Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (346. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
15.434
Cevap
514
Favori
1.837.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı şeyleri 50 defa yazmak nedir beyin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 24 Temmuz 2019; 12:20:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem095 -- 28 Şubat 2021; 15:4:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GİB Sorusu değil baştan söyleyeyim.

Dostlar enpara kredi kartımı 2019 un mart ayında aldım ve bu zamana kadar kullandım. İşim olmadığından dolayı 1000 tl limit tanımlamışlardı. Hala işsizim fakat ödemelerimi hiçbir zaman aksatmadım ve son ödeme tarihinden önce ödedim. Size sorum limit arttırma talebinde bulunmak istiyorum fakat sizce arttırırlar mı ? Bir de bu talepte bulunmanın da belli bir sayı limiti var mı yıl içinde? Eğer varsa onu şimdiden boşu boşuna kullanmıyım diyorum. Teşekkürler şimdiden.
  • Burakbay7 B kullanıcısına yanıt
    axess

• Kassady kullanıcısına yanıt
    limit artırma talebi limiti diye bir şey yok.

işsiz olmanız yüzünden limit artırımı biraz sıkıntı.

• provizyon süresi her zaman 24 saat olmuyor daha uzun süre de olabilir ama 6 taksit yapar

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Issizlik belki bir kriterdir ama enpara neye gore limit artiriyor kimlere kart veriyor hala anlayamadik. 10 bin tl maasim var ama kart vermiyorlar diyeni de duyduk, issizim 5 bin limitli kart verdiler diyen de var. sansinizi deneyin bakalim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nadirgolddan alsam taksit olyor mu?
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    4 taksit olur. ;)
  • emirtarik E kullanıcısına yanıt
    Bankayı arayıp taksitlendirebilirsin.
  • Seyid Battal Gazi S kullanıcısına yanıt
    hepsiburada üzerinden aldım ben sepette başak ürünlerde vardı 6 taksit yaptım.
  • Uygulamaya girmiyor

• Bu enparanin allah belasini versin 3 kere kart basvurus yaptim kabul olmadi diye banka puanin 150 dustu
    Ulan versenizde almiyorum artik

• Enpara kart ile hepsiburada dan cep telefonu aldım. Sonradan taksit seçeneğini göremedim aldıktan sonra ama ? Cep telefonunda olmuyor muydu ?
  • karakteristik61 kullanıcısına yanıt
    Provizyondan çıkmasını bekle, 3000tl altı ise taksit yapar.

• quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Provizyondan çıkmasını bekle, 3000tl altı ise taksit yapar.
    Bekleyelim akalım.

Aslında enpara ya çok kızdım kapattıracaktım neredeyse. Kart 2 sene önce geldiğinde limiti 7500 tl idi. Bende nolur nolmaz diye limiti 2500 e düşürdüm. Fakat bugün tekrar 4000 tl yapmak için uygulamadan talep oluşturdum onaylanmadı :)) Aradım, cep telefonu alacağım 3000 tl lik limiti yükseltin dedim, sistem uygulamada red verince oradan da red veriyormuş yardımcı olamıyorlarmış. Gerçekten çok saçma. Başka banka olsa uça uça yapar hatta diğer kredi kartım için durma limit artışı için taciZ edilip duruyorum.
  • 6 bin limitli kartımı artık cüzdandan çıkarma vakti geldi. (senelik aidat tutarınız bu ay itibariyla kazandım)
    Yeni bir kampanya gelene kadar cüzdanda yerini alamayacak "enpara kredi kartı ve banka kartı"
  • https://www.motolastik.com/pirelli-diablo-rosso-corsa-2-120-70zr17-58w-ve-180-55zr17-73w-pmu31220

şu ürünü alıcam da vade farksız 6 taksit yapabilir miyim enkartla?
  • LynXMaSTeR kullanıcısına yanıt
    Site ile daha önce işlem yapmadım ama bu tür ürünlerde enpara taksit yapıyor hocam.
  • cihanair kullanıcısına yanıt
    Hemşerim qnb finansbankasından kart al. Qnb nin kartı geldikgen Sonra enparadan başvuru yap. İkisinin limiti ortak oluyor. Qnb kart vermezse yapacak bişey yok

• 
Sayfa: önceki 344345346347348
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.