Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (554. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: atesoku
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.400
Cevap
514
Favori
1.834.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

samsungunkini bende almayı düşünüyorum taksit yaptıramadınız galiba ? a101in posu yemek,gıda olarak geçiyor diye biliyorum.

• Diğer kartların limitini düşürmeme rağmen neden enpara limitimi mi yükseltme talebimi red eder?
  • enpara kredi kartım 1-2 senedir boşta duruyordu, diğer banka kartımı kapatınca enparayı kullanmaya başladım ve ilk iş limiti 800tl den aylık gelirimin %80'ine artırmak oldu. 1 haftanın ardından limitin yetmeyeceğini farkettim ve bu sefer %20 civarı artırmak istediğimde 1-2 aydır denememe rağmen limit artırmıyorlar. hayatımda kredi de kullanmadım, herhangi borcumu 1 hafta bile bekletmemişimdir. aylık gelirime eş kredi kartı limiti istedim sadece, bunu vermeyecek mi banka?

• Vyl kullanıcısına yanıt
    Yıllar önce ben de limitimi 500 den maaşımın yarısına cikartmak istedim. Reddettiler. Kartı kapattım makasla kesip çöpe yolladım.
    Cepteteb i aradım hemen arttirdikar. maaşımın 2 katı limit var şu an tebde..
    Enpara nazlı biraz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben ne zaman istediysem, limitimi anında arttırdılar.
    Kart harcamalarım yüksek ve başka kart kullanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalender6276 kullanıcısına yanıt

Paranızı trendyol cüzdana yükleyin. Provizyondan düşmesini bekleyin. 3000 liraya kadar Enpara fark koymadan 6 taksit yapıyor. Ne isterseniz alabilirsiniz. Sorun yok. Yalnız hesap kesim tarihinize dikkat edin. Bazen provizyondan 2-3 gün düşmüyor. O arada hesap kesimi gelirse taksit yapamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1yildirim -- 3 Nisan 2021; 19:0:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1yildirim

Paranızı trendyol cüzdana yükleyin. Provizyondan düşmesini bekleyin. 3000 liraya kadar Enpara fark koymadan 6 taksit yapıyor. Ne isterseniz alabilirsiniz. Sorun yok. Yalnız hesap kesim tarihinize dikkat edin. Bazen provizyondan 2-3 gün düşmüyor. O arada hesap kesimi gelirse taksit yapamazsınız.

Cüzdanla,elektronik eşya alınmıyordu, değişti mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1yildirim

Limitim 1300 lira, yine de 3000 liraya kadar vade koymamasından yararlanabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: talsuv61

Ben ne zaman istediysem, limitimi anında arttırdılar.
    Kart harcamalarım yüksek ve başka kart kullanmıyorum.
    Beni de kırmadıkları gibi müşteri dostu yaklaşımlarını hiç bozmadılar, hatta 3000 liralık taksitlendirme limitini harcama baskılayıcı bir önlem olarak görüyorum, herkes Garanti Bankası gibi insanlığa düşman değil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vyl kullanıcısına yanıt
    Veriyor ama bir süre kullanımdan sonra. Kendi öneriyor hatta şu kadar limite arttırım yapabilirsiniz diye. Ben öğrenciyken limitimi 800den 4000e çıkardılar bu şekilde. Henüz çalışmıyorum ve limitim 15000e çıktı.
  • limiti aşımına izin vermez banka.

• agtr A kullanıcısına yanıt

Ben gıda ve altın da dahil olmak üzere trendyol cüzdanda ki parayı kullandım şimdiye kadar. Sorun olmadı. Elektronik ürün alımında hiç kullanmadım. Ama yine de bir sorun olmayacağını düşünüyorum.

• ahmet1yildirim A kullanıcısına yanıt

Geçerli değil

• Arkadaşlar sanal kart web den girince neden görünmüyor? Sadece uygulamaya has mı? Yoksa ben mi göremiyorum? Uygulamadan giremiyorum. Telefona gelen mesajı giriyorum. Sonra en baştaki ekrana atıyor. İlk telefon rootlu diye yaptı. Sonra kaç kere format attım vs değişmedi. Sonuç olarak uygulamadan giremiyorum. Webden de sanal kartı bulamadım.

• 10 bin limit verdiler de bunu 100 bin'e nasıl çıkartabilirim

• agtr A kullanıcısına yanıt

Şimdi baktım trendyol cüzdan açıklamalarına. Haklısınız, dijital ürünlerde kullanılamaz yazıyor. Ben dijital bir ürün almadığım için fark etmemişim. Teşekkür ederim. Arkadaşları yanıltmayalım.

SON DÜZELTME : 10 Şubatta Enparadan aktardığım para ile içinde kulaklık da olan bir siparişi trendyol cüzdan ile ödeyerek satın almışım. Aldığım Kulaklık Trendyolda, Elektronik - TV GÖRÜNTÜ SES SİSTEMİ - KULAKLIK şeklinde görünüyor. Ancak son durumdan emin değilim. Şu anda trendyol cüzdan açıklamalarında dijital ürünlerde kullanılamaz yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1yildirim -- 5 Nisan 2021; 21:54:1 >
  • drjacob kullanıcısına yanıt

maaşınız 25 30bin tl arası ise zamanla kullandıkca cıkar.

• Amazondan tel aldım dün,heyecanla provizyondan taksite düşmesini bekliyorum yoksa iade edicem açmadan.
    Bakalım nolcak
  • radko kullanıcısına yanıt
    1 gün sonra taksitlendirebiliyorsunuz, bugün içerisinde yapabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tonny Stark -- 6 Nisan 2021; 0:51:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İnş yoksa kargoyu teslim almadan iade etmeliyim.
  • 
Sayfa: önceki 552553554555556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.