Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (505. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: akeles198657 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
15.439
Cevap
515
Favori
1.838.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
70. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ekran görüntüsü atarmısınız merak ettim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPoint kullanıcısına yanıt
    Kart ekleyince bankanız ile iletişime geçin diyor kabul etmiyor. İos 14 beta2 yazılım.

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

• ezimuse kullanıcısına yanıt
    Bu iOS 14’ten dolayı gelmiş hocam. Betaya ait bug da olabilir. Veya ayarlardan telefon bölgesini Apple Pay destekleyen bir bölgeye aldıysanız yine menüde görünüyor burası. Enpara getirmemiş maalesef :(

• iPoint kullanıcısına yanıt
    bölge türkiye hocam. Beta1 de de vardı 2de devam ediyor. Muhtemelen gelecekse bile herhalde final sürümde fln duyurulabilir belki. Umarım gelir de artık kurtuluruz bu dertten.
  • ezimuse kullanıcısına yanıt
    İnşallah gelir hocam

• Mrb bilgisi olan yazabilir mi ? Bildiğiniz gibi,sanal kredi kartını limitini istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz ve kullanılabilir limiti de 0 olarak tutabiliyoruz.Ama 2 seferdir migros sanal market alışverişlerinde dikkatimi çekiyor.Alışverişi yaparken sepet tutarı kadar belirliyorum limiti.Sorunsuz tamamlanıyor işlem.Kullanılabilir limit 0 yazmasına rağmen migros gramaj farklılıklarından veya poşet ücretlerinden kaynaklanan tutar farkını yine de yansıtabiliyor.Bu nasıl oluyor ? Sanal kredi kart limitini 0 tutmanın amacı şaşıyor gibi.Arka plandaki işleyişi bilen var mı ? Başka sitelerde de bu olabiliyorsa sanal kredi kartı kullanmanın esprisi kaçıyor ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1040

Mrb bilgisi olan yazabilir mi ? Bildiğiniz gibi,sanal kredi kartını limitini istediğimiz gibi ayarlayabiliyoruz ve kullanılabilir limiti de 0 olarak tutabiliyoruz.Ama 2 seferdir migros sanal market alışverişlerinde dikkatimi çekiyor.Alışverişi yaparken sepet tutarı kadar belirliyorum limiti.Sorunsuz tamamlanıyor işlem.Kullanılabilir limit 0 yazmasına rağmen migros gramaj farklılıklarından veya poşet ücretlerinden kaynaklanan tutar farkını yine de yansıtabiliyor.Bu nasıl oluyor ? Sanal kredi kart limitini 0 tutmanın amacı şaşıyor gibi.Arka plandaki işleyişi bilen var mı ? Başka sitelerde de bu olabiliyorsa sanal kredi kartı kullanmanın esprisi kaçıyor ?
    Sorun yok, işleyiş gayet doğal. Fiziki kartınızı Migros'ta kullandığınızda da böyle oluyor ve bu durumu baştan Migros'tan alışveriş yaparak kabul ediyorsunuz, sistem bu şekilde...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tubytube kullanıcısına yanıt
    Benim anlamadığım sanal kart limitim 0 olarak tutmama rağmen ekstra ücreti nasıl alabiliyorlar.Sanal kart limit hatası almadan arka plandaki işleyişi merak ettim.

• quote:

Benim anlamadığım sanal kart limitim 0 olarak tutmama rağmen ekstra ücreti nasıl alabiliyorlar.Sanal kart limit hatası almadan arka plandaki işleyişi merak ettim.
    Migros provizyon alıyor, işlem açık uçlu kalıyor, alışveriş nihai tutara göre dönem içine geçiyor. Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım, ilk günlerden böyle olduğunu biliyordum. Banka kartını bu işleyiş olamayacağı için kabul etmiyorlar...

Bu durumda sanal kredi kartının ayrı bir kart ve ayrı bir limiti olması durumunu hala anlamış değilim.Ben sanal kredi kartının limiti 0 ise alışveriş yapılamaması gerektiğini biliyordum.Demek ki tam da öyle bir sistem değilmiş bu sanal kredi kartı.Fiziksel kredi kartına bağlı,istenildiğinde oradaki limiti de kullanabilen birşey olmuş oluyor.Daha detaylı bilgisi olan ?
  • ahmet1040 A kullanıcısına yanıt
    Ceptetebde limit yeyerli değilse alışveriş onayı vermiyor sanal kart. Enpara her zamanki gibi beceriksizlik yapmış.

• quote:

Bu durumda sanal kredi kartının ayrı bir kart ve ayrı bir limiti olması durumunu hala anlamış değilim.Ben sanal kredi kartının limiti 0 ise alışveriş yapılamaması gerektiğini biliyordum.Demek ki tam da öyle bir sistem değilmiş bu sanal kredi kartı.Fiziksel kredi kartına bağlı,istenildiğinde oradaki limiti de kullanabilen birşey olmuş oluyor.Daha detaylı bilgisi olan ?
    0 ise zaten alışveriş yapamazsınız, diyelim ki alışverişiniz 150 lira ve sanal kartta da limit var, 3D Secure ödeme için SMS gelir, şifreyi girer ve siparişi oluşturursunuz. Provizyondan çıkarken 149 veya 151 gibi aşağı yukarı değer değişikliği olabilir...

Sanal kartı denemedim ama fiziksel kart Sanal Market'te bu şekilde ödeme yapıyor, bir değişiklik olacağını sanmıyorum...

dostum sanal kartta limit 0 diyorum ,alışverişten sonra 0 olarak gözüküyor.Yazdığımı tam okumadın herhalde.Ben görsellerle bankaya mail atayım.Açık mı var nedir sistemlerinde ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1040 -- 9 Temmuz 2020; 21:50:34 >
  • Arkadaş 1 ay olacak neredeyse Bursa merkeze bi kredi kartını teslim edemediler.
    Enpara'yı ve kargo şirketini aradım, "Kayıt oluşturduk" dediler, 1 hafta geçti hala yok.

Sistemde bugün teslim gözüküyordu ve dağıtımda yazıyor ama gelmiyor.
    Size nası geldi bu kart?
  • https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/kredi_kartlari/Sanal-Card.page burada biraz aşağıda özelliklere tıklayınca benzer durum yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fafa1236

Merhaba. Daha önce mobil cihaz için N11 taksit olduğunu görmüştüm. GittiGidiyor da oluyor mu acaba ? Teşekkürler.
    Alışveris sitelerinde oluyor. Fakat yasal olarak taksit yapılmayan ürünlerin satıldığı sitelerde olmuyor.

• false6 kullanıcısına yanıt
    Finansbank in kendi kredi kartı ile aynı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oktaymese

trendyol cuzdana para aktarıp sonrasında 6 taksit yapilabiliyomu arkadaşlar
    Trendyola para aktarmak nakit avansa girer diye düşünüyorum.

• Hepsiburada’da cardfinans kredi kartlarına 9 aya kadar vade farkız taksit gözüküyor, cardfnans dediği için enpara kredi kartında da olur mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: maicole

Hepsiburada’da cardfinans kredi kartlarına 9 aya kadar vade farkız taksit gözüküyor, cardfnans dediği için enpara kredi kartında da olur mu?
    Olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 503504505506507
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.