Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vatansever Müslüman Türk

her basvuru reddinde kredi notun duser daha hic alamazsin 10 gun sonra denemelisin genc kardesim

Dün müşteri temsilcisi ile konuştuğumda bu bilgiyi doğruları.
    Enpara bu yüzden kredi kartı limit arttırım talebini ayda 2 kere alıyormuş.
    Sonrasında kredi limiti düşmesin diye talebi değerlendirmeye bile almıyor bizzat şu anda yaşıyorum.
    300 liralık kredi kartı verdiler limiti bir türlü yükseltmiyorlar maaşlı çalışan olduğum halde
  • omaTR kullanıcısına yanıt
    kampanyasi bile yok bu kartin ben daha basvurmadim bile

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavernac1 kullanıcısına yanıt
    cepteteb de bonus özellikli ücretsizdi ama bitti şu an daha çok kampanya oluyor enparaya göre enpara daha yeni iyi kampanyalarını bekliyoruz.
  • Yıllık 100 tl iade almak için en az 6 ekstrede 10 tane 10 tllik işlem diyor. Her ekstrede 10 tane 10 tllik işlem olmak zorunda mı yoksa mesela 1 ekstrede bir tane olsa diğer eksterede daha fazla olsa sayılır mı?
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Anlatamadım galiba, her eksterede 10 tane 10 tllik işlem olmak zorunda mı? Birinde 9, diğerinde 11 olsa kabul edilir mi? Bunu demek istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: daniel_wellington

Anlatamadım galiba, her eksterede 10 tane 10 tllik işlem olmak zorunda mı? Birinde 9, diğerinde 11 olsa kabul edilir mi? Bunu demek istiyorum.

Hayır tabii ki o zaman toplamda şu kadarlık harcamaya diye belirtilirdi.
    Kredi kartınızı teslim aldıktan sonraki her 1 yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzeri en az 10 adet işlemin yer alması gerekir.
    Toplam 6 ekstrenin hepsinde en az 10tl lik harcamadan en az 10 kere harcamalısınız :)
  • müşteri olmadan kredi kartı başvurusu yapacağım, başvuru açıldığında haberdar edin dedim websitesinde. sizce gerek var mı normal abone olmaya da? zira tek maksadım aidatsız kredi kartı almak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

müşteri olmadan kredi kartı başvurusu yapacağım, başvuru açıldığında haberdar edin dedim websitesinde. sizce gerek var mı normal abone olmaya da? zira tek maksadım aidatsız kredi kartı almak.

Enpara banka kartının dezavantaj yatacak bir durumu olmuyor.Eskisi gibi çok olmasada güzel kampanyaları olabiliyor. Alın dursun. Belki mesai saatleri içinde kullandığınız bankanın atm si olmayacak yakınlarınızda, eft ile enpara kartınıza para gönderip istediğiniz bir atmden (1 Ocak – 28 Şubat 2018 ayda 2 defa, bu süreyide uzatacaklarını düşünüyorum) çekebilirsiniz.
  • limitleri kendileri belirliyor herhalde başvurdum aynı zamanda 4 yıllık enpara kullancısıyım dezavantajı var mı arkadaşlar yoksa enpara hesabı gibi gayet yararlı mı
  • arkadaşlar şifreli alışveriş yaptım ama provizyonda gözükmüyor
    temassız ödemede bazen görülmüyordu ama şifreli yaptığım alışverişte görülmediği hiç olmadı
  • CorleoneXT kullanıcısına yanıt
    En fazla 6'ya böldü bende.
  • Bugün benimde onaylanmış. Limit: 750 ₺

Bakalım ne zaman gelecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon alıp 10taksit yaparız diye babama başvurduk kalktı mı 10taksit

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böyle bir şey denk geldi fake gibi duruyor sizce?

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]
  • İşsiz olarak başvuru yapılsa kar verirler mi acaba
    Az önce başvuru yaptım bakamlım verecekler mi? Verirlerse limit ne olacak.
  • agirseviyorum kullanıcısına yanıt
    Fake hocam. Aynısını, geçtiğimiz günlerde farklı bankalar için de yapmışlardı.
  • Vermediler demek ki bankada ki paraya bakmıyorlar. Şunlara gelirimi yazayım o zaman verirler herhalde :)
  • blackshow kullanıcısına yanıt
    Ben issiz basvuru yaptim verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: hakkan058

Ben issiz basvuru yaptim verdiler

iş yeri ve geliri salladın mı :)
  • blackshow kullanıcısına yanıt
    Aynen oyle salladim valla. Eski isyerim kayitliydi sistemde.bende ok dedim gectim :)

• 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.