Şimdi Ara

finansbank internet şubesi hızlıal.com 20TL indirim(100 tl üzerine)kod:5F4HQ81 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
101
Cevap
9
Favori
6.370
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet o kodu yazınca 100 tl altlimitli 20 tl kuponu hesaba tanımladı

not: 25 tllik kupon önceden vardı, bu konu ile alakalı değildir.

finansbank internet şubesi hızlıal.com 20TL indirim(100 tl üzerine)kod:5F4HQ81
  • Hızlı al'da ücretsiz kargo'lu ürünlere de dikkat edin. Siteye login yapmadan önce ücretsiz, login yapınca ücretli oluyor!

MH'ne SS ile bildirirseniz birkaç güne düzeltiyorlar, ama acelesi olanlar dikkat etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o kodla bana tanımlanmadı nedense 20 tl puan
  • Yeni sifre gelen arkadaslar burdan paylasirsa iyi olur, bana hâlâ gelmedinyarin arayacam bankayi

• quote:

Orijinalden alıntı: KeNaN-24

Hızlıal.com'dan alışveriş yapmayın tedarik, ürün , kargo yani her konuda mağdur ediyorlar.

daha önce çok kez kargo yüzünden madur oldum.ama en sonki kargo beni açıkcası çok şaşırttı.

market ,hırdavat ,olta,olta iğnesi ıvır zıvır küçük fiyatlı tek seferde 25e yakın sipariş geçtim,adamlar parça parça gönderdi.örneğin siparişimde cips te vardı adamlar en son sadece tek cipsi kargo ile gönderdi.hızlıalda büyük yenilenme var.
  • bu klavyeyi aldım 75 liraya maloldu. piyasa fiyatı 100 lira
    http://www.hizlial.com/...vye-920-003120/10226790

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prof.intörn -- 11 Mayıs 2014; 1:52:36 >
  • bu kod ile indirim sağlayıp parafcard ile alışveriş yaptım sorun çıkar mı acaba? cardfinans ile mi ödemek gerekli acaba
  • Bankayı aramaya ne hacet, konu başlığındaki kodu kullanmanıza bir mani yok, sonuçta aynısı
  • bkm niye hata verip vermekte.
  • alacak birşey bulamadım bu gece mi son yarın mı?
  • Son kullanma tarihi 12 Mayıs olduğu için kullanmamıştım herhalde bitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Son kullanma tarihi 12 Mayıs olduğu için kullanmamıştım herhalde bitmiş.

ben kaydettım bugun kaydettı sonra baktım puan muan yok bır daha kaydet dedım 1 kez yararlanılır dıyor
  • bugun devam ediyor mu kampanya?

• tam sipariş geçecektim ki kodlar silinmiş. böyle işin.
  • bi daha aktif olacağını sanmam, siparişini veren kazandı
  • bende bugün sipariş vereyim dedim kodlar uçmuş
    o kadar da araştırdım
    jenga 20 liraya gelecekti diğerleri piyasa ile hemen hemen aynıydı
  • İşin tuhaf yanı hesaba puan olarak tanımlanan kodları silmişler. Yüklediğimde sözde 6 Haziran yazıyordu, son tarih.
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

İşin tuhaf yanı hesaba puan olarak tanımlanan kodları silmişler. Yüklediğimde sözde 6 Haziran yazıyordu, son tarih.

İşte o tarihe kanıp bekledim, yoksa o gün harcardım o kuponu
  • Kod artık geçersizdiyor. daha önce kullanılmış..
  • Kodları tekrar aktif ettiler güzel oldu, önümüzde şimdi 25 gün var. İyi değerlendirmek lazım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.