Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (622. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: asihoroz20 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.434
Cevap
514
Favori
1.837.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

linkler için teşekkürler. ben bu sayfalara bakmıştım. Fatura ödeme aracı hakkında bir ibare yok. büyük ihtimalle sadece vadesiz hesaptan yapılan otomatik ödemeleri kapsıyordur.

bu konu hakkında mesaj açıldı mı? biz burada farklı bir konu altında,farklı bir bilgi paylaşıyoruz. diğer üyeler bu durumdan rahatsız olabilir. Eğer Kuveyt Tük adı altında bir başlık varsa, o konuyu takibe alalım.

• mr.isson76 kullanıcısına yanıt

https://forum.donanimhaber.com/kuveyt-turk-tum-kampanyalar-ve-firsatlar-guncel-konu--153268304

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SYLAS S kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• Hadi ya. Korkunç bir şey bu. Ne olacak şimdi. Önce ödeyin, sonra hakkınız arayın derlerse durum daha berbat bir hal alır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapıyı açık bırakırsan hırsız girme ihtimali yüksek. Bu işlemler ve sonuçlar, kart sahibi müşterilerin kendi tercihi. Tercihini bu yönde kullanmış birinin oraya buraya şikayet yazıp bankanın müşteri temsilcilerinin vaktini çalması anlamıyorum.

• Orası öyle tabii. Bu borç mutlaka ödenecek sonra hak aranacak. Çok sıkıntılı bir süreç.
    Çok şükür Kredi kartı gibi bir oluşumu hayatımdan çıkardım. Sadece Enpara debit kart kullanıyorum.

• Kastettiğim şey, fiziki kredi kartını internet alışverişine açık tutmak. Kartı, internete kapatırsan orada burada dert yanmazsın.

• Arkadaşlar allah aşkına yapmayın etmeyin. Hangi banka hangi kart olursa olsun internet alışverişine kapalı tutun kartlarınızı. Artık her uygulamada açma kapama var. Kullanırken açın geri kapatın.

• Kaç defa yazıldı.

Fiziki kartı internet işlemlerine kapatın.

Sanal kartı sadece kullanacağınızda açın.

Enpara'da bu sıkıntı yıllardır var. Güvenlik açığını çözmediler gitti.

• shutterbug kullanıcısına yanıt

+ ayrıca cozum enpara mail adresine asıl kartınızın mail order, yurtdışı işlemlere kapatılmasına dair mail atmalısınız.

• kerlensu K kullanıcısına yanıt

Çevrimiçi işlemlere kapalı olduğu için benim kartımdan Kırgızistan üzerinden para çekilemedi.

• kerlensu K kullanıcısına yanıt
    Bazı bankalarda ayrı ayrı bazılarında bir olarak açılıyor yapı kredi hepsini birden açıyor.garanti ve iş bankasında ayrı ayrı açabiliyorsunuz.Açılmayan bankalarda da mutlaka arayarak kapatma işlemi yapın.Telefon posta/yoluyla alışveriş isi çok sıkıntı kart numaranızı ele geçirse market posundan bile işlem yapılabiliyor.Bunun için herhangi bir teyitte yok normalde bu işlemin rıza onayı alınarak yapılması lazım form doldurmanız ve beyan etmeniz gerekiyor ama bunu takan banka pek yok herhangi bir durumda sizi prosedüre boğup yoruyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Asıl fiziki kartınızı asla internet alışverişine açmayın kapalı olsa bile numarasını internette hiçbir siteye yazmayın (özellikle kart kaydedip ödeme yapan siteler Google pay masterpass cüzdan uygulamaları gibi)

Asıl kartinizin numarasını girdiniz içiniz rahat değilse hemen yenisini isteyin

Enpara ayardan kart harcama alt limitini 1 TL yapın bu sayede tutarin üstündeki şifreli şifresiz her çekim yapıldığında bildirim geliyor. Hızlı davranıp şikayet edebilirsiniz.

İnternet ortamında her zaman sanal kart kullanin tek seferlik limit tanımlayın sonra sıfırlanır.

• Yusuf1653 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle katılıyorum, yıllardır internetten alışveriş yapıyorum 1 kere sorun yaşamadım, yaşamayacağım anlamına gelmiyor, birazcık dikkatli olunca, fake adreslere kart bilginizi girmedikten sonra herhangi bir sorun olmaz. POS cihazı üzerinden kart bilgilerinin kopyalanması vs daha olası bence.

Bu konularda pimpirikli olacak kişi bence kredi kartı da kullanmamalı, debit kart kullanmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BraveHeart -- 7 Ağustos 2022; 11:4:5 >
  • Adamlar böyle diyor demekki var bir sıkıntı

• Hala sanal kart kullanmayan varsa yuh zaten

• Arkadaşlar 3 gündür Enpara Kredi kartının temassiz ödeme özelliğini kullanamıyorum. Markette red verip işlemi onaylamıyor. Genel bir sorunmu var ?

• Bi ara eski kız arkadaşım enparada çalışıyordu. Aldı benim teli uygulamadan her şeyi kapattı. Sistemde açık var dedi. Kullanılmaz hale geldi ben yine açtım sonra çünkü ticari bir takım işlerim vardı. Ben de okudum twiti haliyle şaşırmadım. Pek bi artısı da kalmadı kapatabilirim ben de. Bu dediğim olay da 3 sene önce falan. Şimdi evlendi kendisine mutluluklar diliyorum.

• Sonradan taksitlendirme 6 aydan 4 aya mı düşürüldü?

• 
Sayfa: önceki 620621622623624
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.