Şimdi Ara

Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: the_ceronimo1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü4 Mobil
5 sn
10.882
Cevap
392
Favori
1.271.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 2150
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 392
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cono01 (349 mesaj) radko (203 mesaj) Parasetamol1903 (192 mesaj) berkay956 (183 mesaj) Cinscat (183 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4268 mesaj) Mobil (4309 mesaj) Tablet (269 mesaj) Mini (1014 mesaj) Uygulama (1641 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]
Giriş
    5115 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Liniti söylemiyorum. Belli harcama sonrası şifre istediğini söylüyorum. Örneğin:

Yapi kredi kartta 250tl temassiz harcama yaptiktan sonra tekrar tekrar yapabiliyorsun.

Kartın kaybolsa habire harcarlar tek tek.

Doğru hatırlıyorsam günlük temassız harcama limiti bulunuyor. Aynı gün içinde 250 TL den fazla temassız ödeme yapamıyorsun gibi. *diğer bankamda böyle

Yani 1 gün içinde 1 kere 250 TL lik temassız işlem yapabiliyorsunuz.

Ayrıca eğer ayarlasanız 1 TL lik işlemde bile telefonunuza bildirim geliyor. Yani kaybolsa bile günde 1 kere telefonunuza bakmanız, kartın kaybolduğunu yada çalındığını anlamanıza yeter diye düşünüyorum. Eğer harcama yapılmışsa.

Yanlışsam düzeltiniz.

|
    |

• Yarbay
    2854 Mesaj

Yurtdışı olduğu için taksit olmuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    SAYKOOO14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1132 Mesaj
    Netflix %50 iade kampanyası bitmiş. Tekrar gelir mi? Çok kötü oldu bu

• Yüzbaşı
    991 Mesaj
    Hepsiburada telefon alimlarinda 3 taksit yapabilen var mi arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    5115 Mesaj

Enpara KK yı taksitli alışverişlerde kullanmayı planlıyorum. Herhangi bir limitleme yapıyor mu sonradan taksitlendirmek istediğimiz zaman. Yani atıyorum 10.000 TL lik bir alışverişi taksit yapacak mı? Bunun limiti nedir? Taksit seçenekleri satın alımlarda çıkmıyor çünkü. Eğer böyle bir limit veriyorsa ki veriyordur diye tahmin ediyorum. Sahibi olduğum yüksek limitli Enpara KK yı iptal edebilirim.

Bilgisi tecrübesi olan var mı?

• Er
    1 Mesaj

3 adet 1000 er TL’lik işlem taksitlendirme hakkınız var, toplam limit 3000 TL’dir. 3000 TL’lik tek bir işlemi taksitlendirdiğinizde ise 3 işlem hakkınızı da kullanmış olursunuz.

|
    |
    Erdo4 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Black Iron

3 adet 1000 er TL’lik işlem taksitlendirme hakkınız var, toplam limit 3000 TL’dir. 3000 TL’lik tek bir işlemi taksitlendirdiğinizde ise 3 işlem hakkınızı da kullanmış olursunuz.
    Arkadaş vade farksız (faizsiz) taksitlendirmeden bahsetmiyor (onu demek istiyorsa çok yanlış şeyler yazmış olur), vade farklı da olsa taksit yapmada sıkıntı çıkıyor mu diyor. Cevap olarak sektör kısıtı yoksa yapılıyor, bazı sektörlerde 12ye kadar çıkıyormuş (eğitim diye hatırlıyorum ,sınırlara bakmak lazım).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5115 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

Arkadaş vade farksız (faizsiz) taksitlendirmeden bahsetmiyor (onu demek istiyorsa çok yanlış şeyler yazmış olur), vade farklı da olsa taksit yapmada sıkıntı çıkıyor mu diyor. Cevap olarak sektör kısıtı yoksa yapılıyor, bazı sektörlerde 12ye kadar çıkıyormuş (eğitim diye hatırlıyorum ,sınırlara bakmak lazım).

Alıntıları Göster

Bunu sormuştum teşekkürler.

@Black Iron

|
    |
    Bahsedilenler: Black Iron
  • Yüzbaşı
    906 Mesaj

Arkadaşlar enpara ile trendyol'da faizsiz taksitlendirme yapabiliyor muyuz?

• Onbaşı
    34 Mesaj

altın alımında taksit oluyor mu?

|
    |
  • Teğmen
    110 Mesaj

3d secure gelmedigi icin gunlerdir mama soyleyemedim 5 kasimda eksi sozlukte yazmislar 10 gundur duzeltmemisler rezilligin daniskasi

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/62/5c/66/625c6651968e7b1291465e633e4a3606.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yarbay
    4464 Mesaj

Bugün aradım sordum, henüz öyle bir planlarının olmadığını ancak güncel kampanyaları enpara mobil uygulamasından gelecek günlerde takip etmemi söylediler.

Tam da netflix üyeliği alacakken çok kötü oldu. :/

|
    |
    International kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2854 Mesaj
    2-3 ay önce Enpara bana 12 taksitle 2.000 Tl dahi kredi vermiyorken Denizbank 55.000 lira limitiniz hazır diyordu

Bugün bir anda Enpara'dan mesaj geldi telefona. 27.000 lira krediniz hazır kullanabilirsiniz diye garip
  • Yüzbaşı
    939 Mesaj

Kredi kartı ile taksitli olarak aldığımız birşeyin taksitini 1000 tl olursa taksitlendirebiliyor muyuz..Mesela 3 binlik birşeyi 6 taksitle alıp o taksitide ekstre döneminde taksitlendirebiliyor muyuz..

• Yüzbaşı
    832 Mesaj

Hayır taksitin taksiti olmaz
    |
    |
    Mr. Wayne kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1966 Mesaj

şu dönemde faizler aşırı arttı haliyle muslukları açtılar.

benzer teklifler farklı bankalarda gelebilir. çok muhtemel.

|
    |
    mert_özcan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Gabriel-

Evet benim de kart kapatıldı:) Hala taksitleri ödüyorum.

Sizin neden kapatıldı hocam?

|
    |
  • Yarbay
    2854 Mesaj

Çok şükür kullanmayı düşünmüyorum,hele böyle ilerinin karanlık olduğu bir dönemde.
    Ama işte insanın içi gıcıklanıyor böyle mesajlar geldikçe 🙂
    |
    |
    FlyingHigh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mert_özcan

2-3 ay önce Enpara bana 12 taksitle 2.000 Tl dahi kredi vermiyorken Denizbank 55.000 lira limitiniz hazır diyordu

Bugün bir anda Enpara'dan mesaj geldi telefona. 27.000 lira krediniz hazır kullanabilirsiniz diye garip
    Bana da aylardır teklif ettiği krednin dun yüzde otuz düşüğünü teklif etti. Kartı son iki aydır pek kullanmıyorum. Herhalde artık bana çok güvenmiyor, riskli görüyor beni. :)
  • Yarbay
    2854 Mesaj

İşin garibi kartım 7000 civarıydı geçen ay önce 4500 e bu ayda 3000 e düşürdüm limiti, ondan sonra kredi verelim dediler 😎
    |
    |
    Meandroslu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,641
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.