Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
15.436
Cevap
515
Favori
1.838.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiç düşürme eşimin kartının limitini 15 bin düşürttük enpara limitini attıralım diye 500 tl attırdılar hiç bulaşma derim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByMertX

hiç düşürme eşimin kartının limitini 15 bin düşürttük enpara limitini attıralım diye 500 tl attırdılar hiç bulaşma derim. :)
    Yok zaten müşteri hizmetleri öyle diyince ses etmedim kaldı öyle.

Düşürdüğünüz kadar arttırırız dese sıkıntı yoktu :)
  • Son zamanlarda limit konusu cok gundemde, meraktan soruyorum... bugune kadar duydugunuz veya karsilastiginiz en yuksek limit ne oldu enparada? Benim 8 bindi denemek icin 15 bin talepte bulundum kabul ettiler. Cok yuksek bir gelirim yok bu arada.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yanlışlıkla MTV yi kredi kartı yerine banka kartı ile ödedim
    İptal edebilir miyim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar tek çekim 1300 tl işlemci akdım hala provizyonda dün alış yaptım bilgisayar firmasından. En parayı aradım çıkan kişi 3 taksit dedi 6 yapmıyorlar mı hocam? Bilginiz varmı bu konuda.

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    6 ya bölersin bölmek içün provizyondan çıkma şartı var zaten senin süreç normal akışında. Provizyondaki işleme istesen de taksit yapamazsın. Az bekle 6 ya böleceksin hemen panik yapma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OsmanlıKafası kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum sağolun bilgi için, umarım 6 ya bölebiliriz. Telefonda 3 deyince betim benzim attı resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: undermunder

Yanlışlıkla MTV yi kredi kartı yerine banka kartı ile ödedim
    İptal edebilir miyim..
    vergi ödemeleri iptal olmuyor maalesef.
  • benimde limit konusunda sıkıntım var işbank 6k limitim enparada zar zor 4k oldu , hiçbirinede borcum yok anlamadım gitti
  • mt28 M kullanıcısına yanıt
    Ben 10 aydır işsizim 4 ay önce 7000 olan limitimi 30000 olarak talep ettim hemen verdiler. Kriterleri neye göre bilmiyorum.

• Limit konusunda çok şikayetçiyim.

Öğrenciyim, 4-5 defa talep ettiğim halde 1000 tl de sabit tutuyorlar.
  • tsmsk kullanıcısına yanıt
    Bildiğimiz 30.000,00 TL değil mi? Yaklaşık olarak aylardır artmayan limitimin 21 Katı.
    Benim tahminim issizlikten onceki maasiniza gore degerlendirme yapip o miktarlara cikmislardir. Ben oylesine 15 denemistim ustunu denesem ne olur kestiremiyorum.

• pleh P kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bildiğimiz 30 bin.
    Enpara Kredi Kartı [ANA KONU]

Baska kredi kartiniz var mi ?

• mt28 M kullanıcısına yanıt
    Vardı bu ay hepsini iptal ettim.
    Axess vardı 26 bin limitli
    Maximum vardı oda 5800 limitli.

Ama bunları enpara limitim arttıktan sonra iptal ettim. Yani iptalden sonra arttırma diye birşey sözkonısu değil.

• Oluyor bazen böyle arkadaşlar mesela Enpara benim 9950 garanti 4450 di limit artırmıyorlardı hala öyle duruyorlar yasal düzenleme vs baya bahaneleri var Denizbank başvurdum 25 bin limit çıktıdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 17 Temmuz 2019; 23:54:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strat41

Bu mesaj silindi.
    Kapıdan gezenler hocam geliri yüksek göstermiş olabilirler fakat gelir diğer bankalardada yüksek girilmişti ama artırmıyorlar yasal limit diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 18 Temmuz 2019; 0:38:2 >
  • Limit konusu benim de canımı sıkıyor garanti bonus vardı 10.400-TL limitli sırf enpara limit artırmak için kapattım iki ay oldu izin vermiyor limit artışına. Sabit gelirim var düzenli ödüyorum borçlarımi anlamadım gitti

• strat41 S kullanıcısına yanıt
    Ben internetten başvurmuştum. 7800 limit verdiler şimdi 11.300 tekrar limit artırmak için 3 ayı geçmesini bekliyorum.

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.