Şimdi Ara

Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (3 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
10.849
Cevap
391
Favori
1.266.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2141
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 391
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • cono01 (349 mesaj) radko (203 mesaj) Parasetamol1903 (191 mesaj) berkay956 (183 mesaj) Cinscat (183 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4251 mesaj) Mobil (4297 mesaj) Tablet (269 mesaj) Mini (1008 mesaj) Uygulama (1641 mesaj)
  • @
29 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Bankalar, Kredi Kartları, Krediler >> Kredi Kartları >> Finansbank Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]
Giriş
    268 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam Enpara Qnb'nin iştiraki olduğu için ortak limit oluyor ister Enpara'dan ister Qnb'den harcayın limit ortak azalır Qnb'yi kapatmanız Enpara kullanımınıza etki etmez eskisi gibi kullanırsınız.

tşkler hocam...ama finansbank kadar saçma banka görmedim..kredi kartından avans çekeceksin diyelim normal kredi çekiyormuş gibi işlem yapıyor hayat sigortası alıyor vs..nakit avans çekmek için hesabın olması lazım hesap işletim ücreti alıyor kredi kart aidatları diğer bankalara göre yüksek görünürde hiçbir artısı gözükmüyor neden kullanılıyor bu banka anlamadım gitti :d

|
    |

hizmete girdiği günden beri Enpara, çıktığı günden beri de Enpara Kredi kartı kullanıyordum. Malesef Enpara kredi kartındaki temassız alış veriş özelliği kapatılamadığı ve limitinin değiştirilemediğini söyledi Çağrı Merkezi. (250 TL) bende iptal etmek zorunda kaldım. şu an bu özelliği kapatamıyoruz maalesef cevabını aldım.

hocam temassız limit konusunda sizi bu kadar rahatsız eden neydi? yani neden takıldınız? merak ettim.

|
    |
    Miorled kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

hocam temassız limit konusunda sizi bu kadar rahatsız eden neydi? yani neden takıldınız? merak ettim.

benim isteğim haricinde işlem yapılmasını istemiyorum :)

kartı yanlışlıkla düşürsem fark edene kadar 250 tl limit le kaç kere 250 tl lik harcama yaparlar sonra uğraş dur :)

İş Bankası temassiz limiti ayrılmış. Temassiz 250tl harcanirsa sonraki işlem şifreli olmak zorunda. Enpara da bunu getirebilir aslinda. Çoğu bankada yok bu kural ama belki gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Enpara banka kartı temassız özelliğini kullanmaya başladım, yanımıyorsam 4-5 temassız işlemden sonra onaylanmadı, bir kere şifreli işlem istedi, şifreli işlemden sonra tekrar temassız aktif oldu, aynı özellik kredi kartınada eklenebilirdi aslında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

aslında haklısınız, limit veya işlem kısıtlanması kesinlikle olmalı.

ama bence çok da abartmamak lazım sanki neden derseniz özellikle şu korona döneminde temassız özellik baya gerekli ve pratik bence.

|
    |

Kredi kartında bu özellik var zaten, sürekli kullanıyorum arada bir işlemi şifreli yapmamı istiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Amroth. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    831 Mesaj

Hocam bir yanlışınızı düzelteyim, iştirak değil QNB Finansbank’ın kendisi aslında. Yasal olarak bir şube geçiyor.

|
    |
    KARACABEYY kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    2577 Mesaj

Hocam düzeltme için teşekkür ederim bazen anlatmak istediğim anlasiliyor fakat hatalı telefuzda bulunabiliyorum sonuçta profesyonel bir bilgi darcigi beklemek yanlış olur elimden geldigince klavyemiz dondugunce bir kişiye yardımcı olabildiysem ne mutlu prensibiyle ilerlemeye çalışıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 30 Ekim 2020; 22:30:11 >
    |
    |
    berkay956 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    167 Mesaj

Var evet. Tutara göre bir limit mi ya da işlem sayısına göre mi ama var..

|
    |
    Amroth. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1371 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FlyingHigh

aslında haklısınız, limit veya işlem kısıtlanması kesinlikle olmalı.

ama bence çok da abartmamak lazım sanki neden derseniz özellikle şu korona döneminde temassız özellik baya gerekli ve pratik bence.

yok ben sevmedim bu olayı iptal ettim :) Biraz da aslında beni bir şeye zorlamalarını sevmiyorum.

Orijinalden alıntı: Miorled

yok ben sevmedim bu olayı iptal ettim :) Biraz da aslında beni bir şeye zorlamalarını sevmiyorum.

Alıntıları Göster
    Hepimiz bir şeylere zorlanıyoruz. En basitinden akıllı telefon ve banka kullanmaya. Kullanmıyorum diyemiyoruz o şans verilmemiş. Yapacak bir şey yok hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: mtyg

Hepimiz bir şeylere zorlanıyoruz. En basitinden akıllı telefon ve banka kullanmaya. Kullanmıyorum diyemiyoruz o şans verilmemiş. Yapacak bir şey yok hocam.

Alıntıları Göster

haklısınız.

|
    |

Merhabalar , Enpara Kredi kartından yaptığınız steam veya epic games oyun alışverişlerinizde taksitlendirme yapabilen oldu mu acaba

Hic denemedim ama Steam için bir tavsiye vereyim. Trendyolda şuan Steam cüzdanlar yüzde 10 indirimde. 50tl lik alırsanız Trendyol için 6taksit vermesi lazım enparanin. E ticaret sitesi sonuçta.

|
    |
    SAYKOOO14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cüzdandan aldığımda parça parça ödeme yapılıyor değil mi. Yani Bir kısmını cüzdan kalanını karttan çek gibi

|
    |
    SYLAS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Bu İş Bankası’na özgü bir şey değil ki. Bütün bankaları temassız kartlarında geçerli bir şey.
    BKM tarafından daha önce temassız şifresiz harcama için 120 TL olan limit panedmi nedeniyle 250 TL’ye çıkarıldı:

https://bkm.com.tr/temassiz-sifre-limiti-yenilendi/

|
    |
    SYLAS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9702 Mesaj

Liniti söylemiyorum. Belli harcama sonrası şifre istediğini söylüyorum. Örneğin:

Yapi kredi kartta 250tl temassiz harcama yaptiktan sonra tekrar tekrar yapabiliyorsun.

Kartın kaybolsa habire harcarlar tek tek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 1 Kasım 2020; 17:31:52 >
kripto para haberleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,495
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.