Şimdi Ara

finansbank kart iptal istegine 50 tl parapuan (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
804
Cevap
27
Favori
41.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu açan arkadaşa gerçekten teşekkür ederim 50 tlyi bende hesabıma aktarttım.
  • başlık açılmadan önce aramıştım kapatma isteminde bulunmuştum 50 tl parapuan yüklemişlerdi hemen ben de sırf bana özel yaptılar zannediyordum
  • ben arıyorum çalışma saatleri dışında uyarısı alıyorum ne zaman aradınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JouLex

ben arıyorum çalışma saatleri dışında uyarısı alıyorum ne zaman aradınız ?

09.00-18.00 saatleri arası aranıyor. ben de şaşırmıştım akşam kayıp karttan mt ye ulaşmayı denedim "eğer kayıp kart başvurusu dışında bir görüşme yaparsanız 20tl ücret alınacaktır" dedi ben de telefonumun "kapat" tuşunu kırdım...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • parafa deneyen oldumu oluyorsa hemen deneyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

Orijinalden alıntı: Trustuer

Ya arkadaşlar ben 6 oldu arıyorum ama vermiyorlar. Ortalama 1000 tl ödemem var.tamam kapatalım diyorlar hemen. Ne yapmak lazım

tamam kapatın diyeceksin, 3 gün sonra arayıp "ama niye kapatıyosunuz siz bizim değerli müşterimizsiniz fln diyecekler ve puanı verecekler" merak etmeyin en fazla 3 gün kartı kullanamazsınız...

bizim kart kapatılalı 5 gün oldu sanırım ama arayan soran yok :)

Ben bonusu kapatalı 1 ayı geçmişti geçen gün aradılar çokta önemli değil zaten kartı tamamen kullanıma kapattırmıştım yani mh istese de açamıyor ben şubeye başvurmadan açamıyorlar.

• Finansbankı tth ye verdım tth kart ucretını ıade etmelerı konusunda kara verdı. Fınansbak ıse once telefonuma mesaj gonderdı eger ıade yaparsak kartını kapatırız dıye, sonra zarf geldı eve yasal oldugu falan fılan dıye musterı hızmetlerını arıyorum ıstersen ıade edelım dıyolar kartı kapatmadan napcam bılmıyorum bu konu hakkında bılgısı olan varmı arkadaslar ?
  • Ben de aradim, kapatin dedim kapadilar. Hani 50 lira :)

• Eşimin kartı için aradık 2 kere 2 sinde de direk kapatmaya geçtiler, kendi kartıma ilk seferde 50 tl yi aldım. Herkese tanımlı değil anladığım kadarıyla...
  • Ek kart iptal talebinede parapuan yukluyorlarmi?

• CF GO için 50 TL yi kaptım
  • Fixcard için 50 tl aldım. Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim.
  • Bilgilendiren herkese teşekkürler..aradım 2 dk sürmedi bile..lc waikiki de harcadım haftasonu : )

şimdi de mesaj geldi otomatik ödeme talimati verin 90 tl yüklensin diye onu da arıycam nasılsa 6 ay söz verdik burdayız : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulex

quote:

Orijinalden alıntı: ulex

Fix, go ve go angry kart sahibiyim. go nun 650 tl kadar taksitli borcu da vardı. Onu üyelik aidatı aldığı için kapatmak istediğimi söyledim. Onlarda 25 tl ekstreye iade yansıtmayı teklif ettiler. 50 tl alamadık ama olsun 25 de iyidir.

Fix kart için aradım az önce. Bu sefer puandan açtım konuyu. Hemen teklifi yaptılar. 50 tl puan verdiler.

Annemin ve babamın finans kartları için de aradım bugün peş peşe, 2 sine de 50 tl puan yüklediler. Babamın kartı borcundan dolayı kullanıma bile kapalıydı. 'Biz değerlendirme sürecinde olan kartınızı kapatmayalım puan yükleyelim' dediler D:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 3 Şubat 2014; 19:42:04 >

• Kardeşimin kartına 79 TL kart ücreti eklemişler. Bu nasıl bir soygundur anlaşılır gibi değil. Bizde telefon açsak 79 TL yüklerler mi acaba. Kardeşim şu an memlekette telefon bankacılığını bilmiyor, benim göstermem gerekiyor, çarşamba günü bu kırk haramileri bizde arayalım. Olmadı kartı iptal edeceğiz.
  • Bende iptal ettireceğimi söyledim. İptal ettiler. Chip para teklif edilmedi. aten kapatacaktım. iyi oldu.
  • benimde 80 tl aidat almışlar kartımdan. millete puan yüklüyorsunuz benden aidat almışsınız dedim 80 tl yi iade ettiler :)
  • aradım bugün dedim kredi kartımı iptal etmek istiyorum nedenini sordu bende dedim yeni düzenlemeyle taksit kalktı kredi kartının benim için bir avantajı kalmadı dedim adam kartı hemen iptal etti telefon numaramı aldı dedi 1 hafta kartı kırmayınız sonra kapattım . internet şubesine girdim kredi kartı gözükmüyor . inşallah ararlar geri yoksa kredi kartı yalan olucak
  • Bende şu anda aradım :) Go kart kullanıyorum. Kredi kartımı iptal ettirmek istiyorum dedim. Özel olmayacaksa nedenini öğrenebilir miyiz dediler. Bende çok avantajlı bulmuyorum dedim. Size 3 seçenek sunalım dediler " 1) Kart aidatlarının iadesi, 2) 50 TL parapuan, 3) 6 Ay boyunca 40 TL ve üzeri taksitsiz market alışverişlerinizde %5 indirim" . Birini seçin, kartınızı iptal ettirmeyin dediler. Kart aidatlarımın alınmamasını ve 50 TL parapuanı istiyorum dedim. Maalesef pazarlık yapamıyoruz dediler :D Neyse 50 TL parapuan alayım o vakit dedim :) Anında yüklediler :)

Konuyu açan arkadaşa, ekstra bilgilendirme yapan tüm arkadaşlara teşekkürler :)
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.