım çok uzun zaman oldu kullanmayalı...

Bilgilendirme için teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Edeb'i Muamma

Ben axessi aramıştım 3 ay önce kapatmayın 25 tl dediler. Kapattım ertesi gün aradılar tekrar açalım 50 tl verelim dediler kabul ettim. Sonra arayıp kapatın dedim 25 tl verelim dediler. 75 tl almış oldum. Daha devam ederdim de yüzsüzlük olup anlayabilirlerdi.

yok artık

edit: nick i gordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kreat -- 9 Ağustos 2016; 22:04:04 >
  • Arkadaşlar parapuan yüklendi ama bu puanları n11 dışında kullanabileceğimiz nereler var acaba market için var mı online?

• 82.50 TL aidat ücreti yansıtmışlar.Aradim 50 TL teklif ettiler kabul etmedim.Yedi gün içinde iptal olacaktır dediler.Tekrardan arayıp aidat ücretini iade ederlermi.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet 6 ay oldu arayıp alabilen yok mu?
  • bize 80 verdiler ama cins bi banka
  • «hidalgo» kullanıcısına yanıt
    Ettiler mi?
  • Beyler benim Kredi kartımdan TTNet 3 kere ya kontor ya da fatura ödenmiş iptal için fax çektik banka şübesinden ne olur sizce ?
  • akbanka göre çok az, ben 6 ay önce 100 tl aldım bu ayda 90 tl aldım
  • benden kart ücreti kestiler aradım 6 ay kal almayalım dediler tamam dedim 6 ay geçti aradım iptal ettirecektim 50 lira para verdi bu defada. bir türlü iptal ettiremedim, eskisi gibi değil finans eğer 6 ay daha düzelmezse cidden kapatcam
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.