Şimdi Ara

Enpara Kredi Kartı [ANA KONU] (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sodostre , kukuleta1 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
15.421
Cevap
513
Favori
1.837.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin gene iyi bana 750 TL teklif ettiler arttıramıyorum da komik
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    Benim kart 1000 liraydı, artırmıyordu. Yapıkredi 1500 lira verdi, puan toplama avantajı da vardı, değiştirdim bankayı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Limit işlemleri konusunda sıkı olmaları birçok açıdan çok mantıklı ama limit arttırma talebinde bulunmaktan çekiniyorum, dışarıya çıktığım zaman en basit şeyler 100 TL civarı tutuyor ve sanırım bu sıkıntı herkeste var...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar,

Sağlık (özel hastane) harcamaları hâlâ 9 taksit oluyor mu? Son zamanlarda deneyen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-218469438

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Geçen ay ameliyat oldum 9 taksit çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    1 ay önce 9'a bölebilmiştim.
  • Tüp bebek için çektirdiğim 3000 i 6 ya böldü

Geçen sene ameliyat için çektirdiğim ödemeyi 12 ye bölmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemrek -- 14 Temmuz 2019; 1:20:23 >
  • Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Geçtiğimiz yıl özel hastane ve eczane ücretini 9'a, üniversite hastanesi ücretini 6'ya böldürmüştüm. Sektör bilgilerinde nasıl bir fark var hatırlamıyorum.

Yine bir özel hastane ücreti çektireceğim. Buraya not düşerim.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    ne zaman aldınız kartı iş bankasından? temassız özelliği var mı?
  • aeffes kullanıcısına yanıt
    Öğrencilerin alabileceği yasal limit tüm bankalarda 1300₺(normal koşullarda)

• MTV ödemesini yapan varsa kaç taksite böldü?

• yazilimsever kullanıcısına yanıt
    6 taksit

• berkay956 B kullanıcısına yanıt
    nerden yaptın ödemeyi ödemeler kısmında mtv gözükmüyo

• karamechul K kullanıcısına yanıt
    4ay oldu temassiz ozelliksiz geldi bana istersen subeden temassiz isteyebiliyorsun.

• Sürücü kursu ödemesini taksitlendiren var mı arkadaşlar? Kesin bilgi lazım. 1300 TL lik ödeme yapacağım.

Sürücü kursu hangi kategoriye girer. Eğitim ise taksit yapar diye düşünüyorum.

• SYLAS S kullanıcısına yanıt
    işte bende o yüzden sordum, bu kart var bende de 2 seneden fazla oldu sanırım, gecen cuma subeden temassız istedim ki ilk bomba orada patladı. bayagi bayagi bankadaki calisanlar benim kartımı temassız dediler. dedim nasıl temassız oluyor? yani "temassız" kartı yaklastırıyorsun ya bankadaki bayagi yaşı da olan 3 memur diyeyim söyledigim şeyin aslında "temaslı" ozellik oldugunu soylediler. ben yanlis biliyor musum :)) temaslıya temassız, temassıza ise temaslı diyorlar. neyse zor ikna ettim :)

bir dekont verildi 3-4 güne gelir dediler (temassız işte üniversiteli kart talebi diye). bankadan ciktim 1 saat sonra mesaj geldi, kartınız maximum klasik olmuştur diye.

mh aradım, diyor ki kartınız statü atlamış, dedim oyle bi basvurum yok, oyle olmus diyor.

aidatı ne kadar dedim 80 tl diyor. e dedim buna zaten 30 veriyorum, nasıl statü atlaması..

yani işin özeti bi şey yapalım dedik, zararlı ciktik, şubeye gitmem lazımmış, yani adamlar temassız veriyoruz derken kartımı degistirip aidatı gecirdiler.. bilinçli yada bilinçsiz..

canımı sıktı bu olay o yüzden sordum...

• RagnaroK19 kullanıcısına yanıt
    Gib gov tr den ödeyeceksiniz

• karamechul K kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun hocam ilgincmis. Ben basvurdukdan sonra mh sordum temassiz mi dedim yok kart gelince subeden basvurun dedi. Subeye karti alirken sordum. Bankaci limitin zaten dusuk temassizda limit ayrildigi icin daha da duser bence alma dedi. Bende zaten en cok internette taksit icin kullandigimdan kalsin dedim.

• İlgincmis nedense gecen mersindeki hastanenin birinden 1200tl cekdirdi dayim ziraat karta 12aya kadar taksitlendirme vardi.

• Ziraat kart ornegindede yazmamisim ama sonradan taksitlendirildi oda. Ziraatta 5bin liraya kadar faizsiz sonradan taksitlendirme var.

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.