Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (542. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fatih KARAHAN , Fatih KARAHAN Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
15.204
Cevap
508
Favori
1.809.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trendyol cüzdan ve hepsiburada taksitlendiriyor bende hala öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt

Geçen ay cüzdana enpara kredi kartından yükleme yaptım, taksit oldu. Cüzdan ile altın almıştım yarım altın.

• kuvars10 K kullanıcısına yanıt

Teşekkürler. Hepsiburada'ya bakayım o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 16 Ocak 2021; 16:58:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Geçen ay cüzdana enpara kredi kartından yükleme yaptım, taksit oldu. Cüzdan ile altın almıştım yarım altın.

Hocam Trendyol cüzdana para atmak tek çekim olmuyor mu? Cüzdana parayı tek çekimde atmıyor musunuz sonuçta? Sonradan taksit olsa dahi cüzdana attığınız para tek çekim olduğu için anlamsız olmuyor mu tam anlamadım:)

• sorrento kullanıcısına yanıt

Ben işlem yaptığımda word kampanyası da vardı mecbur cuzdanda toplamıştım ama sizin dediğiniz mantıksız değil mi mesela ben bin lira enpara ile yatırdım cüzdana, ertesi gün enparada taksit yaptım amacıma ulaştım, altını cüzdan ile peşin alıyorum ama taksitli ödemiş oluyorum

• vindobona V kullanıcısına yanıt

Tamam hocam şimdi anladım:) Teşekkürler. Fakat cüzdana en fazla 750 lira yükleme yapabilirsiniz diye uyarı veriyor. Limiti yükseltme şansımız yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sorrento -- 16 Ocak 2021; 21:35:14 >
  • ultraslanonur kullanıcısına yanıt

evet android cihazla yaptım. temassız ödeme işlemi için ekranın açık olması gerekiyor diğer türlü çalışmıyor. yani elinize alıp power tuşuna basmanız lazım.

• ekran acik olmasına gerek yok ben ekrani açmadan okutuyorum o kendi aciyor ekrani
  • quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Pm attım hala lazımsa ihtiyacınız olan yöntemi yazdım

Forumda şu an bir sorun var ya da mesajınız gelmedi tekrar atarmısınız lütfen

• Burda bir enpara gizli çalışanı vardı. Sesimizi duyabilir mi? 3000 TL 3 hak taksiti arttırır mısınız? ALOOOO

• Bari 5000 bine falan çıkarsınlar taksit hakkını
  • radko kullanıcısına yanıt

Düşerse şaşırmam veya ekstre şartı gelirse :) 3bintl harcama yapın diğer ay faizsiz taksit avantajından yararlanın :)

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    O kadar iğrençleşirler diyosun 🤦‍♂️
  • 3000 gercekten cok az en az 5 bin olmali o da en az

• quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

hmm enteresan, değişmiş o zaman. ben ekim ayında amazon bakiyesi alıp enparada taksitlendirebilmiştim. yararımıza olan her şey elimizden kayıyor mubarek.

Şimdi durum şöyle oldu arkadaşlar. Bir öncekin de cüzdana yükleme yaptım sonra alışveriş yaptım ve bölmedi. Bu harcama taksitlendirilemez dedi.

Dün ödeme ekranında cüzdana yükle ve öde diyerek denedim ve taksite izin verdi. Bilginize..

• aynen oyle olmali
  • Arkadaşlar son iki üç sayfaya baktım göremedim uygulamadan Ödediğimiz MTV yi sonradan 6 taksite bölebiliyor muyuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • superhead kullanıcısına yanıt
    Uygulamayi bilmiyorumda ivd gib sitesinde oluyor
  • Şu an udemy 2 günlük indirim yapmış. Yeni hesap açmadan almak isteyenler için enparada tüm koşullar sağlanmışsa tabi hemen hemen bedavaya kurs alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redwhiteee -- 19 Ocak 2021; 11:28:27 >
  • Ust yorumdaki arkadasa katiliyorum. Enprada calisan arkadas burda herkese yardimci olmaya calisiyor ve onceden bilgi veriyor. Saygisizlik yapmaya gerek yok, karsinizdaki bir insan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mt28 -- 21 Ocak 2021; 10:18:4 >
  • 
Sayfa: önceki 540541542543544
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.