Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.406
Cevap
513
Favori
1.835.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lawyer25

Bisey sorabilir miyim acaba? Bir çoğumuzun maaşlı çalışan olduğunu hesaba katarak söylüyorum bunları. Masraflı bankacılık mi kaldı artık? Maaş aldığınız bankalar sizden kredi kartı aidatı ya da eft havale ücreti alıyor mu ki tutturdunuz bi masrafsız bankacılık diye?
    En basit olarak faturalara faiz işletiyorlar. Eft havale ücretsiz olmasıyla bir ilgisi yok bunun. Birçok konuda bankacılık ücretsiz. Siz sadece eft havale kullanıyorsunuz ama benim kullandığım birçok ücretsiz hizmeti var adamların. Benim faturalarıma faiz işleten bankayı ben neden kullanayım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 300 tl limit verdi Finansbank..daha sonra kendi otomatik arttırıyor mu? Hiç kullanmasam kartı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanyaları artık cezbetmiyor eskiden iyiydi, bu yüzden almicam sanırım

• DarthWorm kullanıcısına yanıt

Talimat verdiyseniz evet. Vermediyseniz müşteri hizmetlerinden verebilirsiniz. Bazen otomatik yapıyorlar.

• Piu gibi ön ödemeli kartlara yaptığımız tl yüklemeleri taksit oluyor mu arkadaşlar bilen var mı acaba? Müşteri hizmetlerini aradım bi araştırın isterseniz dedi 😂😂😂 şaka değil gerçekten böyle söyledi 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Piu gibi ön ödemeli kartlara yaptığımız tl yüklemeleri taksit oluyor mu arkadaşlar bilen var mı acaba? Müşteri hizmetlerini aradım bi araştırın isterseniz dedi 😂😂😂 şaka değil gerçekten böyle söyledi 😀
    Bu konuda kesin bir cevap veremez. Denemen lazım.

• DarthWorm kullanıcısına yanıt

6 ay sonra deneyebilirsin artırmayı.

• mexalon M kullanıcısına yanıt

Ön ödemeli kartlara kredi kartımız ile ödeme yapamıyoruz ki. Vadesiz hesaptan para gönderebiliyoruz nasıl taksit olacak?

• Merhaba,

Enpara card ile web üzerinden cep telefonu yada altın gibi taksit yapılmayan ürün alsam, 6 taksite böler mi. ?

Teşekkürler

• UzunEsmer U kullanıcısına yanıt

Nasıl gönderemiyoruz ben bonus ile gönderiyorum

• Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt

Sanmıyorum ama hocam bilen söylesin bakalım.

• mexalon M kullanıcısına yanıt
    Yapanlar vardı. Hâla yapılıyor diye biliyorum ama kesin bir şey söyleyemem. Bilen yazar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bane93 -- 28 Ocak 2021; 17:49:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mexalon

Piu gibi ön ödemeli kartlara yaptığımız tl yüklemeleri taksit oluyor mu arkadaşlar bilen var mı acaba? Müşteri hizmetlerini aradım bi araştırın isterseniz dedi 😂😂😂 şaka değil gerçekten böyle söyledi 😀
    Vodafone paye yükleme yapmıştım taksit çıkıyor ama yapmanızı önermem Vodafone payden ban yeme şansınız oluyor zor durumda kaldıysanız deneyin

• baba1993 kullanıcısına yanıt

Eyvallah teşekkür ederim

• Moon Star Turkey kullanıcısına yanıt

Hepsiburada'da bölüyor.

• lawyer25 kullanıcısına yanıt

Kurumun banka ile anlaşmasına bağlı. Ben hiç bir ürüne ( platinum kredi kartı, eft, havale, fatura ödeme vs.) ücret ödememekle birlikte 3 yılda 1 promosyon alıyorum.

• HazzaR kullanıcısına yanıt
    Amacım bunu belirtmekti zaten. Artık çoğu banka, maaş müşterisine bu kolaylıkları sağlıyor. Enpara 4-5 yıl önce yaptıklarıyla belki değerliydi ancak şu an hiçbir kıymet-i harbiyesi yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 30 Ocak 2021; 12:8:9 >
  • ben de yetersiz buluyorum şu anki kampanyalarını. ama bu kadar kişinin yorumuna rağmen sallamamaları ilginç.

• İyzico veya shopier ile kendine para çeken var mı taksitlendirip?

• Amazon taksit oldu.

• 
Sayfa: önceki 542543544545546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.